דרקולה

Exit Room \ באר שבע

דרקולה

Exit Room \ באר שבע


ציידי ערפדים יקרים, אנו במצב חירום. מי שקיבל מכתב זה מתבקש להגיע לטרנסילבניה בהקדם. מהרו לפני שדרקולה יתעורר בטירתו וזו תהיה סופה של האנושות כולה!אתר "Exit Room"

ביקורות גולשים


חדר מגניב ביותר

חדר באמת מצוין שמכניס לאווירה ואפילו גורם לך קצת לחשוש מהצד הבא.. כי אתה לא יודע למה לצפות בקטע הטוב,
אפילו לאחר שעשינו כמה חדרים לפני וצברנו נסיון לא קטן בחדרים החדר הזה גרם לנו להפעיל את הקופסא.
חדר מהנה עם אווירה כיפית
ממליץ!!

פשוט חדר בריחה גרוע

עשיתי כבר כמה חדרי בריחה בב"ש ומחוץ לה אבל זה פשוט ביזיון ובזבוז כסף מוחלט.
בגדול? החדר מעוצב יפה ויש לו פוטנציאל מלבד היציאה שהיא חלשה למדי.
החדר לא מסובך ומתאים למשפחות וילדים - א....ב....ל... אין מוזיקה, אין אווירה, המפעילה לא שומעת (או מתעלמת) אותנו, שאלנו אותה שאלות והיא לא הגיבה...
עשינו דברים שהיו אמורים לקדם אותנו אבל כלום לא קרה, אחר כך מסתבר שזה בגלל שהמפעילה לא התייחסה פשוט למעשה ולא לחצה על הכפתור שיאפשר לאיזו דלת להפתח וכדומה.
אין התפתחות כי המפעילה לא מתקשרת, לא הכינה אותנו לקראת הכניסה לחדר ויש תחושה שפשוט מתים שנעוף משם.
גם כשהגענו היא אמרה לנו מראש ששלחה לנו הודעה כי התור שלנו בוטל - פשוט הקדמנו אז היא לא הספיקה לצאת וללכת. התאכזבנו בגדול, היה גרוע כ"כ ופשוט חשתי שעמום טוטאלי ובזבוז כסף.

אחלה חדר!

אחלה חדר, מושקע, מכניס לאוירה, תפאורה מוצלחת.
לא קשה במיוחד (בייחוד למי שהיה בכמה חדרים). מאוד מאוד חביב.
היו מס' אביזרים שלא עבדו אבל זה ממש לא פגם בהנאה.
מומלת בהחלט!

מתאים מאוד למתחילים / זוגות

עשינו את החדר בזוג, עם נסיון משותף של 6 חדרים.
תפאורה מושקעת, בהחלט מכניסה לאוירה.
מפעילה מקסימה, אך בגלל שהיתה אחראית על שני חדרים במקביל (מתחם משותף לחדר "הצינוק") היא לא הייתה זמינה בדיוק כשהיינו צריכים אותה.
החידות עצמן לא מורכבות מידי, ואם אחד ממנגנוני ההפעלה היה פועל אוטומטית (כמו שתוכנן) ולא ידנית ע"י המפעילה, היינו מסיימים הרבה יותר מהר.
ממליצה לקבוצות קטנות של עד 4

נחמד, לא קשה, יכול להתאים גם למתחילים ולמשפחות עם ילדים אמיצים.

החדר נמצא בב"ש במתחם יחד עם "הצינוק". חניה בחוץ בכחול-לבן, אבל קל להגיע בתחבורה ציבורית וגם ברגל מהתחנה המרכזית. היינו שלושה -37,36,1. אנחנו המנוסים יותר סבלנו מ"תסמונת החשיבה המתקבעת", כאשר התקבענו על דרך עבודה מסוימת, ודווקא המתחילה עלתה על כמה פתרונות מהר יותר, אז לא להקל ראש בחדר, למרות שהחידות אינן קשות. הכניסה והיציאה רגילים - לפחות כרגע ההכנסה לחדר לטעמי דורשת שיפור, אבל לנו זה לא הרס. העיצוב נחמד, את האוירה אפשר לחזק קצת יותר (הביקורת נכתבת בשבועות הראשונים של החדר). מעט ציד מפתחות, כמעט ואין ציד מנעולים (למיטב זכרוני אין בכלל). החידות אינן קשות, הן הוגנות ובתמה. לא נתקלנו בבעיות זרימה או תקלות, היה ברור מה צריך לעשות -לא נזקקנו לרמזים כך שאין ביקורת על ההפעלה. רק בחידה האחרונה המפעיל טיפה פטפט, למרות שנשאר לנו מלא זמן.
--שחקן אחד לפחות נדרש לדעת עברית. יש צורך גם בשומע אחד לפחות. לא נגיש לכסאות גלגלים. אפשרי להריון, מנשא וקביים, אם כי לקחת בחשבון את המדרגות בכניסה למתחם. מתאים כחדר ראשון, מתאים לקבוצת מתחילים עד 4 גג. לדעתי מתאים גם למשפחות, אם יש לכם ילדים אמיצים.