הסוד של הפרעונים

Escape Reality Games \ אילת

הסוד של הפרעונים

Escape Reality Games \ אילת


כידוע לכל, במצריים העתיקה נהגו לקבור את המלכים הפרעונים עם אוצרותיהם יחדיו, אתם כעת השודדי קברים בדרך לאחד הקברים העתיקים בתקווה למצוא את האוצרות ולקחת אותם עמכם. שימו לב: אסור לכם לפתוח את הסרקופג (ארון הקבורה)! הסתובבו...אתר "Escape Reality Games"

ביקורות גולשים


חוויה גרועה ביותר

היינו 2 מבטגרות ו א ילדים בגילאי 12-16. שילמנו ממיטב כספנו והיה פשוט ג ר ו ע החל מהקבלת פנים הצוננתת על גבול אנטיפתית של הבחורה שקיבלה אותנו ושכחה שחשוב לחייך גם ושחוויה מתחילה עוד לפני שנכנסים.. החדר היה ישן מוזנח מחניק מאובק ופשוט גרוע. החידות ובמיוחד הראשונה בלתי אפשרית לפתרון ומאד מתסכלת. החידות חזרו על עצמן בלי תחכום ורמה גבוהה שמצדיקה מחיר גבוה שכזה. יצאנו מאוכזבים מאד מאד. לא מומלץ בכלל

חדר בזיון

פשוט חדר מביש, מסחטה של כסף על כלום , עזבו שנכנסנו זוג וילד בן 6 וילד בן 3 ולקחו מכולנו את אותו המחיר , חלק מהתפאורה שבורה על הרצפה ף משימות נפתרות בלי שום סיבה הגיונית, עובש בתקרה של החדר , ציוד שבור , זלזול מהסוג היותר בוטה שיצא לי להיתקל בהם ועשיתי עשרות של חדרים . וכשאמרתי למפעילה היא הייתה ״מופתעת״ אולי אדם שלא עשה חדר בריחה מימיו יכול לחשוב שזה מצדיק 90 שח לאדם . 42 דק והיינו בחוץ , אני במקומכם הייתי עושה בדק בית .

כל מילה!!

כל מילה נכונה. חבל שלא קראנו את זה לפני שנעקצנו גם.