לילה מוטרף במוזיאון

Escape Room \ חיפה

לילה מוטרף במוזיאון

Escape Room \ חיפה


מה קרה לפרעה שלנו??? תמיד היה לו מקום קבוע במוזיאון ועכשיו השומר תמיד מוצא אותו במקומות שונים!!! אולי הוא קם לתחיה ומודאג בגלל כל הבלגן במוזיאון? מי מכם יצליח להרגיע אותו וסוף סוף לעשות סדר?אתר "Escape Room"

ביקורות גולשים


לילה מוטרף במוזיאון

הגענו אתמול משפחה של 5 נפשות - הילדים תאומים בני 9 וקטנה בת 5.
יום לפני התקשרה בחורה חמודה בשם ג\'ני שהסבירה מראש שהחדר עלול להיות קצת מפחיד עבור הילדים. ונתנה לנו להתלבט עד יום הפעילות מבלי לקחת אשראי לביטחון. החלטנו לעשות הכנה לילדים ולהגיע בכל זאת. כשהגענו ג\'ני קיבלה את פנינו בנעימים והסבירה שהיא תחייב רק בסוף הפעילות למקרה שהילדים יפחדו.
אני חייב לציין שהחדר מושקע מאוד ! אח עם זאת יש בו ריח לא ממש נעים. וקצת חנוק. אשתי ואני עשינו הרבה חדרי בריחה ומעולם היא לא הרגישה כמו כאן. היא יצאה עם הבת הקטנה ואני המשכתי עד הסוף עם הגדולים. שאמנם פחדו אבל זרמו... החידות היו טובות והחדר זרם מצויין. כשיצאנו ובאתי לשלם ג\'ני אמרה שהיא תחייב על 200 שח במקום 440 ש\"ח. זה לא מובן מאליו וזה יפה. בהחלט נגיע בקרוב גם לפיצה של דודה מרתה !

אהוד 29, חיפה

חדר מצוין גם לבילוי משפחתי! מושקע ברמות, כיפי וטיפה משעשע. חידות מאתגרות וזורמות, אפקטים מעולים, בקיצור מאוד נהננו וממליצים!

וואו

החדר הכי טוב שהייתי בו עד היום. לא מפחיד מדיי ולא משעמם בכלל. המפעילה נכנסה ממש לדמות והעבירה את הכל בצורה מציאותית מאוד ומצחיקה. היינו ארבע חברות בנות 18 ויצאנו בהרגשת סיפוקק. מי שלא אוהב חדרים מפחידים אבל כן רוצה את הרגשת המתח. החדר הזה בשבילכם.

מעולה לבילוי משפחתי, חברים, ערבי גיבוש או ימי הולדת!!!

ממליצה בחום, היה ממש אבל ממש כיף!!! לדעתי ילדים בני 12 ומעלה יהנו במוזיאון לא פחות מהמבוגרים!!!
היינו עם ילדות בנות 7, הן עדין קצת פחדו, כי כל הדקורציות האפקטים ממש ראליסטיים!!!
אני נהניתי ואמליץ לכל החברים

גרסה הומוריסטית לחדר האימה

מושלם לכל מי שהמוזאון הנטוש מחפיד מידי בשבילו

חדר אששש

טכנולוגי מאוד ומצחיק !!!
חדר מאוד מצחיק, טכנטלוגי ! ממש כיפי למשפחות, סאונד אפאקטים ועיצוב ברמה גבוע מאוד