על טבעי

Escape Planet \ ראשון לציון

על טבעי

Escape Planet \ ראשון לציון


החדר שלנו בהשראת סדרת המדע בדיוני המצליחה בעולם 'על – טבעי' / supernatural (לא חייבים להכיר את הסדרה) חדר באווירה קריפית עם אפקטים כפי שלא ראיתם עד עכשיו כך שתוכלו להרגיש ולחוות את החוויה האמיתית!!! העלילה של החדר עוקבת אחרי קבוצת ציידים שמתמחים בחקירות בעלי אופי על טבעי וכוחות לא מהעולם הזה. הפעם הוזעקתם לחקור מה קרה בביתה של גברת טהומפסון, טהומפסון איבדה את משפחתה בתאונת דרכים, כאשר הגעגועים למשפחתה היו קשים מידי היא ניסתה ליצור קשר עם בעלה באמצעות סיאנס שלא הצליח.... אבל מאז היא שומעת רעשים וקולות של ילדים בבית! היא אישפזה את עצמה כרגע במוסד פסיכיאטרי. בחקירת משטרה השכנים התלוננו על רעשים מוזרים שמגיעים מהבית אבל בחיפוש בתוך הבית לא היה זכר לאף אחד... האם תהיו מוכנים להיכנס למקום שבו ההגיון חסר משמעות ולהשאיר את הפחד מאחור?....אתר "Escape Planet"

ביקורות גולשים


חדר מגניב ממש

היינו 5 אנשים, אחד מנוסה עם 4-5 חדרים, אחת מנוסה באחד, שניים שבכלל לא ואני עם ניסיון של 13-15 חדרים. נכנסנו והכניסה הייתה מאיימת וקריפית, שהכניסה טוב מאוד לאווירה.
התפאורה מאוד יפה ובתור זו שהייתה היום בחדר כשהוא עדיין לא בנוי עד הסוף לטעמי הוא היה מאוד מרשים. החידות מעניינות ויוצאות דופן, לא סטנדרטיות עבור חדרי בריחה רגילים. יש המון טכנולוגיה, אין כמעט בכלל קודים וכולי, היינו כאילו באמת בתוך הסיפור בזכות החידות שגרמו לנו להרגיש אנחנו באמת בלשים ולא סתם עוד חבורת נערים שחיפשו בילוי. חדר יצירתי עם המון פיצ\'רים מגניבים שלא מוצאים בכל מקום. החידות היו ברמת קושי קלה יחסית, והחידות שהיו ממש על ההתחלה לא היו מובנות כל כך אז היינו חייבים רמזים. עם זאת, אחר כך החידות זרמו יותר ויצאנו תוך שעה בדיוק.

סך הכל חדר ממש כיפי, אימתי ומפחיד, האימה הייתה בדיוק ברמה שצריך ובמקומות הנכונים.
החדר לא מומלץ לקלאוסטרופובים ולפחדנים (כמוני), וגם לא נגיש לבעלי כיסא גלגלים.
החדר היה מאוד מעניין, האפקטים מאודדד טובים, התפאורה סופר מושקעת. החידות היו מאתגרות והרגשנו את האדרנלין לאורך כל החוויה. היינו 6 אנשים ולמרות זאת כולם היו שותפים בפתרון החידות ולא היה מישהו ללא משהו להתעסק איתו. המפעיל היה ממש נחמד, סבלני והסביר הכל בצורה ברורה. המינוס היחיד בחדר היה חדר ההמתנה שהרגיש קצת מוזנח וממש קטן - כל כך קטן שנאלצנו לחכות בחוץ עד שהקבוצה השנייה שהייתה בפנים תסיים על מנת שלא להפריע להם. כלומר, חדר ההמתנה כלל לא שימש כחדר המתנה ובפועל עמדנו בחוץ בערך 20 דק.
חדר בריחה ממש טוב! מפחיד בדיוק כמו שצריך, לא יותר מידי. מפעיל ממש ממש נחמד. תפאורה מושקעת וחדר ממש מושקע. היינו 6 חברים ונהננו מכל רגע! מומלץ
חדר מהמם! החדר מעוצב מאוד יפה,האפקטים שהוא מכיל גורמים לך להרגיש ממש חלק מהסיפור.
היינו שניים והיה ממש כיף,מומלץ ביותר!