ציד מכשפות

Quest Master \ פתח תקווה

ציד מכשפות

Quest Master \ פתח תקווה


השנה היא 1692 בעיירה 'סיילם' שבאמריקה. בעיירה מתחולל כבר שנים ציד מכשפות אשר מעמיד בסכנה כל אדם בעיירה - כל מה שצריך זה שכן נקמן בשביל לחרוץ את דינכם למוות בייסורים קשים. לצערכם, זה בדיוק מה שקרה! לפני שעות ספורות פרצו לבתיכם תושבי העיירה וגררו אתכם באמצע הלילה למשפט בטענה שאדם בעיירה ראה אתכם מבצעים מעשי כשפים. כעת אתם קשורים למוקד עליו אתם הולכים להישרף בחיים. נראה כי אין לכם כל סיכוי להיחלץ מהצרה, גורלכם נחרץ. בעוד 60 דקות השחר יעלה ובדיוק בשעה שש בבוקר יעלו אתכם על המוקד. לו רק היה איזה פתרון קסמים...אתר "Quest Master"

ביקורות גולשים


חדר מעולה

הביקורת נרשמת באיחור של כמה חודשים טובים. היינו ארבעה שחקנים מנוסים וכולם זוכרים את החדר הזה לטובה! אווירה מעולה, חידות טובות ולא קלות מדי. הייתה חוויה מאוד מוצלחת. בהחלט מומלץ!

בהחלט מכניס לאווירה של סיילם ועולם המכשפות. אהבנו!

חדר מושקע! קצת creepy כמו שצריך (לא להיבהל: לא יותר מדי). בהחלט מכניס לאווירה של סיילם ועולם המכשפות. אהבנו!

מעולה!!!!

היינו בעלי ואני עם נסיום של 10 חדרים בערך, היה מדהים!! נתחיל מההתחלה: קצת התברברנו למצוא את המקום ובלילה לא נעים כל כך להסתובב שם.. הגענו וקיבל אותנו בחור מקסים שמייד הכניס אותנו לעניינים. (סליחה שאני לא זוכרת את שמו אבל באמת בחור מתוק ואדיב) מהרגע הראשון שנכנסנו לחדר ועד הרגע האחרון נהננו מכל רגע!! תפאורה מושקעת מאוד וחידות כייפיות ומאתגרות חשיבתית, לא רצינו שיגמר. חדר מהמם!!!

מדהים !!! חדר חובה!!!

חדר ממש מושקע ומעניין , הרבה חידות מגניבות . לא דומה לחדרים אחרים, אין מנעולים ומפתחות וזה ממש מכניס לעבירה , וגם הרמזים מוגשים בצורה כזו שהם לא מוציאים אותך מהסיפור לרגע! קיצר חדר פצצה!!!

חוויה יוצאת מן הכלל

חדר ברמה גבוהה מאוד.
תענוג להגיע למקום שמרגישים שמישהו חשב עליו קצת מעבר לכל השאר.
תפאורה ואווירה ברמה גבוהה מאוד, מושקע נקי אסטטי.
חידות מעולות מתוך הסיפור ולא סתם מנעולים(צריך להפעיל קצת את הראש ולהיות ערניים).
חבר'ה מושלמים בכניסה.
במקרה יצא לי לפגוש גם את הבעלים והיוצר של החדר, בחור מקסים נראה צנוע ביותר. כמובן שהחמאתי בפניו.
בקיצור נהננו ממש.
מומלץ בחום!!!

מומלץ בטירוף... מושקע וברמה גבוה

הלכנו קבוצה של בנות ולרובינו זה היה פעם ראשונה או שניה. הקבלה היתה נעימה ומפקנת והמדריכים היו אדיבים. ההנחיות לפני החדר היו הנחיות מפורטות.
התפאורה והמשימות הם כפיות ומושקעות העזרה שמקבלים בתוך החדר מוצג בדרך שבכלל לא מרגישים שמקבלים עזרה.
היה חוויה מעולה!!!
בקיצור נהנו מאוד וחדר מומלץ ביותר(רק אולי לא כדי להכניס ילדים שמפחדים כי מרוב שהתפאורה מוצלחת זה יכול להלחיץ)

מומלץ בטירוף... מושקע וברמה גבוה

הלכנו קבוצה של בנות ולרובינו זה היה פעם ראשונה או שניה. הקבלה היתה נעימה ומפקנת והמדריכים היו אדיבים. ההנחיות לפני החדר קיבלנו הנחיות מפורטות והדרכה מלאה.
התפאורה והמשימות הם כפיות ומושקעות העזרה שמקבלים בתוך החדר מוצג בדרך שאתה בכלל לא מרגיש ₪אתה מקבל עזרה.
בקיצור נהנו מאוד וחדר מומלץ ביותר(רק אולי לא כדי להכניס ילדים שמפחדים כי מרוב שהתפאורה מוצלחת זה יכול להלחיץ)

לגמרי חדר חובה

פעם ראשונה שלי בחדר שמשלב גם חידות, גם משימות, וגם אווירה. בדכ צריך לבחור.
חדר מיוחד ובאמת מדהים.
בהתחלה חששנו שזה חדר מפחיד, אבל הוא ממש לא.
רואים שהשקיעו בו המון.
היינו 4 יחסית מנוסים, סיימנו ב-56

חדר מושקע. חוויה מעולה.

שלום וברכה. זה החדר הראשון שלנו, כך שאין לנו למה להשוות. ובכל זאת אפשר להבין שהחדר הזה בנוי ברמה גבוהה מאד עם חשיבה על הפרטים הקטנים.
התקבלנו במאור פנים, הסבירו לנו כל מה שחשוב, ואיפשרו לנו לסיים את הבריחה למרות החריגה שלנו בזמן. בהחלט נשארנו עם טעם של עוד. מומלץ מאד.

ללא_ספק_אחד_החדרים !

הגענו לחדר כ- 40 דקות לפני הזמן ( טעות שלנו , מודים ! ).
המפעיל הכניס אותנו לחדר נעים ומאובזר בשתיה עם מוזיקת רקע מקסימה ( שלא נוכל לשמוע מה הולך מעבר לקיר ).
הבעלים של החדר נכנס, דיבר איתנו, התעניין. דנו בנושאי חדרי בריחה בארץ ובעולם .
ואז הגענו לחלק הכי חשוב : הדרכה מעמיקה וחשובה , כולל טיפים שיעזרו לנו בחדר ( חשוב מאוד להקשיב לטיפים ולקחת אותם בשיא הרצינות ! ).
נאמר לנו שאנו צריכים לצאת תוך שעה אבל הם נותנים שעה וחצי בין קבוצה לקבוצה ע"מ לאפשר לקבוצה להנות ולהיות רגועים ולא להוציא אותם בתום השישים דקות ללא יכולת לסיים את החדר .
נכנסו לחדר , ואוו אחד גדול !
חדר שיש בו : תפאורה ( רואים שהושקע המון המון מחשבה ), אווירה וחידות.
ברמה מאוד מאוד גבוהה !
ללא ספק, החדר במקום הראשון אצלנו ( אחרי 17 חדרים ).

חדר כיף ומושקע ברמה אחרת

זה לא סתם עוד חדר שצריך לפתור חידות ולצאת,החדר ממש כיף והחידות יצירתיות וקשורות כולם לעלילה ככה שאפשר לעקוב אחרי הסיפור. החדר לא ממש קשה, לכן מומלץ לכולם גם למתחילים.
היינו 3 אנשים ושחר ונופר המקסימים קיבלו אותנו ממש יפה והתרגשו מאוד שבאנו מכל כך רחוק. החדרים היו מעוצבים מדהים כאילו שבאמת היינו שם.... שחר עיצב את כל החדרים בדייקנות ובצורה מושלמת. החידות היו מאתגרות ומתוחכמות מאוד. ושר ונופר ליוו אותנו לאורך כל הדרך . יצאנו מוקסמים אחלה חדר אחלה חוויה שחר ונופר אנחנו מחכים בקוצר רוח לעוד חדרים.

חדר אמיתי יותר מכל חדר אחר

"ציד המכשפות" הוא BY FAR החדר הכי טוב שהייתי בו בארץ. הבעלים הוא אדריכל ועשה חתיכת עבודה. אין פלסטיק. הכול אמיתי, עץ, מתכת, אבן, אתה מרגיש שאתה באמת שם. החידות לא שגרתיות (כי לכולנו יצאו מהחורים כל מנעולי המספרים הארורים האלה), והחוויה נהדרת. מעולם לא המלצתי על חדר, ודאי שלא בארץ, אבל על האחד הזה אני חייב להמליץ.