חדרו של המרגל הסורי

Escape It \ תל אביב

חדרו של המרגל הסורי

Escape It \ תל אביב


באפריל 1967 הופלו שישה מטוסי מיג 21 סורים, אירוע זה הוסיף למתח הביטחוני ששרר במדינה והוביל אותה לפתחה של מלחמה. המוסד גילה שישנו מרגל סורי בארץ המתכוון להתנקש במטה הכללי כנקמה על הפלת המטוסים. אתם סוכני מוסד צעירים. גיליתם את חדרו - עליכם לנטרל את האיום!אתר "Escape It"

 על החדר


במתחם שני חדרים זהים בעלי אותה העלילה. ניתן לשחק בקבוצות של 2-6 מתמודדים בכל אחד מהם, כאשר בסה"כ יכולים לשחק 12 איש בכל סבב.

מספר המתמודדים


ניתן לשחק בקבוצות של 2-6 מתמודדים. התעריפים מפורסמים באתר חדר הבריחה "חדרו של המרגל הסורי".

כתובת


תוצרת הארץ 16, תל אביב.שעות פתיחה


א'-ד': 10:00-22:00


ה'-ו': 10:00-23:00


ש': 10:00-22:00ביקורת


"מה? יש חדר על מרגל סורי? זה בדיוק מה שעשיתי במוסד!", חשבתי לעצמי בהתלהבות ונזכרתי בימים בהם הייתי במוסד. לחולי נפש (אבל זה חדר אחר לגמרי). אז רשמתי אותנו לחדר, מייד אחרי יומיים. ממה שהגיע לאוזניי, החדר הוא אחד הקשים. הגענו לחדר והמפעילים קיבלו אותנו בסבר פנים יפות. נכנסנו לחדר תדריכים, שהוא גם חדר הקרנה מגניב עם כיבוד ושתייה, והתמסרנו לתחושה שאנחנו בדרך למשימה רצינית ושאנחנו חיים בסרט. המדריכה הפגינה התלהבות וידע במלחמות ישראל והקרינה לנו סרט תדריך משעשע ביותר על מסך קולנוע. יאללה אנחנו דרוכים ומוכנים למצוא את האיום הקיומי על מדינת ישראל.רמת החידות והקושי


לחקות את לוּבּה מ"ארץ נהדרת" זה כבר פאסה? היה ממש קשה. החידות באות מכל כיוון. כשסיימנו את החדר, לא הצלחנו לשחזר את החידות, לעומת חדרים אחרים שהיינו בהם. היה שלב שבו היינו עם 5 מנעולים שצריכים להפתח איכשהו ולטעמנו, זה היה יותר מדי. חלק מהחידות פתרנו על-ידי ניחוש, ולא הרגשנו טוב עם עצמנו. בסופו של דבר סיימנו את החדר עם כמה רמזים ויצאנו מרוצים שלפחות הספקנו לצאת.עיצוב ואווירה


אווירת הלחץ (הטוב), היתה ניכרת ופס-הקול תרם לחווייה. לעתים העיצוב הרגיש לוקה בחסר ולעיתים too-much.סיכום


יצאנו מהחדר מותשים. חדר שכזה מומלץ לקבוצות קצת יותר גדולות. היינו זוג ויצאנו עם הלשון בחוץ. אין ספק שהחדר מאתגר ושמוניטין הקושי שלו, בהחלט מוצדק.


ביקורות גולשים


חדר מעולה ומאוד מאתגר -אירוח מפנק ומזמין

גררתי את משפחתי כדי להכניס אותם לתוך אווירת חדרי הבריחה, מודה שזה לא היה חדר קל למתחילים, (לי יש ניסיון של 25 חדרים) -והוא בהחלט מהמאתגרים שבהם. אבל בסוף כמובן צלחנו :)

המפעיל שלנו היה מקסים ובהחלט תרם לחוויה בחדר שהייתה מיטבית ומהנה עוד מהרגע שפתח לנו את השער לחניון (בכל זאת ת״א...) ועד לסוף המשחק. יחס מזמין ותודעת שירות שראויה לשבח.
החדר עצמו לא מכיל אלמנטים ׳משוכללים וחדשניים׳ מידיי אבל הוא ממש לא זקוק להם, העיצוב מושקע והחידות בעלות רצף הגיוני ומדוייקות (ברגע שעולים עליהן).
המשפחה שלי מרוצה -אני מרוצה.
בהחלט אגיע לחדר הנוסף שלהם במתחם!

חדר מומלץ לקבוצות גדולות

החדר בריחה השלישי שלי.

חידות נחמדות, אבל לדעתי יש יותר מידי חידות אם באים בזוג (כמות גדולה מידי )

ומרוב לחץ, לא מספיקים לחשוב...

מומלץ יותר לקבוצות של 4 אנשים ומעלה.

ממש כיף, מומלץ

זה החדר היחידי שעשיתי, היינו ארבעה חברים , סיימנו את המשחק עם שני רמזים , החדר נראה ממש יפה ומושקע , הרמזים מגניבים ובכלל העלילה עשויה טוב
המפעילים עזרו רק כשצריך ורק כשאישרנו להם לעזור לנו והקבלת פנים מפנקת , מומלץ.

מומלץ מאוד

היינו חמישה אנשים, 4 עם ניסיון של 4-5 חדרים., וזה ללא ספק היה אחד המוצלחים שבהם

שווה ממש! חובה ללכת

הלכנו זוג לכבוד יום הולדת, לכל אחד מאיתנו זה היה פעם ראשונה בפעילות כזאת. נהננו מאוד! סידרו לנו בלונים וכיבוד. הצוות היה נחמד ומקסים, עזרו לנו כשהיה צריך.
חוויה מדהימה, נתן לנו חשק לעוד ואנחנו בהחלט ממליצים בחום!

גרוע ביותר!!!!!!!!!!!!! לא מומלץ

חדר מטיש לא מתאים לזוגות.... חבל שכששאלנו את הבעלים אם זה מתאים ל 2 אמרו לנו בטן מתאים!!!!!!!!
בכל אופן חידות מטומטמות, מארח מתנשא
בקיצור עברנו חוויה ממש ממש ממש לא נעימה בחדר הזה
לא מומלץ
דפקו אחלה חדר מבחינה ויזואלית אבל זה הדבר היחיד שיש להם....

חדר מעניין

השתמשנו בשני החדרים בו זמנית ועשינו תחרות של 4 נגד 4. החידות היו מעולות וברמת קושי גבוהה והאווירה ממש טובה. כשיצאנו מהחדר כל ה-8 הסכימו שזה חדר מעולה ושהיה ממש כיף. ממולץ בחום! לא דרוש ניסיון

לובי יפה, חידות לא משהו

הלובי הכי יפה ומושקע שראיתי, על זה אין ספק בכלל. לגבי החידות - הרבה יותר מידי מנועלים, זה מרגיש כמו ציד מפתחות בלי תיחכום גדול מידי. מה גם שיש שימוש יתר בחפץ מאוד ספציפי, שהקונספט שלו נחמד, אבל חרשו עליו יותר מידי. אני עם נסיון רב בחדרים, והייתי בחדר עם 3 אנשים בלי נסיון. למרות שאין להם חדרים אחרים להשוואה כרפרנס, הם גם הרגישו שחסר משהו בחדר, מהבחינה שזה רק חיפוש מפתחות בלי תחכום גדול.

מעולה

חידות מיוחדות ומושקעות במיוחד!
מפעילים מעולים שממש עשו את החדר ואת האווירה.
מומלץ!!

חדר שני שלי - נחמד

זה היה במסגרת יום גיבוש מעבודה. אולי בגלל זה התלהבתי פחות מאשר בפעם הראשונה.
לא הרגשתי אווירה מיוחדת. החידות היו נחמדות אך ללא דמיון מיוחד. לפעמים קצת מסובחות, אבל לא בגלל קושי, אלה יותר עניין של מזל.
נחמד

החדר הכי טוב שהייתי בו

אמנם הייתי רק בשלושה חדרים אבל זה היה ממש טוב חבל שזה החדר היחידי בישראל שיש בו 2 חדרים זהים שאפשר להביא 2 קבוצות שיתחרו אחת מול השניה בו זמנית
חדר מעולה מומלץ!!!

חדר מאתגר!!! ומושקע במיוחד!!!

היינו שישה אנשים, לכולם היה מה לעשות ואף אחד לא נשאר בצד! חדר מדהים ומצויין!

רק בסדר - לא יותר

החדר עצמו מושקע אבל החידות דיי חד מימדיות. רוב הפעילות היא לינארית. מירוץ אינסופי כמעט אחרי קודים ומפתחות שבסופו של דבר דיי מעייף. היינו שתי קבוצות אחת יצאה אחרי 35 דקות שלי אחרי 45, ללא רמזים. לדעתי חדר שנפתר ב35 דק משהו לא בסדר. רוב החידות מסדר ראשון. יוצאים החוצה ולא זוכרים כלום - אין חידות וואו. חבל

!!!The best Escape room yet

This place was awesome! I've actually played a few of the other escape games in Israel, and I had a lot of fun with all of them, but this one takes the cake! It is much more challenging than the rest, and that makes solving the riddles all the more rewarding. The decor of the room is amazing, the puzzles are super cool, and the staff is very friendly. I highly recommend this game to everyone. A+++

חדר מדהים!

זה החדר הראשון שבו הייתי.אני ובן זוגי התרשמנו מאוד! צוות מקסים, אווירה מטורפת וחדר מאוד קשה. נזקקנו למעט רמזים בכדי להתקדם, אבל זה לא עצר את ההנאה המרובה שלנו. יצאנו עם טעם של עוד ו אנחנו בוודאי נעשה חדרים נוספים מעתה.

חדר טוב, קונספטים מעולים

חדר טוב, אירוח מעולה מכשירים תומכים לאורך כל הדרך. המוווון מנעולים מכול הסוגים, מפתחות, מספרים ופצצה אחת לעצור!

חדר מומלץ לקבוצות מנוסות, סיימו חמישה ב58:45, עם שלושה ארבעה רמזים,

מומלץ

חדר מרתק

הגענו 5 חברות לחדר, כולנו עם נסיונות בחדרי מילוט בעברנו (מחדר אחד עד 4 בעבר) וכולנו נהננו מאוד. החדר לא קל אבל גם לא בלתי פתיר. זה כנראה לא עניין של נסיון אלא רק של הגיון בריא.
החידות מוצלחות ומאתגרות. אם כי לא יוצאות דופן. האוירה של לפני ואחרי היא מאוד לבבית ונעימה.
קרה המקרה ובני בן ה-12 הגיע לחדר גם הוא עם חברים , כולם בעלי הגיון בריא, והחדר היה קצת גדול עליהם, ונסיון מחדרים קודמים לא עזר כאן. אנחנו הצלחנו לצאת אחרי 52 דקות עם רמז דקיק ומיותר.
לסיכום: מומלץ ביותר (לא לילדים) בשביל החוויה הנעימה והאתגר. אם אתם מחפשים 'משהו אחר' אחרי שכבר ביליתם בכמה חדרים בעבר - חפשו במקום אחר.

המלצה חמה!!

חזרנו עכשיו מהמרגל הסורי... חייבת לציין שנהנו מאד ואף שברנו שיא זוגות (אנחנו זוג מנוסה יחסית)...
המפעילים מאד נחמדים ומכניסים אותך ממש לאוירה. איזור ההמתנה מושקע מאד ומפנק בכיבוד ושתיה והחדר עצמו מאתגר ומרתק... בקיצור מומלץ!!!

מומלץ בחום לחובבי אתגרי מחשבה ואקשן - היה כיף

יצאתי מהחדר עם רצון לעשות עוד חדר ובהקדם... הייתה חוויה מצוינת ומהנה, והצוות היה מקסים.
לטעמי קשה מאד עד בלתי אפשרי לפצח את החדר בלי לפחות 2,3 רמזים אבל בבסה"כ היה ממש מעניין ומאתגר.


לסיכום, היה כיף!