שוטרים וגנבים - הגנבים

Kids Escape \ חיפה

שוטרים וגנבים - הגנבים

Kids Escape \ חיפה


גנבים - שמעתם שהיהלום היקר בעולם נמצא כרגע בארץ. תוכנית הגניבה שלכם מתוכננת היטב, יש לכם את כל מה שצריך על מנת להצליח. השוטרים מגיעים בעוד 45 דקות כדי לבדוק שהיהלום נמצא במקום. האם תצליחו לגנוב את היהלום ולברוח מבלי להיתפס על ידי השוטרים?אתר "Kids Escape"

על החדרלאיזה גיל מתאים?
החדרים שלנו מתאימים לילדים בגילאים 6-12.
רק ב Kids Escape הילדים יכולים לשחק לבד, בלי ליווי מבוגרים!*
​ניתן להגיע עם כל בני המשפחה, אך יש לקחת בחשבון שהחדר שהמשחק מותאם בעיקר לילדים.
* רצוי ליווי לילדים קטנים, בני 6-8

כמה יכולים להשתתף?
ניתן לשחק בקבוצות בגודל של 4-8 שחקנים (כולל המלווים, אם ישנם).

בכל ימות השבוע
300 ש"ח ל-4 שחקנים
50 ש"ח לכל שחקן נוסף

ביקורות גולשים


חדר מושקע ויפה לילדים

יפה שיש היום חדרי בריחה לילדים, כמעט ואין היום חדרים כאלה וזה טוב שילדים התנסו ויחוו מה זה חדר בריחה כי זה חוויה כיפית ומהנה.
ממליץ בחום!!!!
משאיר טעם של עוד!!!!
:)

חדר מעולה!! ממליץ לילדים!!

חדר מושקע מבחינת עיצוב והחידות מאתגרות ומעניינות מאוד, מתאים לילדים.
יפה שיש היום חדרי בריחה לילדים, כמעט ואין היום חדרים כאלה וזה טוב שילדים התנסו ויחוו מה זה חדר בריחה כי זה חוויה כיפית ומהנה.
ממליץ בחום!!!!
משאיר טעם של עוד!!!!
:)

מעולה

הילדים נהנו יצאו מאוד מרוצים מהחוויה

ביזיון של חוויה, ביזיון של שירות! לא להתקרב!!

היינו במוצאי שבת בחדר בריחה שוטרים וגנבים בצ'ק פוסט חיפה, בחרנו בחדר הגנבים. הגענו עם שתי בנותינו שעבורן היה זה חדר בריחה ראשון. התחלנו את החדר ודי מהר נתקענו ולא הבנו מדוע. לאחר דקות ארוכות בהן נעמדו מול המצלמות וביקשנו שמישהו יגיע לחדר לסייע לנו, נכנס אחד העובדים שהעיף מבט וקלט שרמז אחד היה חשוף טרם זמנו. הוא מיד הצפין אותו ואמר שזה לא היה אמור להיות גלוי.... למעשה זה מה שתקע אותנו בחדר כל כך הרבה זמן וגרם לבלבול. מיד לאחר מכן סיימנו את החדר ויצאנו לחדר המנהל. כל העובדים התנצלו על החוויה שעברנו ואנחנו ביקשנו חוויה מתקנת עבור בנותינו. העובד האחראי אמר שהוא חייב ליצור קשר עם הבעלים, בחור בשם קוסטה. כשהוא סיפר לו על השתלשלות העניינים הוא קיבל תשובה שהוא יכול להציע לנו כרטיסי הנחה לפעם הבאה שנגיע לבקר??!? סירבנו וביקשנו פיצוי הולם. קוסטה סירב בכל תוקף לבוא לקראתנו ולשפר את חוויתינו. חייבת לציין שכל הזמן הזה היו במקום חדרי ילדים פנויים אבל קוסטה התעקש שלא לפצות אותנו! בשורה התחתונה - שירותיות זה הדבר האחרון שקיבלנו שם. שילמנו מחיר מלא עבור חוויה קלוקלת, נתקלנו באטימות וזלזול מצד בעל הבית ואנחנו ממליצים מכל ליבנו שלא להגיע לשם!!!

חדר חוויתי ומאתגר

ממליצה בחום לילדים בני 10

חווית יום הולדת

חגגנו משפחה לאחיינים והילדים נהנו מאוד ממליצה מאוד

סוף שבוע עם ילדים

היה ממש נחמד! היינו שני ילדים בני 7, ילדה בת 12 ומבוגר. נהננו מאוד. אחלה רעיון לסוף שבוע כשחם בחוץ.

חגגנו יום הולדת 10 לבני. היו 8 בנים בחדר גנבים והיה מקסים.

היה מקסים. ילדים נהנו מאוד ומדברים על החוויה כבר יומיים. היו 8 ילדים בגיל 7.5 עד 10.5. היה שיתוף פעולה מדהים. הם כל כך צעקו ורעשו מהתלהבות בתוך החדר שאנחנו המבוגרים התפוצצנו מצחוק מחוץ לדלת. חוויה מדהימה. מומלץ מאוד.