הבית הרדוף

Exit Room \ תל אביב

הבית הרדוף

Exit Room \ תל אביב


פעם, האורות של הבית הזה דלקו ונשמע צחוק של ילדים מתוכו. עד שהמשפחה, אשר התגוררה כאן, נעלמה ללא עקבות. בלי ראיות, המשטרה סגרה את התיק, והשכנים מספרים שרוע עצמו שוכן במקום הזה. פחד אימים משתלט על כל מי שמנסה להתקרב לבית הארור. אבל אתכם זה יעצור?אתר "Exit Room"

ביקורות גולשים


מעניין

חדר עם חידות מעניינות, ישנה אווירה אך עדיין לא באמת מפחיד, היה כיף!

היה ממש כיף

הייתי בהרה חדרים הוא היה אחד הטובים , הרגישו את הפחד , והמפעילה הכניסה אותנו לאווירה בצורה מעולה , חידות נחמדות עם חשיבה ומתאימות לחדר , ממליצה מאוד !
חדר טוב ונחמד מאוד. לא בין ההכי חזקים אבל טוב מאוד!

טוב

כחלק ממרתון חדרים משולש במתחם, המשכנו לחדר של "הבית הרדוף" מיד לאחר "עונש מוות". ההתחלה חביבה, האוירה קריפית כמתבקש, והחידות זרמו לנו. חידות ההמשך היו קצת לא אינטואיטיביות לטעמנו, ובפרט שחשבנו שצריך לפתור אותן בדרך מסויימת עם אחד הרמזים שמצאנו קודם ובכלל היה שייך להמשך. גם כאן, כמו בחדר הקודם "עונש מוות", אם המפעילה היתה יותר קשובה ורואה מה עשינו היא היתה יכולה לתת לנו רמז מעודן במקום ספויילר ישיר. המשך החדר משתפר, ואפילו צריך "להרוס" משהו כמו שאנחנו אוהבים, אבל אין איזו חידה של "וואו" או אפקטים מרשימים - בעיקר הרבה חידות קודים ומנעולים.

היה נחמד לא יותר מזה

החדר בהתחלה היה די מבאס אבל בסוף היה משהו שלא ציפנו ואחרי זה היה יותר טוב. החידות היו די לא ברורות וכל פעם שרצינו עזרה העובדת בקושי עזרה ובסוף כשיצאנו ראינו אותה מדברת בטלפון ויחסית התעלמה כשביקשנו עזרה. על השירות הייתי נותנת 3 מתוך 5. יש חדרים יותר מעניינים

נחמד

החדר היה חדר מעולה - קריפי בטירוף, עיצוב מעולה וחידות מתאימות לנושא.. אך החידות לא היו זורמות הם היו בעיקרון של חידה לאחר חידה ישבנו בחדר בזמן שאחד עמד ופתר את החידה. חידת סיום מאכזבת בטירוף! חדר למנוסים הוא די קש!

קשה ולא ברור

שיחקנו 2, יכול להיות שבקבוצה של 3-4 היינו יכולים לפתור יותר בקלות. חלק מהחידות היו ממש קשות, ולא הגיוניות.

המוזיקה והסאונד ברקע מציק ולא נעים ומוציא מריכוז.

צוות נהדר, וחדר גדול יחסית. מומלץ למנוסים בלבד.

מומלץ מאוד!

מומלץ מאוד!

היה אדיר!

קווסטים באמיתי זה נדיר! הייתי היום - נהניתי! שווה כול שקל!!!

היה מאתגר

פעם ראשונה שלי בחדר בריחה. היינו 4 אנשים. כולם יצאו עם המון אדרנלין. כיף

מטורף!

האסקייפ רום אחד מהטובים שהייתי בו. המוסיקה מדהימה החדר מפחיד במידה והמפעיל הכניס אותנו ממש לתוך הסיפור. החידות מעולות והטכנולוגיה שם מעולה!! רוצו על זה!

מעולה!

חדר שלישי שלי, הינו 4 חברות ונהנו וצחקנו לאורך הדרך. הרבה חידות, מאתגר מאוד.
אחד המומלצים :-)

כיף

קודם כל מבחינת לוגיסטיקה- אזור ההמתנה דורש רענון והשרותים לא היו נקיים.
החדר עצמו מאתגר וכיף. החידות בנויות טוב ולא היו תקלות טכניות.נהנינו מאוד מהגיוון ומרמת הקושי וגם מהיחס של הצוות.

עם זאת רצינו לציין שהמוזיקה קצת מעיקה. היה ניתן ליצור אווירה מפחידה עם סאונד קצת פחות ״מציק״.

חדר מושקע ומתגמל

הייתי בלא מעט חדרים, ובהשוואה ליתר חדר זה מדורג בין הטובים (אם לא הטוב שבהם). העיצוב והאווירה - מדהימים, החדר מאוד עשיר בחידות מגוונות, החידות ״הרמטיות״ ויש איזון נכון בין רמת הקושי לזמן. שאפו!

Exit Room - בית הרוחות

החדר הראשון שבו ביקרתי ביחד עם עוד 4 אנשים בסך הכל הגענו קבוצה של 5 .
החדר מעולה ! עיצוב החדר היה מדהים , מוסיקת הרקע הכניסה לסיפור וכל המסביב רק הוסיף .
לגבי החידות : החידות נעו בין קלות לבין קשות מאוד עד שהיה חייב לבקש רמז , אך באופן כללי החידות זרמו בלי שום הפרעה ודבר נוסף שחלקו של החדר בנוי גם על חלק טכנולוגי לא היה כשלים טכניים ועל זה שאפו !
לסיכום חדר טוב מאוד + , מומלץ ביקור .. מתאים גם למתחילים וגם למנוסים :)

סביר...

היינו ארבעה וזה החדר השני שלנו, חוץ מזה שזה לא היה מפחיד מספיק החידות היו או קלות מידי או קשות ברמה שאי אפשר לפתור אותם בלי רמז
הדברים לא עבדו כמו שצריך ובגדול ציפינו ליותר

מתסכל

היינו זוג הורים עם ילד מתבגר ונערה בת 22. החדר השני שלנו.
רוב החידות זרמו בנעימים אך בחלקן נתקענו ללא יכולת להמשיך הלאה...החדר מעוצב מדהים. מכניס לאווירה אבל מוזיקת הרקע חזקה מידי ומונוטונית ,מכניסה ללחץ ומוציאה מהריכוז. החום בחדר שנבע מהמיזוג היה בלתי נסבל למי ששונא חום ממזגנים והעיק מאוד דבר שפגם מאוד מההנאה שלי
מהחדר.
העיקר - לפחות 2 חידות היו קשות מאוד ובזבזנו עליהם זמן יקר ומיותר וגם לאחר הפתרון שנבע מרמזים שביקשנו לא הצלחנו להבין את ההיגיון שבהם.
חבל

מאתגר

היינו 4 אנשים וזה החדר השני שלנו.
החדר מושקע מאוד, אבל כדי להתקדם היינו חייבים לבקש מספר רמזים. מרבית החידות היו קלות ופשוטות למעט שתיים שפשוט לא הצלחנו לעבור בלי רמז. בגדול, החדר לא היווה אתגר נורא גדול למעט באמת שני הדברים שעיקבו אותנו. חוץ מזה, שיתוף פעולה ומחשבה יצירתית פתרו הכל והיה כיף גדול!
חדר נחמד אבל לא הכל עבד כמו שצריך. היינו כל המשפחה והייתה מוזיקה מלחיצה בצורה לא נעימה וחלק מהילדים רצו לצאת (צרחות של ילדה). הייתה חוויה פחות טובה אחרי האימגינריום שהיה מהמם. לא מתאים לילדים