מיתוס

E-Escape \ ראשון לציון

מיתוס

E-Escape \ ראשון לציון


ביקורות גולשים


מדהים!

חדר מעולה מפחיד ממש ,תפאורה מדהימה, שירות סוף הדרך!!

חדר בריחה מיתוס

חדר פצצה וכיפי ברמות ממליץ בחום

חדר טוב שווה ללכת

זה החדר השני שעשיתי שהוא של אימה. הוא באמת מפחיד ועם שחקן והשחקנים היו הכי טובים שראיתי. המפעיל שון פשוט מטורף והכניס אותנו לאווירה מפחידה מאוד עוד בהתחלה וישבנו איתם 40 דקות אחרי החדר וצחקנו עם המפעילים!!! החידות פחות קשורות ומובנות אבל יש חידות מעניינות שמעסיקות מאוד. תפאורה מיוחדת ואין סתם חידות של מפתח וכאלה. מי שמתכוון ללכת גם לחדר אימה פעם ראשונה אז זה אחלה חדר, וזה חדר שגם מתאים למנוסים.

חדר מזעזע לא ללכת!

חדר מזעזע! לא ללכת! אין באמת חידות וזה גרוע ברמות!!
ומעבר לזה, המפעילים היו פשוט אנשים גסים, דוחים.
המפעיל שון שובניסט ומגעיל, דיבר אלינו בצורה מכפירה, גירשו אותנו בעצבים ואיים עלינו שייתן לנו סטירה אפ לא נעוף!
לא ללכת! חוויה גרועה!!!!!!!!!

שווה כל רגע!!

חדר אחד הנדירים שאני וחברים שלי היינו בו, מפעילים שמייצרים אווירה מפחידה מלאת ג\'אמפסקרס וסיפור מעניין
(צרחנו כמו ילדות קטנות) התפאורה פסיכית החידות לא חידות רגילות של מנעול ומפתח אלא הרבה יותר מורכב ככה שהייתי מדרגת את החדר מבחינת החידות קצת מאתגר ככה שזה יהיה אתגר נחמד למנוסים יותר. אני וחבריי היינו ביותר מ15 אסקייפים וזה חד משמעית אחד שנזכור טוב מאודד++

חדר אחד הטובים !! מושלם ברמות!

חדר אחד המטורפים והמפחידים שייש !
בחדר עצמו יש שחקן , שמוסיף מאוד ועושה אווירה הרבה יותר מלחיצה מחדר בריחה אימה בלי שחקן , הייתי בלפחות 10 חדרי בריחה שהקונספט שלהם זה אימה , אבל זה קריפי ומפחיד ביותר . התפאורה מדהימה והחידות בהתחלה קצת פחות מובנת אבל לאט לאט האווירה מכניסה אותך , ואתה מבין את החדר עצמו , וזה הולך ונהיה מפחיד וכיפי בו זמנית , מתוך 37 חדרי בריחה שהיייתי בהחלט הוא המועדף עלי .. המפעיל והשחקן הכניסו לאווירה עוד לפני שנכנסו לחדר כבר פחדנו .
בנוסף עשיתי עוד חדר במתחם שנקרא הקלף של ג’ק שרואים שהם משקיעים בכל פרט ופרט ,ומייחד אותם מכל החדרי בריחה .

נורא ואיום אל תלכו.

היינו בקלף של ג׳ק שמאוד אהבנו וכמובן שגם בשוקולד של טדי שמאוד אהבנו!
אבל המיתוס וואו כמה שהחידות לא קשורות אין קשר בין התקובה לחדר ... מההתחלה הצווות שם התייחס אלינו בחוזר סבלנות גילה לנו הכל אנחנו 3 מאוד מנוסים ופתרנו רק חידה אחת... חוסר יכולת משחק , חוסר הבנה מה הלך שם באמת פשוט חוויה נוראית ועוד שלמנו על 40 דקות שזרזו אותנו כלכך בלי להבין כלום 145 ש״ח לאדם!.
בנוסף לכך יצאנו מהחדר אפילו לא
תרחו לשאול איך היה לנו ולהסביר כמו עסקים אכפתיים מה לא היה ברור או אפילו שאלו אם נרצה לעשות תמונה . בזמן ששתינו מים למשך חצי דקה הם דברו בינהם שני המפעילים החסרי סבלנות ועוד אמרו אחד לשני: ״ יאללה שנסלק אותם?״. פשוט לקחנו את הדברים והסתלקנו . חדר ברמה נמוכה הדבר ביחיד שיפה זה התפאורה בסוף אל תלכו אתם תצטערו על כל ררגע.!