תעלומה במשרדי הפארק

ESC Room \ ירושלים

תעלומה במשרדי הפארק

ESC Room \ ירושלים


אחר שנתגלתה תקלה בכמה ממתקני פארק השעשועים הגדול, נשלחת קבוצה של טכנאים לטפל בבעיה. אבל הפארק צופן סוד. האם תעצרו את המתקנים התקולים ותצילו את האנשים שעליהם? למה הטכנאי שהיה אמור לפקח על הכל נעלם בפתאומיות? והכי חשוב - מי הוא האיש המסתורי שעוקב אחריכם?אתר "ESC Room"

ביקורות גולשים


חדר משובח. עשינו בזוג ולקח לנו זמן, כי אנחנו אוהבים להינות מהחידות עד הסוף ולקחת את הזמן. בחדר הזה יש ריבוי של משימות וחידות לזוג, אז כן צריך לרוץ עליו ולא להתעכב.
החיוויים לא היו כל כך ברורים ולא שמנו לב לאן להתקדם ללא עזרת המפעיל. יש מה לשפר שם וגם תחזוקה של חידה אחת שבעטיה גם התעכבנו.
חלק מהתשובות פשוט מול העיניים וצריך פשוט להתפקס. כיוון שיש ריבוי של אלמטים בחדר, קל לפספס דברים ברורים מאליו.
שימו לב שאפשר גם לבקש רמות פחד, שלא ידענו על זה. אולי אם הייתה לנו רמה גבוהה יותר של פחד זה היה משדרג לי את האוירה יותר (טעם אישי לחלוטין!).
עדיין חדר מצוין, למרות עניין החיוויים והחידה החצי תקולה.

מומלץ ביותר

מחדרי הבריחה הטובים שהייתי בהם. חידות מגוונות, מעניינות ומאתגרות ולא סתם NFC.
תפאורה מושקעת
מתאים גם לזוגות.

מומלץ!

הייתי עם קרובי משפחה לחדר בריחה הראשון של כולנו, והיה ממש כיף!!!
היו חידות מאתגרות, עלילה מעניינת ומדריכה מאוד נחמדה!
אני חייב להוסיף פירגון ענק למפעילה יעל שהייתה ממש ממש נחמדה ונתנה הרגשה ממש טובה, רמזים במקום ובזמן שהיה צריך ולא יותר מידי, וגם הכניסה לסיפור של החדר כמו שצריך במידה, ולא כאילו היא חייה בסרט שזה אמיתי...[כמו שיש בהרבה חדרים...: )]. ובמיוחד ששכחנו משהו אצלנו מתוך החדר וגילנו את זה רק שהגענו הביתה... [לא נעים!!!! מומלץ לבדוק בכיסים כשאתם יוצאים שלא יקרה לכם גם...] והיא הייתה צריכה להגיע יום אחרי אלינו הביתה במיוחד.... ממש סליחהההה!!!!!!

מעניין וחריג, חידות לא קשות מידי

היינו בחדר זוג עם קצת ניסיון, החדר ממש מאתגר ולפחות ביחס לחדרים האחרים שעשינו היה בו משהו שונה ומפתיע יותר. אהבתי גם שהסיפור של החדר לא דימיוני לגמרי כמו רוב החדרים [חייזרים מומיות וכדו׳] מה שמכניס אותך לאווירה של החדר מאוד בקלות. מי שאוהב חידות קשות מאוד זה לא כ׳׳כ המקום, יש בחדר שילוב של חידות לא קלות אך גם לא מסובכות יחד עם עיצוב ואווירה שמעצימים את החוויה, בנוסף לקצת חלק מפחיד [לא מידי] שזה גם ממש הוסיף. מתאים ממש לזוגות [זורמים] ולמשפחות, גם הצעירים יהנו מהאווירה וגם המבוגרים יהנו מהחידות.

חידות מקוריות ולא צפויות!

אחד החדרים הטובים שהייתי בהם!
החדר מלא בחידות מקוריות, מאתגרות ולא צפויות.
בהרבה חדרים אתה יכול לפתור חידה בלי לדעת בכלל מה השאלה בגלל שהחיישנים מגלים הכל או פשוט בשיטה של ניסוי וטעיה, אבל החדר הזה בנוי מעולה, ככה שאי אפשר סתם לנחש.
החידות בחדר בנויות בצורה מקבילית, ככה שלא צריך שכולם יבזבזו זמן על חידה אחת (מעולה למי שאוהב ככה).
אם רוצים לשבור שיא צריך לבוא ארבעה אנשים לפחות בגלל המקביליות אנחנו היינו 6 וממש נהננו.

חדר מדהים- צוות עוד יותר!

לחדר "תעלומה במשרדי הפארק" הגעתי עם משפחתי לאחר בירורים שונים. החדר היה מאתגר, מפתיע ומהנה בצורה יוצאת דופן. המפעילה הייתה מקסימה וסבלנית. לאחר חוויה זן הבאתי גם את תלמידיי (המאתגרים) לחדר. אין מילים לתאר את הדרך שבה אהוד, המפעיל והבעלים- הסביר, כיוון, הכיל וגילה סובלנות כלפי התלמידים. יצאנו בתחושות מדהימות, ממליצה בחום!!!!

ואוווו מושלם!

היינו 3 די מנוסות. החדר הכי טוב שיש ! התפאורה מדהימה וחידות מקוריות בהחלט! ממש שווה כל שקל. למי שלא רוצה זפויילרים שלא ימשיך לקרוא
היה חלק בחדר די מםחיד עם מקום חשוך ורוחות רפאים וכורי עכביש שצריך להיכנס כדי להוציא גלגלים וזה בהחלט היה מפחיד. נכנס אלינו מישהו לפנים עם גרזן והפחיד אותנו או ששמנו יד בתוך חור ותפסו לנו תיד
המלצה שלי :מי שפחדן שיבקש מההתחלה שלא יגעו בכם ואז זה פשוט פחות מפחיד .
בקיצור היה מהנה בטירוף סיימנו תוך 53 דקות.
מומלץ בחום. מתאים גם למתחילים

גרוע וחובבני

הלכנו 4 חברים לחדר שמוגדר "מפחיד" אך כל קשר בינו לבין אימה מקרי בהחלט. באופן כללי החדר היה בינוני מינוס- לא ממליצה עליו בכלל.
החדר היה מאובזר בצורה מגוחכת ולא אמינה, באמצע היתה תקלה טכנית שדרשה מהמפעילה להיכנס לחדר ולנסות לפתור אותה- דבר שלעצמו הרס את החוויה שגם ככה בקושי היינו חלק ממנה. מה גם שהתיקון ארך רבע שעה.
אפקטי ה"פחד" הורכבו מרמקולים בולטים לעין שהתחבאו מאחורי בדים שאמורים להיות רוח רפאים שצורחת- דמות שאין לה שום קשר לעלילת החדר.
בגדול היתה תחושה שאנחנו סוג של ניסוי לחדר בהתהוות.
לטעמי, נדרש פיצוי מסוים לתקלה שלא עבדה אך כשציינתי זאת בפני המפעילה היא לא ראתה לנכון לעשות משהו בעניין.
בקיצור לא מומלץ כלל. 100 שח שבכלל לא שווים את זה.

מתוחכם ומהנה!

היינו 5 חבר׳ה עם נסיון לא קטן. היה מאתגר מאוד. חידות מקוריות, מייצגים מפתיעים, מפעילה נהדרת, פשוט מעולה

ווואווו

בין הטובים שהייתי עד היום!
חדר קשה, מאתגר ויש חלק מאוד מפחיד וקריפי.
אתה מגיע למקום. מארחים אותך יפה מאוד עם פופקורן ושתייה. המפעילים מכניסים אותך לחדר בדרך מפתיע, והחדר כבר עולם אחר.
החדר טכנולוגי ברמה גבוהה. אין דבר שלא במקום. חדר מדהים.
מי שלא רוצה ספויילר שידלג על הקטע הבא.
הקטע שבחדר עם המבוך המםחיג מוסיף הרבה אבל גם צריך לדעת למתן אותו. כי בשביל קבוצה של פחדנים היה רשנ לעהור את זה. חדר מדנים. אני ממליץ לכל אחד שרוצה לעבור חוויה שכזו!
ציון עשר. כמובן דהלכתי ממודעון החברים של the rooms ששם יש רקקק את החדרים הכי טובים!

חדר מעולה

חידות מעניינות, אווירה קריפית ומעולה, מפעיל נחמד ועיצוב מוצלח. מומלץ מאוד!

מעולה חדר חובה!!!

אהוד מפעיל מיומן שיודע להכניס לאוירה החדר מעולה כל התפאורה מדהימה!!! מושקע ברמות!!!! רמה גבוהה!!!!
מי שלא היה שם מפסיד. יש לי אפילו חשק לחזור לשם בעתיד שוב......היינו קבוצה בגילאים שונים וכל אחד מצא את עצמו למרות שהחדר ברמה מאד גבוהה!!!!
יש שם את כל האלמנטים והספור ערוך מדהים!!!!

One of the best

ממליצה בחום!!
הגעתי עם ארבעה חברים לחגוג יום הולדת. חלקנו היה כבר בחדרי בחירה מוצלחים כך שהרף היה גבוה.
המשחק הכיל חידות מאד מקוריות ומאתגרות. בנוסף, התאורה הייתה מאד מושקעת וזה הוסיף מאד לחוויה הכללית של המשחק. לבסוף, כל החברים שלי נהנו והחדר עמד בכל הציפיות שלי כמארגנת של הארוע. אל תפספסו!

חדר מעולה

היינו שלוש חברות בחדר, אחת מהן עושה המון חדרים ואחת מהן פעם ראשונה, וכולן הוכיחו את עצמן שם בהכרח כי החידות פשוט מתאימות לכל אחד! התאתגרנו ונהינו. החדר הולך ונהיה יותר מעניין וכיפי והצוות בכלל מדהים ומפנק

חדר מעולה. מומלץ בחום

הלכנו ליום גיבוש עם העבודה 8 אנשים באותו החדר וכולם מאד נהנו! המפעיל מקצועי ונחמד. חדר מושקע,חידות מעניינות ומאתגרות.

החדר מתאים ל8 אבל לא אידיאלי. לדעתי מומלץ 4. 8 אנשים זה יוצר קצת חוסר בתקשורת בין המשתתפים אבל אפשרי בהחלט וכאמור כיף לגמרי.
מומלץ!

חדר פשוט מעולה!

החדר הכי טוב שעשינו בירושלים, אם לא בכלל (מתחרה על המקום הראשון עם אחוזת השכן ;) חדר פשוט מצוין, עם חידות מאתגרות, טכנולוגיה ברמה גבוהה מאוד ואווירה פשוט מעולה! היינו 5 אנשים ולכל אחד היה מה לעשות, הרבה חידות הן לינאריות ודורשות שיתוף פעולה, מה שמוסיף לאתגר ולעניין. בקיצור, רוצו לשם :)

Amazing escape room

First of all, the best escape room in Jerusalem.
Great staff, interesting and thrilling room!
I highly recommend 😉

Amazing escape room

Great staff, interesting and thrilling room!
I highly recommend 😉

חדר מעולה!!!

היינו 4 אנשים, חדר שלישי לי ולחבר שלי ושנינו נהנינו ממש. שמענו ביקורות מעולות שהחדר לא פשוט אבל זה דווקא אתגר והוא אכן עמד ברף!
נהנינו מכל רגע, היו שם חידות לא פשוטות אבל הסיפוק לפתור אותם היה אדיר! חדר מושקע מאוד!
ממליצים מאוד, לא תצטערו! :)

חידות טובות עם מפעילי חדר מעולים

הבוקר ביקרתי בחדר.
קיבלו אותנו יפה. וממש התאתגרנו במידה נכונה.
קיבלנו כמה רמזים על הדרך. ולא היה ברור לי אם הצלחנו [** ספויילר **] או לא.
מקום מושקע ומפתיע.

אחד החדרים היותר טובים שהיינו בהם

היינו שלוש בנות בחדר "תעלומה בפארק" בירושלים. 2 עם ניסיון של 20 חדרים בערך ואחת שמדובר בחדר הראשון שלה. שמענו שמדובר בחדר לא מהפשוטים וקצת דאגנו לגבי זה, אבל היא הייתה טובה יותר משתינו ביחד. החדר היה קשה במובן של מתאגר אבל לא במובן של בלתי אפשרי. קיבלנו רמזים מאוד נקודתיים בדיוק כשהיינו צריכים אותם, ולא בצורה מוגזמת שהורסת את ההנאה מהחדר.

ספוילר - מי שלא רוצה ספויילרים לא לקרוא את מה שכתוב למטה....
...
...
...
...
...
..
היה חלק בחדר שהיה מפחיד יותר. לא ציפינו לזה כי לא מדובר בחדר אימה, ונלחצנו מאוד. עדיין אחד החדרים הכי כיפיים שהייתי בהם, אבל לא מומלץ לפחדניות כמוני - אלא אם כן אתן באות עם חבר/ה אמיצים שיכולים לעשות את הדברים המפחידים במקומכם :)
אני גם חושבת שצריך לפחות שלושה אנשים לחדר הזה, לא חושבת ששניים זה מספיק, אבל נראה לי שיותר מ4 או 5 יהיה מוגזם.

תהנו מלא, חדר נהדר, מפעיל נהדר, חוויה נהדרת.
תיזהרו כשאתם חונים באיזור, כי קיבלנו דוח - לא שמים לב לתמרורים

מ-ט-ו-ר-ף

היה ממש טוב יש אחלה עיצוב אחלה חידות ממש מומלץ ומאתגר!

חדר מומלץ מאוד! מתאים לקבוצות

הגענו לחדר שבעה אנשים, חלק עם ניסיון של חדר-שניים, והשאר בלי ניסיון בכלל. אביעד המפעיל נתן לנו את הטלפון מראש למקרה שנסתבך למצוא את המקום, והיה מפעיל מעולה! נתן מעט עזרה רק איפה שצריך, ובסוף הוא אפילו הראה לנו את החידות שהצלחנו פחות, והסביר במה היינו טובים. יש אופציה לתוספת ליום הולדת, שזה גם יצירתי ונחמד רק צריך לציין מראש. החדר לא ליניארי, אז לכולם היה מה לעשות ולא היה רגע משעמם. דרגת החידות לא קלה, אבל הצלחנו הכל בזמן. יש חלק קטן מאוד בחושך- אבל לא כולם חייבים להיכנס בקבוצה גדולה. החדר מאובזר היטב וחדשני. מאוד נהנינו, חוויית יומולדת בלתי נשכחת שמשאירה טעם של עוד!

חדר מצויין, מומלץ מאוד!!

בדרך כלל אני לא נותן ביקורות לחדרים, אבל חדר כזה בהחלט שווה לפתח ולהכיר לכולם!
אני וחברה שלי בחופשה שלנו בירושלים חיפשנו חדר לעשות והגענו לחדר הזה, כשהגענו קיבלה אותנו בחורה בשם רחל שעשתה לנו חוויה בלתי נשכחת, ידעה להכניס לאווירה כמו שצריך וקיבלנו ממנה את ההרגשה שהיא איתנו לכל אורך החדר ומבחינה בידיוק באיזה שלב אנחנו בחידות. החדר מקבל טוויסט שלא מצפים לו מה שעוד יותר מכניס אותך לחווית החדר. אני וחברה שלי סיימנו את החדר ב43 דק' ללא רמזים ובאמת הרגשנו שהחדר הגון מאוד מבחינת החידות שלו. שמחנו לגלות שמתכננים לעשות חדר נוסף הממשיך את העלילה של החדר הזה. לצוות הנהדר - המשיכו ככה, רואים שאכפת לכם שהלקוחות יקבלו חוויה שלא ישכחו.

החדר הכי טוב בירושלים

אז הגענו לחדר אחרי 27 חדרים....הבעלים, אהוד, בחור נחמד מאוד קיבל את פנינו ולאחר שיחה והיכרות נחמדה נכנסנו לחדר.
החדר מורכב ממשימות, חידות חשיבה והפתעות. חדר הוגן ומהנה והכי חשוב זורם!
בהחלט ממליצים בחום על החדר שאתגר והפעיל אותנו.

מאוד מושקע חמה ה ביותר, דורש להפעיל את הראש😉

[נתאי] קביום שישי הייתי בחדר בריחה הזה עם כמה חברים שלי לכבוד היום הולדת, הצוות פשוט אחללה, והחדר עצמו ללא ספק חוויה מצוינת וכאשר אתה יוצא משם אתה מרגיש חכם אומר לחבר שלך: "וואו, איזה גאונים אנחנו אהה?"😊".
המשימות ממש מעניינות ומאתגרות ובהחלט צריך להפעיל את הראש על המקסימום, שלא תחשבו שתוכלו להיכנס ולצאת בקלות, צריך ממש לאמץ את השכל.

קיצר ממש כיף👍😉

חדר מושקע וכיפי

הצוות מעולה, והחדר מושקע ברמות.

מגניב

חדר מגניב ביותר וכיפי ומפתיע מאוד! המפעילים מאוד אדיבים ונחמדים, לא מפריעים, ובאים לקראת ומציעים רמזים לקראת התקעות במקום. היתה לנו בעיה באחד הרמזים אז הם עשו לנו 10% הנחה! היה מעולה!

חדר אדיר!!

חדר ממש טוב, מקורי ומאוד(!!) מהנה. בעל החדר דואג לאווירה מצוינת וגם קובע את מידת הקושי . חוויה מעולה!

חדר מדליק, שונה, ויצירתי. יחס מעולה. מתאים גם למנוסים.

היינו 7 מבוגרים, חלקינו עם ניסיון רב ונהנינו כולנו מאוד. המנחה שלנו, שרה, קלטה את הראש שלנו מיד ובנוסף פינקה בלי שבקשנו בהפתעות ליומולדת וביחס חם ואוירה כייפית. שווה ביותר

חדר מצויין

הגענו אני ואבא שלי ונהננו מאוד חידות מעניינות ומאתגרות רעיונות מקוריים ומעניינים תפאורה מושקעת ושילוב מעולה של טכנולוגיה, זה חדר 12 שלי בארץ ובחו"ל והוא בהחלט מהמוצלחים ! בנוסף מפעיל נחמד מאוד !!

חדר מדהים

אנחנו זוג שעשה יותר מ10 חדרים..
חדר ברמה אחרת, טכנולוגיה אדירה והפתעה שלא ציפינו לה בכלל.
מומלץ מומלץ מומלץ!

חדר מדהים! מומלץ מאוד!

היינו ארבעה חברים עם נסיון בין 5- 10 חדרים והרגשנו שיש לכל אחד מה לעשות, האווירה טובה הסיפור מעניינן והחידות טובות. מומלץ מאוד

חוויה מדהימה. החדר מושקע ומאתגר.

הצוות היה מדהים. היינו אתמול ומאוד נהנינו. החדר עצמו מאוד מושקע!

חדר מדהים, טכנולוגי ומפתיע . פשוט כיף אמיתי

היינו זוג בחדר, שנינו לאחר שעשינו יותר מ10 חדרים חלקם כזוג וחלקם בקבוצות גדולות יותר. החדר עצמו היה פשוט כיף צרוף. החידות מקוריות ומעניינות, החדר זרם בצורה טובה והיו כמה הפתעות מגניבות שתרמו ממש לחוויה. אין ספק שזה אחד החדרים הכי טובים שהיינו בו. מעבר לכך אהוד שתכנן יצר וגם הפעילו אותו עבורינו היה מקסים החל משיחת הטלפון לפני לוודא שנמצא וגם לפני ואחרי. ממליצה להגיע בקבוצה של 3-4 לפחות אם לא מנוסים וגם קבוצה גדולה יותר יכולה להנות כאן. בצפה בחום לחדר הבא שיפתח...

חוויה מקסימה! לא לפספס

חדר מקסים! נראה כאילו חשבו על כל פרט... הרבה מסתורין באויר ומוסיקה שמכניסה לחוויה.
הלכנו כל המשפחה ונהננו מאוד! היחס חם ומזמין, הבחור סבלני ועוזר כשצריך. היה מצחיק מאוד ברגעים מסוימים...לא נגלה את ההפתעות בחדר אבל.... ממליצים בחום!!!

מומלץ ביותר

היה נפלא. גם החידות המאתגרות אך פתירות, גם האווירה בחדר , וגם היחס מאיר הפנים מצד המפעילה. נהנו מאוד.

חוויית יום הולדת מושלמת למביני עניין !!!!!!

כבר משיחת הטלפון הראשונה עם נטלי, היה ברור שזה המקום לחגוג לבעלי, עבורו חיפשתי חדר קשה ומאתגר. זהו חדר בליגה אחרת. היחס נפלא, הארוח נדיב, החידות מתוחכמות וחכמות (שעות לאחר מכן עוד ניסינו להבין יותר ולא הפסקנו לדבר על הפרטים הקטנים).
נטלי ומושקה הנפלאות, פתחו לנו קונפטי, צילמו אותנו, שמו לנו מוסיקה אהובה ועשו הכל הכל כדי שתהיה לנו חוויית יום הולדת מושלמת !!! תודה רבה רבה רבה אנחנו כבר מחכים שהן תפתחנה את חדר הבריחה הבא.

פשוט מושלם!!

היינו קבוצה של 7 אנשים בגילאים שונים (ערב צוות של המשרד) ופשוט נהנינו.. החידות קשות ומעולות. מפעיל את הראש ממש.. תענוג של חדר!! מומלץ ביותר!

חדר מעולה ומומלץ מאוד !!!

הלכנו כל המשפחה (הקטנה בת 10). החידות לא קלות אבל המפעיל היה מקסים והציע רמזים כשראה שנתקענו...
היה מאתגר ומאוד כיפי !!!
הרעיון של החדר נחמד ויש גם הפתעות.
בקיצור- מתאים למשפחות ומאוד מומלץ !!!

מומלץ בחום ממש! חוויה מאתגרת ומהנה עם אווירה נעימה מאוד...

חדר בריחה מעולה עם רעיון מקורי כנושא וגם אתגרים שמשתנים בקווי החשיבה שלהם וללא קיבעון על שיטה/"טריק" מסוים...
הצוות מאוד נחמד ויצירתי.
הצליחו לשלב חגיגות יומולדת עם הכיבוד לפני והמתנה במהלך האתגר עצמו.
הרמזים מאוד ממוקדים ולא הורסים את הרצף של הפעילות...גם ההערות ברמקול ברקע היו במקום, לא פחות מדי ולא יותר מדי.
ממש חוויה נחמדה ומגבשת גם כזוג ולא רק בקבוצה גדולה.

אחלה אחלה אחלה

מאתגר וכיף..
פעם ראשונה שלי כך שאין לי למה להשוות... אבל היה פשוט נפלא.

חדר בריחה מעולה!!! גם החדר וגם הצוות (והייתי בכמה חדרים - כך שיש לי למה להשוות)

חדר בריחה מעולה! הייתי בשני חדרי בריחה לפני כן כך שיש לי פרספקטיבה, אני מחלק את הדירוג לשלושה חלקים: החדר, הצוות, ה"מסביב"
החדר עצמו - חידות מקוריות ומאתגרות אבל בהחלט ניתן לפתור אותן (הייתי בחדרים בהם לא הגיוני למצוא את התשובה ללא סיוע והייתי בחדרים בהן החידות היו קלות מידי - כאן זה בהחלט מאתגר אבל אפשרי). ההתקדמות היא בכל מיני אופנים ולא רק זיהוי של צירופים על מנת לפתוח מנעולים. ישנם דברים מפתיעים מאוד שקשורים בהתקדמות. היינו שלושה אנשים עם ניסיון קודם והצלחנו לפתור את החדר ב 58 ד' - אבל כן היינו צריכים 3/4 רמזים. התפאורה מושקעת, המוזיקה מכניסה לאווירה, יש כל מיני אזורים - וכל אזור בנוי אחרת. בקיצור, כל הכבוד להם על החשיבה והעיצוב שהושקעו בחדר.
הצוות - הצוות ממש נחמד ואכפתי! זה התחיל מזה שכשנרשמתי רשמתי שזה לכבוד יום הולדת 40 לחבר - להפתעתי ביום האירוע קיבלתי טלפון ממפעילת החדר ששאלה אם נרצה שהם ישימו קצת "תוספות" לכבוד יום ההולדת. היא הלכה וקנתה עוגה ושמה אותה במקום כלשהוא (אני לא רוצה לפרט כדי לא לגלות את ההתפעות שבחדר). כשהגענו הצוות היה ממש נחמד ולבבי. כשהיינו בחדר הם היו מאוד מקצועיים. הם ידעו להנחות אותנו בדיוק איפה שצריך (הם לא סתם נתנו רמזים מבלי שביקשנו אבל היו עירנייים לוודא ולתת את הרמז הנכון כשביקשנו. היה גם משהו שבטעות פתחנו והם ישר קלטו את זה והנחו אותנו שזה לא קשור - כלומר הם דאגו שלא נפספס ונפסיד משהו מהחווויה ושהכל מתנהל כמו שצריך). לאחר שסיימנו רציתי לשלם על העוגה (כי על השאר כבר שילמתי מראש) והם בכלל לא רצו תוספת תשלום (אבל התעקשתי כמובן כי מגיע להם על הפרגון....)
ה"מסביב": הכניסה נעימה, יש ממתקים וכיבוד קטן, הם דאגו לאווירה שמחה ולצבעים עליזים (באווירת הלונה פארק שזה הנושא של החדר) אין בעיית חניה. בקיצור, רק לבוא וליהנות. גם שני החברים הנוספים שהיו איתי התלהבו.

אחד החדרים אם לא ה..

הלכנו שבוע שעבר ובעקבות תקלה בחדר החליטו לבטל לנו את הביקור, המפעילות היו כ"כ מקסימות שהן החליטו לפצות אותנו בביקור חינם! הלכנו השבוע קבוצה של 3 חברים עם ניסיון קודם (כל אחד מאיתנו היה ב2-3 חדרים לפחות) המפעילות קיבלו אותנו מקסים!! הסיפור רקע והעיצוב של החדר היו עשויים בצורה מעולה!! הרבה יותר מחדרים אחרים שראיתי - רואים שהוא ממש מושקע! החדר לא בנוי רק על "פתיחת מנעולים" והיה בנוי מחידות לא פשוטות.. מי שרוצה חדר מאתגר באמת-זה ה-מקום! (המלצה שלי להגיע אפילו עם 4-5 אנשים..) נהנו בטירוף!! ואם אפשר היה לעשות את אותו חדר פעמיים היינו כנראה הולכים שוב!

שווה- לכו בלי לחשוב פעמיים

בקיצור- וואו...
ובהרבה- וואו וואו וואו..
הגענו לחדר 2 בנות ומהרגע שהגענו לא הפסקנו לחייך...
קודם כל המפעילים- פשוט מדהימים! עשו לנו שמח איך שהגענו (למרות שאיחרנו מעט) והכניסו אותנו לאווירה ..
והחדר עצמו- מעולה! החידות מגוונות מקוריות ושונות מחדרים אחרים וכשאתה חושב שהבנת את הכיוון- מצליחים להפתיע אותך לחלוטין!
בקיצור- שווה שווה שווה...

מדהים!

זאת הייתה הפעם הראשונה שלנו בחדר בריחה, וכל כך נהנינו!
החדר עצמו היה מאתגר ומעניין, החידות מצוינות, הגענו ארבעה אנשים והרגשנו שלכל אחד היה מקום לתרום את חלקו...
ואולי הכי חשוב- הצוות היה פשוט מקסים, והשרה אווירה נעימה כל כך (הגענו עם תינוק והמפעילה המקסימה התעקשה לשמור עליו כדי שנוכל להנות מהחוויה כמו שצריך...!)
תודה רבה!

מדהים מדהים מדהים

היה מדהים. המארחת יוצאת מן הכלל, והרמזים היו בדיוק במידה הנכונה. החידות מאתגרות וממש מקוריות, הגרפיקה מושקעת ומכניסה לאווירה מאוד. שווה כל שקל, גם למנוסים וגם ללא מנוסים.

חוויה מטריפה

הינו 5 אנשים וכולם נהנו מאד מאוד. וגם ילד בן 12 שהיה איתנו. המארחות מקסימות ובקבלת פנים חיכה לנו מזנון עם כיבוד, סוכריות, ושתיה חמה
החידות היו מגוונות ומאתגרות. החדר יפה מאוד עם הפתעות כיפיות וכמו בלונה פארק המון כיף עם צד גרפי והאפל....
מומלץ מאד. החדר הכי טוב שהינו בו ללא ספק. במיוחד למי שמחפש פעילות שתעניין ותאתגר בני משפחה בטווח גילאים רחב. היה כיף בטירוף והשאיר טעם של עוד....
חשוב גם לציין שיש חניה צמודה בשפע

חדר מומלץ, מהנה ומאתגר!

עשינו את החדר שישה אנשים, 2 מעל גיל 60 רובנו ללא ניסיון קודם בחדרי בריחה והתאים לכולם.
חגגנו יום הולדת ונטלי המפעילה עשתה מעל ומעבר שהחוויה תהיה מושלמת, מהתיאום לפני ותוך כדי הפעילות. יש חנייה צמודה.
תודה על אירוח מכל הלב :)

כיף, מאתגר וססגוני

כיף להגיע לחדר, להתקבל באווירה טובה ומייד להיכנס לססגוניות המתוקה של הלונה פארק.
בתוך החדר - תפאורה מושקעת מוזיקה וצלילים שמכניסים ישר לעניינים, חידות מסוגים שונים, הפתעות מכל כיוון ופעלולים אלקטרוניים.
נהננו מכל רגע! ממליצים בחום!

אחד החדרים הטובים ביותר, אם לא ה-חדר

הגענו אני ובעלי עם ניסיון של 7 חדרים. החדר מיוחד במינו, גם מעגלי וגם לינארי, עובד בצורת "משפך". המון הפתעות והמון מסיחי דעת, כך שהחדר ברמה גבוהה מאוד. חלק מהחידות ייחודיות ונדרשת מחשבה יצירתית בכדי לפתור אותן.
ליד החדר ישנה חניה חינמית, קרובה ונוחה.
בלובי שתייה קרה וחמה, וכיבוד קל. מרגע הכניסה מכניסים אותך לאווירה של הסיפור.
גרפיקה בחדר ותכנון ברמה גבוהה מאוד.
רוצו בהמוניכם ואל תגידו שלא אמרתי ☺

חדר אדיר ומומלץ!

החדר ממש מפתיע ומושקע, אי אפשר לנחש מה הצעד הבא. חידות מיוחדות ושונות, ואפקטים שלא ראיתי בחדרים אחרים. היינו שלושה ולכולנו הייתה חוויה אדירה, בקיצור- שווה שווה שווה!

חוויה ממש טובה חדר מגניב ברמות!!

החדר היה ממש יפה ומושקע חידות מאוד מאתגרות.
היחס היה ממש טוב ובאמת הרגשה כללית כיפית

חוויה נהדרת!! ממליצה לכל אחד!

הגענו למקום אחרי שקיבלנו הוראות הגעה מדויקות ובסבלנות בטלפון.
מיד התקבלנו בחיוך וסוכריות:)
הסבר קצר ויאללה,
נכנסנו לחדר מקסים! כל-כך הרבה אלקטרוניקה ועיצוב שגרם לנו לגמרי להיכנס לאווירה ולשכוח א עצמינו שם.
מושקא המקסימה הנעימה לנו את הזמן ועשתה כל שיכלה ע״מ שנהנה.
דרך מומלצת בהחלט להעביר ערב עם הבעל וכמה חברים.
תודה רבה!
כבר מחכה שתפתחו חדר נוסף!!