המעבדה של וולטר

ברמודה קווסט \ ראשון לציון

המעבדה של וולטר

ברמודה קווסט \ ראשון לציון


מזל טוב!! סיימת בהצטיינות פקולטת כימיה בטכניון... אתה מלא תקוות ואמבציות לגבי העתיד למרות השוק הלא מזהיר באופק... "איך אתקדם הלאה?"... "לאיזה פניה גורלית קוטעת את מחשבותייך... עד כמה רחוק תגיע כדי להבטיח לעצמך חיי עושר?? חדר בסגנון הסדרה המדוברת "שובר שורות", חדר עם חידות הגיון, הרפתקאות והפתעות לא צפויות. תצטרכו לגלות חפצים חבויים ורמזים נסתרים על מנת לסיים את המשחק.אתר "ברמודה קווסט"

ביקורות גולשים


חדר נוראי!!!

קודם כל לא ראו את ההזמנה שלנו כך שלא היה מפעיל בשביל החדר שלנו, והיה אחראי אחד על 2 חדרים. נכנסנו אחרי 40 דקות והיחס של המפעיל היה לא נחמד, הוא הסביר את החדר מאוד במהירות והכניס אותנו ישר החידות היו גרועות והיו בעיות טכניות, כאשר ביקשנו עזרה מהמפעיל לא הייתה תשובה, אחרי חצי שעה בערך שלא שמענו מהמפעיל הוא התחיל לגלות לנו את כל התשובות למרות שלא היינו צריכים עזרה ונשארה לנו עוד רבע שעה.

חדר נוראי

קודם כל לא ראו את ההזמנה שלנו כך שלא היה מפעיל בשביל החדר שלנו, והיה אחראי אחד על 2 חדרים. נכנסנו אחרי 40 דקות והיחס של המפעיל היה לא נחמד, הוא הסביר את החדר מאוד במהירות והכניס אותנו ישרץהחידות היו גרועות והיו בעיות טכניות, כאשר ביקשנו עזרה מהמפעיל לא הייתה תשובה, אחרי חצי שעה בערך שלא שמענו מהמפעיל הוא התחיל לגלות לנו את כל התשובות למרות שלא היינו צריכים עזרה ונשארה לנו עוד רבע שעה.

מדליק

החדר היה מפתיע ומעניין, חשיבה מחוץ לקופסא לגמרי. היינו ארבעה וכולנו יצאנו בהיי. שווה ממש !!
היה מעולה החדרים מעוצבים ממש יפה, המשחק היה מעניין. ממליצה בחום.