קרייסיס

Crazy Mary \ ירושלים

קרייסיס

Crazy Mary \ ירושלים


העלמות מסתורית של מספר אנשים גרמה לפתיחת חקירה חשאית בחיפוש אחר הנעדרים. תלונה שהתקבלה ע"י אלמוני טוענת שנשמעו רעשי ניסור וצרחות מאזור תאטרון האימה הנטוש בתלפיות שנסגר לפני 28 שנה. התאטרון נסגר עקב מוות מסתורי של ילדה שהתגוררה בו עם הוריה. אל המקום נשלחה ניידת ובה שני שוטרים על מנת לבדוק את המתרחש במקום. כאשר ניסה המוקד לעלות אל מול השוטרים לא היה מענה. אנחנו יכולים להכניס אתכם.. אבל עליכם להימלט לפני ש...אתר "Crazy Mary"

ביקורות גולשים


מומלץ!

החדר הכי מושקע שהיינו בו עד עכשיו! מפחיד ומכניס מאוד לאווירה! חידות מעניינות ומפתיעות אך עם זאת לא הכי מאתגרות, היינו 3 בנות ונהננו מאוד!

חדר מצוין

חדר מצוין, נורא נהננו. ממליץ

מומלץ!

החדר הכי טוב שהייתי בו (24 חדרים)
החל מהצוות, היחס האישי, פינקו אותנו בצ'ייסר בכניסה.
החדר ללא ספק מושקע, העיצוב, החידות, הרעיון עצמו.
מפחיד בטירוף, מגניב לחובבי האימה.
החדר הכי מפחיד בארץ ללא ספק. מומלץ!!

חדר מצוין!!

חדר מצוין, הייתי בו עם משפחתי נורא התלהבנו מהעיצוב, החידות מתוחכמות וקשות אך לא מייאשות. החדר הכי טוב שהייתו בו עד כה. ( מתוך 12 חדרים )
ממליץ מאוד.

מ ט ו ר ף !!

היינו 4 אנשים עם נסיון של כ1-20 חדרים
החדר פשוט מטורף! אתה מרגיש ממש בתוך המציאות!
החידות מגניבות בטירוף!
מחכה לעוד חדר שלהם דחוף!

מ ט ו ר ף !!

היינו 4 אנשים, עם נסיון של 1-20 חדרים, ואני חייבת לציין שהחדר פשוט מטורף!
אתה מרגיש ממש כאילו זאת המציאות! הפחד פשוט וואו!! חידות מגניבות בטירוף!
מחכה לעוד חדר שלהם דחוף!!

חדר ממוצע בקושי

הגענו לחדר ההמתנה היתה נוחה המפעילה ישבה איתנו והסיברה לנו הכל, ברדע שנכנסו לחדר הם שחכו לבדוק אן המנעולים סגורים, במהלך המשחק בטעות יצאה אחת הדלתות מהקום (מהציר בלבד) והגיע בחור והתחיל לקלל אתונו ולצעוק עלינו מה שהורי- ממש את נחשק של החדר, העלילה של החדר לא קשורה למשימות, היו 3 חידות היגיון ומקורית כל השאר פשוט לחפש דברים בכל חור בלי היגיון. חדר שלא הייתי ממליץ עליו

אנחנו מצטערים לשמוע על כך

אך יש שני צדדים למטבע, אנחנו לא מחפשים אשמים אבל נשמח להעמיד דברים על דיוקם. דבר ראשון והכי חשוב, השתמשתם באלימות פיזית כלפי החדר והשחקן. במקרים כאלה אנחנו בדרך כלל מוציאים ישר את הקבוצה מהחדר אבל מתוך מחווה של רצון טוב החלטנו בכל זאת להשאיר אותכם ולתת לכם לסיים את החדר. כל יום אנחנו נכנסים לחדר ומוודאים שהוא תקין ובטוח לשימוש, אנחנו תמיד מדגישים בהדרכה שאין צורך בכוח פיזי כלפי הדלתות וברגע שתעשו פעולה נכונה הן יפתחו, גם כשהייתם בתוך החדר הזכרנו שוב לא להשתמש בכוח היות ומדובר בחידות היגיון .

מדהים!

הייתי כבר במעל 40 חדרים וזה ללא ספק החדר הכי מטורף ומושקע שהייתי בו!
חידות מקוריות שעוד לא ראיתי באף מקום, התפאורה והמוזיקה ממש מכניסות לאווירה. חדר מעולה לחובבי האימה (ממליצה לשלב עם המבוך) אירוח ושירות ברמה גבוהה מאוד, אליס ורונן דאגו שניכנס לאווירה. חדר שחובה לעשות.

וואו!

החדר השני שלי, חדר מפחיד מאוד! אך בטעם הטוב,
עיצוב משגע!
ממליצה!!!!

חדר מעולה!!! ממש כיף

היינו 3 אנשים, עשינו גם את המבוך, ממש כיף!!