גברים בשחור

MindBox \ ראשון לציון

גברים בשחור

MindBox \ ראשון לציון


לאחר שנים רבות של ביצוע פעולות צבאיות מוצלחות, הצוות שלכם נחשב לאחד הצוותים המעוטרים בהיסטוריה של הצבא! בימים האחרונים קיבלתם זימון למיונים לאחד המקומות הסודיים בעולם- מפקדת "MIB". כל מה שהיה רשום בהזמנה זה מקום זמן ושלוש אותיות "MIB". קיבלתם את האתגר והגעתם למיונים, בחלומות הכי פרועים שלכם לא האמנתם שזה מה שהולך לקרות...אתר "MindBox"

ביקורות גולשים


מאכזב

לאחר 10 חדרים הגענו לחדר 5 אנשים אחרי המלצות שכדאי להגיע בסביבות ה 3-5 אנשים, כשהגענו לכתובת ראינו בניין מוזנח בלי שום שילוט של המקום בקושי מצאנו איך להיכנס,לאחר שנכנסו הבנו שהחדר ברמה הרבה יותר נמוכה משאר החדרים שביקרנו בהם,המפעילה לא הסבירה בצורה טובה ומובנת את העלילה, מהרגע שנכנסו ל 2 אנשים עד סוף הפעילות לא היה מה לעשות כי לא היה נחוץ יותר מזוג לפתור את החדר.
היו 2 תקלות שאי אפשר להתעלם מהם, הראשונה הייתה כשעברנו לחלק השני מתוך שלוש המפעילה אמרה לנו ששחכנו חפץ בחלק הקודם וכשחזרנו אשכרה פתחה לנו את החדר בלי ביקוש ( שיקרה שהיה חסר חפץ) התקלה השנייה הייתה בחלק האחרון כאשר כביוכול פתרנו את החדר והכול היה נראה הגיוני במשך עשר דקות אנחנו מנסים לתקן את "הטעות שלנו" וקראנו למפעילה לעזרה, היא נכנסה והסבירה שבסיבוב הקודם הייתה חבורה של ילדים שהתעסקו רק בלשבור דברים (לנו זה היה נראה כמו שקר מוחלט ושהחדר פועל ככה כבר זמן מה) היא התסכלה לראות מה הבעיה ואמרה שאחד הכפתורים היה שבור, היא תיקנה את התקלה והסתיים החדר.
היינו אמורים לסיים את החדר ב 45 דקות כשבגלל תקלה כל כך חמורה התעקבנו 10 דקות.
החדר בריחה הכי גרוע שהיינו בו ללא כל ספק ממליץ להתרחק
החדר פשוט מהמם!!! החידות מענינות מאוד! החוויה מדהימה! אחלה עיצובים! קיבלנו שירות מאוד אדיב מאחלה חברה! מומלץ בחום, בין החדרים הטובים שביקרנו בהם.

התאכזבנו . יש פער בין ההמלצות והדירוגים ברשת למציאות בפועל

הגענו משפחה עם קצת ניסיון בחדרי בריחה (זוג+ 3 ילדים בני 18,15,12). בחרנו בחדר בעקבות חוות הדעת הטובות שמצאנו עליו ברשת. המארחת לא הרשימה בכניסה למשימה, וגם בהמשך כשדיברה בקשר לא היתה מובנת וברורה. בחדר היו מס תקלות טכניות (עכבר של המחשב לא עבד, כפתור תקוע שהפריע למשימה להתקדם למרות שפתרנו נכון את החידה). סיפור הרקע היה חלש וחלק מהמשימות היו תלושות ולא קשורות אליו. הצלחנו לפתור את המשימה בזמן אבל התאכזבנו והרגשנו פספוס ואי מימוש הפוטנציאל של החדר עצמו.

מקסים

הינו זוג עם 2 ילדים (8 ו 4) וכולנו יצאנו מרוצים! החדר מאוד מושקע. היה לנו כיף אמיתי! מומלץ מאוד!

חדר ברמה גבוהה מאוד

החדר מאתגר מאוד אבל לא בצורה שלא יודעים מה צריך לעשות.
החידות מוסברות היטב אבל הן קשות כל אחת בפני עצמה.
אפשר להתפצל ולעשות חידות שונות בנפרד ולכן מתאים למשפחות עם ילדים
מומלץ מאוד !

מדהים

חדר מדהים המון חידות מפעיל הכי טוב שיש אתלט מוכר בישראל גם סלב גם אחלה גבר וגם אחלה חדר נהנינו מאוד

מטורף!

וואווו חדר מטורך. כניסה וההתחלה ממש מרשימה והיציאה מהיפות שראיתי!!
Great room! The best I ever saw!

חדר נהדר!!!!!!!!

חדר נהדר גם לחדשים וגם למנוסים, אווירה ממש טובה וחידות מקוריות. תמה נהדרת, כל החידות קשורות לתמה וגם קשורות אחת לשנייה. בהחלט בטופ 5 שהייתי בהם!