שוליית הקוסם

A-Mazed \ אבן יהודה

שוליית הקוסם

A-Mazed \ אבן יהודה


הופעת חייו של הקוסם שלכם עומדת להתחיל בעוד שעה. הכל מוכן. זו ההופעה שתכניס אותו להיכל התהילה של הקוסמים. אבל הקוסם שכח משהו חשוב ביותר ועכשיו הכל תלוי בכם. האם תספיקו לפני שההופעה מתחילה?אתר "A-Mazed"

ביקורות גולשים


מדהים ומומלץ מאוד!

הלכנו משפחה של 6, שני הורים וארבע ילדים בגילאי 6-15. שניים מאיתנו עם ניסיון של כ5 חדרים ונשאר פעם ראשונה. מאוד נהננו, קיבלו אותנו באווירה טובה עם פופקורן ושתייה, והמפעילים היו מאוד חברותיים. החידות היו מאתגרות ובעלה הייתה מעניינת. מומלץ בחום גם למשפחות וגם למנוסים.
היינו שלושה עם ניסיון של 20 חדרים בערך, נהנו מאוד, החידות ברמה גבוהה והתפאורה מדהימה, החדר הוא בחלקו מקבילי, והחידות ממש מתוחכמות ומעניינות.
הסיפור של החדר קצת ילדותי, לכן הוא מתאים למשפחות וגם לילדים קטנים, אבל זה לא חדר של לחץ ואדרנלין.
חייב לציין שהלובי ממש יפה ומושקע, ויש כל מיני חידות קטנות להעביר את הזמן, וגם החדר השני של החברה שנמצא באותו מתחם מעולה

מומלץ בחום!

היינו בחדר זוג מנוסים אחרי שהתרשמנו מאוד מהחדר הקודם של החברה ("לנקות" את גיא ריצ'באום). נהנינו מאוד! חדר מעולה ומושקע בטירוף, חידות מעולות ומיוחדות והמפעיל היה פשוט מדהים. חייבת לציין שממש כיף להגיע למתחם של החברה, גם מבחינה טכנית (חניה, מיקום וכו') וגם מבחינת האווירה, חבר'ה מקסימים, מלאי סבלנות וכמובן המתחם עצמו שהוא מושקע ביותר - כיבוד (מכונת פופקורן, קפה וכו') וחידות מעניינות עוד לפני שהתחיל החדר כדי להכנס לאווירה...

חדר מושקע

הייתי בחדר עם חבר שלי פשוט חדר כייפי מושקע מקורי ביותר מומלץ