תעלומות דה וינצ׳י

Escape Club \ חיפה

תעלומות דה וינצ׳י

Escape Club \ חיפה


כבר שנים שהנצר המלכותי רודף אחר המצאותיו של גאון הרנסנס, ליאונדרו דה וינצ’י, אך ללא הצלחה. המצאה אחת עניינה אותם יותר מכל. על פי דה וינצ’י, המצאה זו עתידה לשנות את פני המציאות בה אנו חיים. כאשר מתנקשיו של המלך הגיעו לפתח דלתו של דה וינצ’י, אשר לא נכנע לעינוייהם הקשים, הוא לא סיפר היכן נמצאת המצאתו בה הם חושקים. ביומניו הסודיים, כתב הגאון שרק הראויים ביותר עשויים לגלות את המחבוא המסתורי של המצאתו.. עליכם למצוא את המיקום המסתורי, ולגלות את ההמצאה, לפני שהיא תגיע לידיים הלא נכונות…אתר "Escape Club"

ביקורות גולשים


חדר מעולה בסה"כ

היינו קבוצה של 4 אנשים שכולם עם ניסיון בחדרי בריחה. המדריכה הייתה נחמדה ואדיבה מאוד למרות שלא היינו צריכים רמזים. החידות עצמם לא קשות מידי אבל מאוד מרשימות ומתוכננות מצורה מצוינת. החידות מתאימות גם לאנשים חסרי ניסיון בחדרי בריחה שיצליחו לאתגר אותם ועדיין להצליח לפתור אותן. רמת החידות וטכנולוגיות שלהן (בחדר אין מנעול רגיל אחד) היא (10/10). התפאורה עצמה לא הייתה מרשימה מידי ובטח שלא בתמורה למחיר (90 ש"ח לאחד אם באים 4 אנשים) מחיר יחסית יקר. בניגוד לחדרים האחרים של החברה שבהם הייתי שבהן התפאורה הייתה יוצאת דופן. בחדר הזה התפאורה היא 7/10. לבסוף גם בניגוד לשאר החדרים בחברה סיפור המסגרת לא היה מדהים ומעוד מעניין (למרות שביחס לשאר הדברים לסיפור המסגרת יש פחות משמעות) אבל בעיקר הסוף של חדר הבריחה היה טיפשי ולא מתאים לרמה של החדר שהיה טוב בסה"כ. סיפור המסגרת וסוף החדר היו בעייני 5/10. בסה"כ החידות בחדר הזה עושות את העבודה וברמה גבוה מאוד בטח ביחס לשאר הפרמטרים גם ביחס לחדרי בריחה אחרים.

מושלםםםםםם!!!!!!!

חדר מטורף וקשה עם חידות מאתגרות בטירוף . המדריך היה מאוד נדיב ונחמד והחדר הכי טוב שהיינו בו עד היוםםם!!! (ניסיון של 10 חדרים+)

חדר מעולה

חדר מושקע בטירוף,חידות מעניינות ולא שגרתיות, אין ציד מנעולים, המפעיל לא מתערב שלא לצורך.
החדר הכי מאתגר שהיינו בו. (ניסיון של 15 חדרים+)