מלחמות הצללים

Quest House \ אשדוד

מלחמות הצללים

Quest House \ אשדוד


אתם צוללים לתוך הספר "מלחמות הצללים", והופכים להיות חלק מכידון - היחידה הסודית ביותר במוסד, שאחראית לחיסולם של אויביה הגדולים ביותר של מדינת ישראל. התקבל זה עתה מידע מודיעיני על איום ממשי על המשך קיומה של המדינה. אנחנו זקוקים לסוכנים הטובים ביותר שיוכלו לסכן את חייהם, להכנס לעומק שטח האוייב ולהציל את המדינה מהאסון המתקרב! סוכנים יקרים - המשימה הופקדה בידיכם! האם תוכלו לצאת למבצע החשאי? האם תצליחו לשמור על בטחונה של המדינה? יש לכם רק 60 דקות להצליח במשימה!אתר "Quest House"

ביקורות גולשים


לא מומלץ

באנו עם קבוצה די מנוסה אחרי שאמרו לנו שהחדר קשה, התאכזבנו לגלות שהחדר לא מאתגר. היו המון תקלות טכניות, חלקים חסרים, דברים שלא עבדו טוב ובזבזו לנו את הזמן. אם היו משקיעים קצת יותר היה נחמד יותר.

חידות טובות, פחות מעוצב ואווירתי

נכנסנו לחדר מיד אחרי "מכונת אדיסון", החדר השני במתחם. כאן החדר מקבילי יותר עם חידות מאתגרות יותר. אולם העיצוב יותר בסיסי והאוירה מורגשת פחות, למעט בסיום החדר (מיכאל הצליח להכניס אותנו לאוירה בסיום). יש ריבוי חידות, אבל לעומת מכונת אדיסון הן כמעט ולא קשורות לתמה. סה"כ חדר טוב חידתית ורק מיושן קלות מבחינת עיצוב. מתאים למי שרוצה להפעיל את הראש. 2-3 מנוסים ועד חמישה מתחילים. גם כאן החדר עבר ללא תקלות. אינו מתאים לכסאות גלגלים, ומצריך שומע אחד לפחות.

אליפות עולם

החדר בריחה היה מהנה ומעניין ביותר מפעיל-מיכאל אלוף
היינו 6 חברה בלי ניסיון והצלחנו לצאת תוך שעה
אחלה חדר ואחלה איבזור
ממליץ לכולם!

חובה!

עשינו אצלו את 2 החדרים .
חדר ברמה של חו"ל. תפאורה מושקעת מאוד! מפעיל מקסים. חידות לא למתחילים. מאתגר בטירוף! המלצה לבוא מעל ל2 אנשים.
לסיכום - מי שלא הולך מפסיד חוויה מטריפה!
חובה חובה חובה.

חדר בריחה מעניין וכיפי מפעיל נהדר!

.
שווה במיוחד לקבוצות גדולות חדר מקבילי ואין הרבה כאלו. חידות מבריקות והנושא מאוד מעניין. שווה להגיע עד אשדוד

חדר פשוט מתורף!

החדר ברובו מקבילי. עדיף להגיע בקבוצות גדולות ולא בזוגות. יש לכולם עבודה וחוויה בלתי נשכחת. האפקט סיום פשוט יטריף לכם את החושים!!! פשוט רוצו לחדר.
כשחברה טובה התקשרה אליי בהתלהבות ואמרה לי שאני חייבת להגיע לחדר הזה הייתי סקפטית, לנסוע עד לאשדוד בשביל חדר בריחה שלא מפוצץ בביקורות לא הלהיב אותי במיוחד ... עכשיו כשאני אחרי, אני חייבת להודות שהוא בהחלט נכנס ל top 3! (מתוך הרבה), חידות ברמה, מפעיל נהדר ששם את נפשו כדי שחווית החדר תהיה מוצלחת ככל האפשר, ניכרת ההשקעה והמחשבה בתכנון. אז קחו חבר/ה..או 2 ...או יותר , וסעו :)

וואו

פשוט וואו, הרבה זמן אני והחברה חיפשנו חדר שמושקע לא רק מבחינת תפאורה ואפקטים,אלא חדר שבאמת מאלץ אותך לחשוב! החידות בחדר מעולות, וגם לתפאורה שכמסתבר מיובאת כולה מחול לא חסר ;). מחפשים אתגר אמיתי? מלחמות הצללים והחדר השני של אותה החברה מכונה לתקשור נשמות, אלה בהחלט החדרים שלאם, רוצו!הנאה וסיפוק מובטחים
חדר מעולה,בין הטובים שהיינו,המפעילים נחמדים צוחקים איתך ולא דוחפים רמזים בכוח,חדר מעניין נורא, מתאים ליותר מ2 אנשים לדעתי. בקיצור, מומלץ מאוד!
אחד החדרי בריחה הטובים שהייתי בהם !
מעניין, מאתגר והכי חשוב הצלחנו לצאת בפחות משעה :)
כל הכבוד על העבודה ובעיקר לצוות העובדים.