אבק שריפה

BrainChallenge \ מושב מעונה

אבק שריפה

BrainChallenge \ מושב מעונה


במאה התשיעית לספירה המציא ד"ר צ'אנג, כימאי סיני, את אבק השריפה. אתם, חבורת מדענים שאפתניים, החלטתם לשנות את ההיסטוריה ולמנוע את המלחמות הבאות! כיצד תעשו זאת? עליכם להשלים את בניית מכונת הזמן ובאמצעותה לחזור אל העבר כדי לגנוב מד"ר צ'אנג את אבק השריפה. בהצלחה...אתר "BrainChallenge"

ביקורות גולשים


חדר מדהים. מרתק. מתוחכם עם חשיבה על כל פרט ופרט

במסגרת שהות בצפון הגענו ממש במקרה לחדר בריחה שנקרא "אבק שריפה". החדר נמצא בקיבוץ/מושב מעונה.
אנחנו מאוד מנוסים בחדרי בריחה ומתים על חדרי בריחה. זה אחד החדרים הטובים ביותר ever שהיינו בו. חדר שכולו אלקטרוני. ללא מנעולים. חדר חדשני מאוד. כל כך חכם ומעניין!!! רמת קושי משתנה בהתאם למיומנות והתקדמות השחקנים.
בן המפעיל הוא גם בעל החדר - בחור מקסים, ידידותי ונעים לשיחה. חדר פשוט מעולה שקיבל מאיתנו את הדירוג הגבוה ביותר (וכאמור, אנחנו "שועלי חדרים" ותיקים). שווה לנסוע גם במיוחד מהמרכז!!!

חדר למופת

ברור שניכרה מחשבה על כל פרט בחוויה, החל מההגעה לחדר ועד תמונת הסיום. המרחב, הטכנולוגיה, האירוח, החידות..
חדר עמוס ומלא חידות, מקבילי ברובו. לעיתים לא זרם לנו בשל כך, אבל אולי זה תלוי הרכב. יש טוויסט חמוד בעלילה.
חדר משובח, מושקע, עשוי למופת, מתחם שמורכב מכל האלמנטים הטובים ואף אחד לא דורס את האחר.

חדר מושקע, מתאים לכל הגילאים

ביקרנו שלוש משפחות עם ילדים במהלך טיול לצפון. החדר מושקע מאד בתפאורה, חידות ברמות קושי שמתאימות לכל הגילאים, בעל המקום מסביר פנים ונחמד, מהאירוח בהתחלה ועד מעבר על החידות בסוף והסבר על החדר. שווה ומומלץ בחום

מעניין מאתגר ומתאים למשפחות

חדר ברמה מאד גבוהה, החל מחדר האירוח הנעים וקבלת הפנים.
חדר מושקע ומעניין. חידות מאתגרות וכיפיות.
הרבה טכנולוגיה מגניבה
ממליצה בחום להגיע. לא מפחיד ומתאים למשפחות

חדר מושקע ומקסים!

היינו 2 מבוגרים ו3 ילדים בני 8-9. החידות מיוחדות וטכנולוגיות , המפעיל {רון} עזר רק כשביקשנו ואף בסיום כשביקשנו להבין שתי חידות שנתקענו עליהן, הכניס אותנו לחדר והסביר בנועם.
ממליצה בחום !

חדר מעולה

כמות החידות מכובדת ומאתגרת.חדר ממש מיוחד ושונה, העיצוב מושקע ואין ספק שישנה הרבה מחשבה מאחורי החדר. הבעלים מקסימים וגם כאשר הייתה בעיה בחיוב הוא עזר עד שנפתרה הבעיה גם כשבוע לאחר היותי בחדר.

חדר מגוון, מתאים לכל הרמות וגילאים, בלי מנעולים=)

איזה חדר מגניב!! החידות מאוד מגוונות, יש כמה נושאים וזה עושה את החדר ייחודי ביות. המפעילים מאווווד נחמדים והאווירה בחדר כיפית וזורמת. ממליצים להגיע לחוות...תהנו בוודאות!

חדר חובה!!

וואו!!!! באנו כל המשפחה- 10 אנשים. הייתה חוויה פשוט מושלמת! יש לכולם ניסיון בחדרים בין 10-40 והחלטנו פה אחד שזה החדר הכי טוב שעשינו בפערר!! החידות היו מתוכחמות ומקוריות, הסיפור המעניין שהשתלב עם תפאורה מדהימה והאירוח היוצא מן הכלל! אחר כך יצא לנו לדבר קצת עם הבעלים המקסימים של החדר הזה- טלי ובן (האדירים!!) ממש רואים כמה אהבה יש להם לתחום הזה וזה מורגש בכל פרט ופרט בחדר ובשירות. בקיצור, אסור לפספס!!!
חדר חדשני ומאתגר ממש!