רעידת אדמה

Brain-Skills \ ראשון לציון

רעידת אדמה

Brain-Skills \ ראשון לציון


סיפור החדר

כמה פעמים היה בידיכם הכוח להציל חיי אדם ? מה הייתם עושים לו הייתם מקבלים את זכות הבחירה ? "שלום צוות, תודה שהגעתם בהתראה קצרה. כמו שכולכם יודעים, רעש אדמה בגובה 7.9 בסולם ריכטר פגע הערב באיזור, יש עשרות לכודים בכל העיר, ואני מעריך מאוד את העבודה הקשה שעשיתם עד עכשיו בפינוי וחילוץ נפגעים. אבל קראתי לכם לכאן עכשיו למשימה חשובה לא פחות מהצלת חיי אדם, משימה עם השלכות על עשרות מיליוני אנשים ברחבי העולם ..."

ביקורות גולשים


הרבה חשיבה והרבה כיףףף

חדר מגניב בטירוף! היו קצת נשנושים ושתיה מתוקה- מאוד נחמד. החדר מלא בחידות שמאלצות את המוח קצת לחשוב, המפעילה הייתה על הכיפאק ולא התערבה אם לא ביקשנו. חדר מאתגר וכיפי ביותר!

חדר ממש כיף, היה אירוח מדהים

היה ממש נחמד. הגענו, נתנו לנו לנשנש ואז נכנסנו לחדר.
תפאורה ממש מושקעת , המארח עזר לנו מאוד
ממליץ בחום

חדר מעולה

מושקע, מגניב ומעניין. ממליצה מאוד

חדר מטורף!

החדר מושקע מאוד ונהנינו מכל רגע! משאיר טעם של עוד..
היינו עם ילדים בני 6, 10 ו- 12, וכולם נהנו מאד. החדר מושקע מאד, עם הרבה מעברים וחידות הגיות כיפיות. העיצוב והאפקטים תרמו לאווירה המיוחדת והמפעילים היו מקסימים.
פשוט מעולה!!

חדר מעולה, נהנינו מכל רגע

היינו עם ילדים בני 6, 10 ו-12 וכולם נהנו מאד. החדר מאד מושקע, עם הרבה מעברים, חידות לוגיות ומאתגרות. העיצוב יפא מאד והמפעילים מקסימים. הייתה חוויה כיפית ביותר.

חדר מדהים!!!!!!

חדר מדהים מושקע מהדקה הראשונה עד הדקה האחרונה. יש מוזיקת רקע שמוסיפה לאווירה יש דברים מבהילים לא אעשה לכם ספוילר כדי לא להרוס לכם. קיצר חדר מדהים!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מוזמנים בכיף....

חדר שישאיר אתכם עם טעם של עוד.... 😉 😉 😉
חדר כיפי, חידות יצירתיות עם אפקטים מיוחדים. מומלץ בחום!👍

אומנם זה חדר הבריחה הראשון שלנו אבל מאד נהננו, היה מאתגר מושקע וכיף לי ולילדים, הילדים, גילאים 14 ו 18, לגמרי נכנסו לעלילה, המפעיל היה מצויין בקיצור היה שווה

אומנם זה חדר הבריחה הראשון שלנו אבל מאד נהננו, היה מאתגר מושקע וכיף לי ולילדים, הילדים, גילאים 14 ו 18, לגמרי נכנסו לעלילה והמשיכו לדבר על זה הרבה אחרי, המפעיל היה מצויין בקיצור היה שווה, מומלץ
חדר מושקע מעוצב ברמה מדהימה והמפעיל שלנו רן היה אחלה וסבלני ועזר כשהיה צריך באמת מכניס לאווירה של החדר כמו השם שלו ומעניין מאוד וחידות מאתגרות ומגניבות וחדר באמת מומלץ בחום