D-Day

Tempus Games \ חולון

D-Day

Tempus Games \ חולון


אתם יחידה מסווגת ביותר שמגיעים לחופי נורמנדי שבצרפת שנכבשו על ידי הגרמנים. עליכם להשיג מהמקום הרגיש ביותר את ה"אניגמה" שבעזרתה יהיה ניתן לנצח במלחמה!אתר "Tempus Games"

ביקורות גולשים


למרות שאין שתיה חמה ואין כיבוד היה ממש כיף. אחלה חדר

היה מעולה!

נהנינו מאוד. היינו 4 אנשים והיה לכולנו מאוד מעניין לאורך כל זמן השהות בחדר. העיצוב מושקע ונותן תחושה אותנטית. החידות מאתגרות. מפעיל החדר, מקס, מאוד מאוד נחמד. מומלץ בחום!

תפאורה מדהימה, חידות מגוונות, מומלץ

הגענו בסלוט של שישי ב22:30 והחניון הצמוד היה ללא תשלום. (במהלך השבוע החניה חינם לשעה וחצי, מה שאמור להספיק לכם בכל מקרה).
התפאורה מדהימה. עוד משלב הכניסה וכמובן גם בחדר עצמו. לא צריך הרבה דמיון בשביל להרגיש שאתם באמת בתוך בסיס נאצי.
החידות היו מגוונות וזורמות, והמעבר בין החדרים היה מגניב.
הרגשתי ש5 שחקנים זה קצת יותר מדי לחדר הזה. היו חלקים שבאמת כולנו עבדנו באופן מקבילי, אבל היו גם חלקים בהם אדם אחד או שניים היו צריכים לעמוד בצד ולחכות כי לא היה להם מה לעשות. לדעתי עדיף לעשות אותו בהרכב של 3-4.
סה"כ מאוד נהנינו ואנחנו מצפים לחדר ההמשך שמתוכנן להיפתח בקרוב

חדר מעניין ומושקע

חדר מאוד מעניין. מכניס לעבירה של הסיפור. חידות מאוד מעניינות ומקוריות.
רמת גימור מאוד גבוהה עם כל הפרטים הקטנים של הסויפור שנותנים הרגשה כאילו אתה באמת קפצת בזמן לשנת 1944

חדר מומלץ וכיפי

זה חדר מצוין שאפשר להיכנס לתוך אווירת מלחמה, נכנסים לתוך הנעליים של חיילים ומקבלים משימה , חידות מעולות , אווירה מטרילה ומדליקה, וחוויה כיפית שאי אפשר להחמיץ..

היה כיף!!

אז ככה... זו פעם ראשונה שהייתה בחדר בריחה, וזה היה מדהים!)) הסיפור שעומד מאחורי החדר מרתק מאוד וזו הייתה חוייה שנאי לא אשכח כיוון שזה החדר שפתח לי תאבון לחדרים נוספים)) ממליצה בחום!

חדר מושקע ברמות!

חדר מהנה עם תפאורה מושקעת מאוד, כבר מהרגע הראשון שנכנסים בדלת נכנסים לאווירה. אהבתי את העובדה שיש גם משימות ולא רק חידות, ושאפשר להפעיל כוח פיזי בחלק מהמקרים, שזה שינוי מרענן :) בנוסף המפעיל היה ממש נחמד וגם גילה לנו שיש חניה למטה ושלא ניקח את "הסיכון" שנשלם בחנייה של הפרימיום סנטר ממול (אפשר להחנות שם שעה וחצי חינם וחיכינו לעוד מישהו.. ) בקיצור מאוד מומלץ, ורואים שהשקיעו שם המון :)

חדר מעניין, מאתגר ומושקע!

הגענו לחדר קבוצה של 6 מתחילים יחסית. כבר בהתחלה נכנסים לאווירה עם התפאורה המושקעת והמוזיקה. החידות היו מעניינות ומאתגרות, מפעילות את כל החושים. חוץ מזה יש הרבה השקעה בפרטים גם בחידות וגם באווירה הכללית. אחלה צוות ומיקום סבבה. שווה ממש!

חוויה אחד גדולה!

מקום מדהים! עיצוב מכניס אותך לאווירה מטורפת של ימי מלחמת עולם השניה. חדר בנוי עם דגש לפרטים הקטנים. חידות מושקעות ויחודיות.
מיקום נח עם חניון ליד. לא יודע אם אפשר למצוא מינוסים, עברו חוויה מדהימה,
תודה!

חדר מעולה! מי אמר שאין מכונת זמן?!

למען גילוי נאות, אתחיל בכך שאני מכיר את בעלי החברה "Step By Step".
אקדים ואומר, כי החדר הראשון של Step By Step "אוצר ירושלמי" היה ההתנסות השלישית שלי בחדרי בריחה. התפאורה והאווירה אותה יצרו בחלל קטן, הצליחו להפתיעה ובגדול!
דבר אשר עורר תיאבון וציפייה להפתעות נוספות מהצוות.
והנה, הגיע היום בו הוזמנתי להרצה של החדר "D-Day" :) החוויה התעלתה על הציפייה חד משמעית. החל מהכניסה למתחם, נכנסים לאווירה של ימי מלחמת העולם השנייה, המחשבה הראשונה "תופס את הנשק ומסתער". והנה כבר שכחנו מכך שלפני מספר דקות נכנסנו לבניין באזור התעשייה בחולון. ומה ניתן לומר על התפאורה בחדר עצמו? כמובן, טרוף!
החברה נתנו דגש לפרטים הכי קטנים ובנוסף לכך, וכמעט כל פרט פעיל לאורך הדרך!
בתור מישהו שהתנסה בכעשרים חדרים לפני ובחירת החדרים הייתה ע"פ דירוג או המלצות מפה לאוזן, אומר בבטחה כי זה הוא חדר בין הטובים בהם ביקרתי. ואני בטוח שבעתיד כל מי שיבקר בו יסכים איתי.
ייתכן וזה יהיה ספוילר, אך החברה בשלבים מתקדמים של בניית חדר שלישי))))))))
אגב, גם אם אין צורך, מומלץ לקפוץ לביקור לשירותים!