השוד של המאה

Escape Room \ תל אביב

השוד של המאה

Escape Room \ תל אביב


אתם והכנופיה שלכם עומדים לבצע את השוד של המאה: עליכם לפרוץ לדירתו של מדען מטורף, אשר קיבל את הפרס הכספי הגדול בהיסטוריה של מדינת ישראל. ממקורות יודעי דבר למדתם כי המדען לא סומך על הבנקים ומעדיף להחזיק את כל הכסף בבית. הבעיה היא שהמדען ממעט לצאת מביתו אפילו ל-5 דקות. ממש ברגעים אלה התקבל מידע כי המדען עומד לצאת מהדירה שלו ל-60 דקות בדיוק. אתם חייבים ליזום פעולה ומהר. אינכם יודעים אילו הפתעות מחכות לכם בפנים. אבל אם יש לכם את הכלים המתאימים ואת האנשים הנכונים בכנופיה, תוכלו להתמודד עם כל אתגר, ולצאת מהדירה של המדען בחיים, חופשיים ועשירים! אתר "Escape Room"

ביקורת


"השוד של המאה" הוא החדר הראשון בו שיחקנו, ולכן הגענו בהתרגשות רבה ועם המון ציפיות. קבלת הפנים לא אכזבה אותנו כלל. הלובי מזמין, מעוצב יפה ונקי. את החפצים האישיים שמנו בארונית ואת המפתח אליה שמרנו בכיס. קיבלנו תדריך משעשע מאוד מאחד ממפעילי החדר, וההתלהבות שלו סחפה אותנו פנימה אל הסיפור - באנו לשדוד מזוודה מלאת מזומנים מדירתו של מדען מטורף ויש לנו 60 דקות למצוא אותה לפני שהוא יחזור לדירה. מזומנים? אנחנו כבר נמצא אותם! המפעילים ציידו אותנו בפנס ומכשיר קשר ויצאנו לדרך...

רמת החידות והקושי


החידות היו ממש מקוריות, ובדיעבד, לאחר מספר חדרים ששיחקנו בהם, אלו חידות שהיצירתיות שבהן הן משהו שבאמת היינו רוצים לראות בעוד חדרים. רמת הקושי היתה סבירה, החידות היו הגיוניות, הוגנות מאוד ופתרונן היה מתגמל מאוד. בנוסף, היו מספר חידות טכנולוגיות שהתלהבנו מהן מאוד - אוהבים טכנולוגיה אצלינו :) הכל פעל כמו שצריך ולא היו תקלות טכניות. ההתקדמות בחדר היתה לינארית, ולא מצאנו עצמנו עם עומס של חידות שצריכות פתרון בזמן נתון.

עיצוב ואווירה


תחושת ההשקעה ניכרה עוד בלובי, וליוותה אותנו אל תוך החדר. המקום נקי מאוד ומתוחזק היטב. עיצוב החדר תרם מאוד לאווירה והיתה השקעה בפרטים.

סיכום


החדר מומלץ מאוד למתחילים ומתקדמים כאחד. כיף גדול!

ביקורות גולשים


די מאכזב

הלכנו חברים ליום הולדת.
אנחנו יחסית מנוסים.
האווירה בחדר לא מאוד מדהימה. יש חידה אחת ממש מגניבה אבל החדר לא מאתגר במיוחד.
בנוסף אחד החדרים חלש מאוד ויש בו בקושי חידה אחת.
הסיום לא מרגש במיוחד.

יתכן שמומלץ לשחקנים חדשים במיוחד

אכזבה...😐

ערכתי חגיגת יום הולדת לבני בן ה11. סגרתי 2 חדרים. לצערי המפעילים פשוט לא היו קשובים. לא ליוו את המשחק (כנדרש) בשני החדרים הילדים "נתקעו" חשו תסכול רב ולמרות בקשתם החוזרת ונשנית-לא קיבלו סיוע משמעותי. הם ביקשו רמז ( מספר פעמים) לפעמים ללא תגובה וגם כשהתקבלה תגובה היא לא ממש עזרה. הם נשאלו עי המפעיל-מה הצלחתם למצוא ? תחפשו עוד.. ובכך הסתימה העזרה.. ( להבנתי המפעיל אמור לדעת מה הם כבר מצאו ולכוון הלאה ?).
בסיכום הענין .. החדר אולי עם פוטנציאל..אבל ההפעלה ברמה נמוכה והחוויה כולה הייתה מתסכלת.ולא מהנה. חבל.

אכזבה!!!

היינו שני מבוגרים ושני ילדים
איחרנו בחמש דקות ועדיין החדר לא היה מוכן,
במהלך השהות בחדר האווירה היתה בסדר,
אך כשהגענו לחדר האחרון, נתקענו כיוון שאחד האביזרים לא עבד, ולמרות נסיונות חוזרים ונשנים לא הצלחנו להפעילו,
המדריך נכנס לחדר וגם הוא לאחר 10 דקות שכבר נהרסה כל האווירה טען שיש תקלה ואי אפשר לסיים את המשימה והוא יספר לנו בעל פה את הסוף.
כמובן שלא הסכמנו ואף ביקשנו לא לשלם על החוויה כיוון שהחדר לא היה תקין ולא ניתן היה לסיים את המשימה,
המדריך קרא לבעלים שגם הוא סירב לזכות אותנו וחייב אותנו על 50 אחוז מעלות החדר.
אני לא אחזור לשם יותר והמלצתי לכם לא להתקרב!!!

היה ממש כיף

היינו חמישה נערים ונערות בני 15 והצלחנו לצאת חדר שני שלנו
ולדעתי החדר ממש מומלץ מאוד מתוחכם אבל לא יתר על המידה הצוות ממש נחמד וזהו
ממש מומלץ

היה מצויין. כיף מאוד!

הגענו זוג בלבד והצלחנו לסיים תוך 55 דקות. היה חוויה נפלאה - הכל עבד ונהננו ביותר.
<code>תודה רבה! מקווה שתהנו גם</code>

מדהים!

החדר הראשון שהינו, (בני: 12,11,9,48) קודם כל חדר ההמתנה היה מגניב ומעוצב, היה מלא משחקים ואפילו משקפי מציאות מדומה! המדריכה היתה נחמדה מאוד, מייד כשנכנסו האווירה עלתה. החידות היו מאתגרות ומענינות, התפאורה היתה מצוינת!, היה המון רגעים שצחקנו והמון רגעים של מתח (אבל לא יותר מידי). מומלץ מומלץ מומלץ! חדר מהמם!!!

נוראי

לא ממליצה. הגענו להוטים ונרגשים לחוויה הנקראת אסקייפ רום. הצוות נתן יחס מזלזל ומשפיל מאחר שכל הזמן הזכירו שהם יקצצו לנו בזמן המשחק מאחר שאיחרנו להסבר. זה קרה לנו מספר פעמים בחדרים שהיינו אך אך ורק בחדר זה רצו לקצץ לנו את הזמן. החלטנו החלטה קיצונית והלכנו למרות שעדיין לא נכנסנו לחדר. למרות זאת אני ממליצה לשחק באחד מחדרי
הבריחה של escape city שירות מעולה ויש עשרה חדרים במתחם! הכי חשוב בעיני זה השירות והיחס ואם מקבלים אותנו בפבפרצוף חמוץ ויחס מזלזל ועוד מוסיפים שלא איכפת להם מה שנגיד אז לא שווה בכלל להיכנס כי את החשק כבר הרסו.

ככה ככה

היינו היום. החדר הראשון שלנו, ולא ממש ידענו למה לצפות. ביקשנו וקיבלנו רמזים, רוב החידות הן חיפוש דברים, מפתחות וקודים. לא ממש התחברתי. לא הצלחנו לצאת בשעה ובעוד אנחנו מנסים.. המפעיל נכנס ואמר שנגמר הזמן. יצאנו עם תחושת החמצה. היה אפשר לסיים אחרת גם אם לא הצלחנו לצאת.

טוב

אחד החדרים הראשונים שעשינו, ואיכשהו יצא שבזבזנו זמן על כמה חידות קלות בדיעבד, כך שלסוף הגענו "עם הלשון בחוץ". יש הרבה חיפוש פריטים ולכן מתאים לקבוצה גדולה. לא הייתה אף חידה שגרמה לנו ל"וואו" - סך הכל חדר בריחה קלאסי, עם אוירה מתאימה וחידות מאתגרות.

מקום מושקע ומאתגר אך היו תקלות טכניות

בשישי האחרון באנו אני ומשפחתי לאסקייפ רום שלכם. פעם הראשונה של כולנו בחדרי בריחה. המקום מושקע והמשחק מאתגר ומתוכנן מצוין. נתקלנו בהלך המשחק ב2 תקלות טכניות (לא אפרט כדי לא להרוס לבאים בתור). אנחנו לא אנשים שיבקשו פיצוי אז יצאנו משם ברוח טובה אך הייתי מצפה כי האחראים במקום יציעו פיצוי/ הנחה או כל דבר העולה על רוחם כדי להוציא אותנו בהרגשה טובה. כמובן שאמליץ לחבריי ללכת לחדר בריחה אחר.

מדהים

היה מאתגר בהחלט!! ונהנו בטירוף ממליצה ממש !

אחלה חדר ליציאת צוות!

היינו 9 אנשים (4 חדר א', 5 בחדר ב')
החדרים עצמם לא קלים ומאתגרים, אך לא קשים מדי. מתאימים לאנשים ללא הרבה ניסיון
המפעילה הייתה נחמדה וחברותית.
סיימנו את החדר ב45 דקות ללא רמזים.

נהדר !

היינו בחדר שני הורים ושני ילדים בני שש ותשע,
החדר היה מהנה מאוד, מעניין, קשה במידה, מתאים לילדים, אין דברים מפחידים וכמות החידות סבירה.
לקח לנו עשר דקות מעבר לזמן ואיפשרו לנו להמשיך וזה היה מצויין, המפעילות היו נעימות והציעו לנו מדי פעם עזרה ( לא גילו לנו בלי שהסכמנו)
היה נהדר! מומלץ מאוד !
בנוסף, היינו בשבת ויש חניון ממש ממול שהיה פנוי למדיי כך שזה היה ממש נוח

מעולה!

ממליץ ממש לחדר ראשון!

בעיות בחדר, לא מעלים תמונות לפייסבוק. לא הייתי ממליצה

בתור חדר ראשון שלי התאכזבתי. בזבזנו 20 דקות על כלום כי לא נתנו לנו אביזר מסוים. במהלך החדר היו כל מיני תקלות שלא היו אמורות לקרות שזה אכזב בטירוף. כבר שלושה שבועות מחכה שיעלו תמונה מסכנה שצילמו ועדיין לא מעלים. א-כ-ז-ב-ה!!

חדר נחמד מאוד אך טעון מעט שיפור

צוות המקום קיבל אותנו בברכה כשנכנסנו למקום וסחף אותנו אל הסיפור לפני הכניסה לחדר. החדר עצמו היה מאוד נחמד ולא קשה, ומעוצב בצורה מקסימה, אך נתקלנו במעט בעיות טכניות של המכשירים שעיכבו אותנו. כמו כן, לדעתי החדר מורכב יותר מדי מהצורך למצוא דברים שנמצאים בכל מיני מקומות בחדר ו"לגלות" דברים שקורים בטעות ופחות על חידות אמיתיות שצריך לפתור.

היה מעולה!!

הגענו ארבעה וזה היה החדר הראשון שלנו. מאוד התרשמנו מהיכולת של המפעילה להכניס אותנו לאווירה. אהבנו את העיצוב של הלובי. העיצוב של החדר עצמו פחות מושקע לטעמי, אבל מתאים לסיפור ותורם בהחלט לאווירה.
מאוד הרשימה אותנו רמת החידות והתחכום שלהן. ניכר כי השקיעו בהן הרבה מחשבה וכן טכנולוגיה!
ממש "נכנסנו לסיפור" ועבדנו בעבודת צוות! בהחלט עשה לנו חשק לחזור על חוויה כזו שוב, למרות שאנחנו בדרך כלל "קהל קשה" ובהחלט ביקורתי!
ממליצה בחום! כל הכבוד למי שחשב על כל הרעיונות וגם ביצע! :-)

אין מיליםםם

חדר ראשון בשביל כולנו ולא ידענו למה לצפות! היה פשוט מושלם!!! הכל התחבר בצורה הכי הגיונית וסיימנו בדקה ה 59:03!! האנדרנלין מטורף ומומלץ לכולם!!!! מפעילים מקסימים- תודה רבה!!

חדר מעולה!

החדר הראשון שעשינו, ועד היום גם אחרי חמישה זוכרים אותו לחיוב!
חידות מושקעות, אווירה מיוחדת ואחלה מפעילים.
מומלץ!

חדר מוצלח במיוחד!

היינו בגירסה הירושלמית, ואהבנו בטירוף!!!
חידות מעולות, קשות ומאוד מאוד מגוונות. חלק מהחידות ממש יצירתיות ומאתגרות וגרמו לנו להמשיך לחשוב ולהתרפק עליהן גם שעות אחר כך.
החדר מושקע, עמוס בחידות ואטרקציות.
כל כך אהבתי שבא לי למחוק אותו מהזכרון ולעשות שוב :)

חדר מעולה אבל טיפה בעייתי...

העיצוב, האווירה, והחידות היו טובות אבל אחת מהחידות לא יכולנו לפתור, לא לא הצלחנו, ידענו מה הפיתרון אבל היינו חייבים שהמדריך יפתור אותה בשבילנו. בנוסף הסיפור לא התקדם
בשורה התחתונה: מומלץ אבל יש יותר טובים

מומלץ !!!!!!!

בשבילנו זאת היתה הפעם הראשונה שנכנסו ל"חדר בריחה " הגענו 3 זוגות חברים היה פשוט כיף
לקח לנו זמן להבין אבל ברגע שהבנו את ה"קטע" פשוט נהננו ...אין ספק שהחדר הזה השאיר לנו חשק לעוד !!!

שני אנשים וחדר ראשון שהיינו בו

היה מדהים! לקח לנו רבע שעה להבין מה קורה ומרוב התרגשות והתלהבות שכחנו שאנחנו מוגבלים בזמן. החידות היו מעניינות וחלקן גם קשות. נעזרנו ברמזים וכמעט כמעט סיימנו את החדר בשעה. ממליצים לכולם על חדרי בריחה ועל החדר הזה בפרט.

מעולה!

היינו קבוצה של ארבעה וזה החדר הראשון שהיינו בו. נהנינו מכל שניה ולמדנו שבמשחקי בריחה, גם מה שנראה בלתי אפשרי-אפשרי!
פשוט חדר שעשה לנו חשק להמשיך לברוח לנצח :)
מוצלץ בחום!!!