מנהרת כורי הפחם

2Exit \ תל אביב

מנהרת כורי הפחם

2Exit \ תל אביב


עשיתם טעות חמורה שעלולה לעלות לכם בחייכם! התחלתם עוד וים עבודה שגרתי במנהרת הפחם קיוקריק שבדרום פנסילבניה, איך לפתע אסון! קידוח בקיר הלא נכון, הוביל לפיצוץ עז ולחדירת מים המסכנת את חייכם... לצערנו אבד הקשר עם צוות החילוץ ואתם עומדים בפני סכנת טביעה, עליכם להצליח להעביר מסר מדוייק של מיקומכם... שעה שלמה עומדת לרשותכם, אל תאבדו תקווה! עבודת צוות תעזור לכם לשרוד.... צאו לדרך ובהצלחה!אתר "2Exit"

ביקורות גולשים


חדר מעולה

היינו שני אנשים והיה לדר מעולה.
חידות טובות, תפאורה טובה!
חדר לא קל בכלל... צריך להבין במה להתמקד ובמה לא.
בריצור היה מצויין!
חדר עם חידות די קשות אבל נחמדות מעוצב יפה ונחמד נותן הרגשה של כאילו שאתה במנהרה אמיתית וגם המוזיקה מאוד מכניסה אותך לאוירה והייתה לנו מפעילה מאוד חמודה בשם דניאל
חדר מדהים. חידות מצויינות שקשורות לסיפור. חידות לא פשוטות אך מאוד מקוריות.

חדר מושקע

חדר מושקע מבחינת תפוארה אתה באמת מרגיש שאתה כורי פחם , הייתי בחדר עם עוד 3 חברים , חידות קשות ומאתגרות, מה שהרס את חוויה היה המפעיל הוא לא סבלני, לא קשוב שעצק אילנו , בסוף הוציא אתנו לפני שהספקנו לסיים את משימות , יצאנו מחדר באווירה של פיספוס לחדרים נוספים של המקום לא נחזור .

חביב

הגענו ל"מנהרת כורי הפחם" אחרי ה"היי" של "מלון קליפורניה". יש חניה שמורה שאפילו היתה פנויה, ומפעיל מקסים. החדר עצמו נחמד אבל לא "מדהים", התמה מאוד "טכנית" ולטעמי בחורות פחות יתחברו אליה (למרות שגם בעלי לא "עף" עליה). אין שום אפקט "וואו" או צורך "לקלקל" דברים בחדר, ויש חידות שהרגשנו שסתם סיבכו אותן יותר מכפי שצריך.

חדר מעולה

היה חדר טוב וקשה מאוד. יש לנו נסיון עם הרבה חדרים והחדר הזה היה מאוד מאתגר ומעניין. החידות היו אינטליגנטיות ולוגיות
גיא המפעיל היה ממש מקסים והכניס אותנו לאווירה הבין מתי צריך לעזור ואיך נכון לעזור
בקיצור מומלץ ממש!

מקום מדהים ביופי והיחס של הצות

רמה גווה ותודה על האירוח וקבלת הפנים החמה
חדר מהמם! התפאורה מדהימה, המשימות מאתגרות, אם כי קצת מורכבות מדיי. אך בכל זאת מאוד נהננו וזה בהחלט חידוש יחסית לחדרים שהיינו בהם עד כו.
בנוסף רציתי לפרגן על היחס המדהים והאכפתיות. היינו 4 סטודנטים, חלקינו ללא תעודות סטודנט עלינו כי שכחנו אותן, ובכל זאת קיבלנו הנחה בהתאם.
בהחלט חדר מיוחד!

חדר ברמה גבוהה

היינו משפחה שלמה, כולנו פשוט נהנו בטירוף!
היינו 5, חלק מתחילים חלק מנוסים וכולם פשוט עפו על החדר הזה
אחד החדרים הכי טובים שהייתי בו ואני לא מגזימה
תודה רבה! ממליצה בחום

גישה עסקית

הזמנתי חדר ל3 אנשים. מבגור יחיד ושני ילדים בני 13 ו8.
כשציינתי זאת בפני העובדת שעתיים לפני זמן ההגעה היא היתה מאד גלויה וכנה לגבי מידת ההתאמה של החדר לילדים וציינה את הסיכונים - העלתה זאת בלי ששאלתי.
מאד אהבתי את העובדה שלא ניסתה "למכור" את החדר ככזה שיתאים בכל מקרה אלא להיפך - לעזור לקבל את הבחירה הכי טובה כדי לוודא שלא אתאכזב.

היא עושה שירות מעולה לבעלים של המקום, (מניח שהגישה הזו משודרת מלמעלה) מרענן לראות גישה שבמרכזה לעזור ללקוח על חשבון הגדלת מכירות קצרת טווח - גישה מדהימה.
אם יש ספקות פשוט תתקשרו יתנו לכם תיאור מדוייק הייתי סומך עליהם ב100% - תודה

חדר מומלץ

תפאורה מדהימה.. הוא לא חדר הכי קל שהייתי בו.. אבל מאוד נהנו... חידות מאוד מקוריות!!! הסיפור והאווירה מדהימים בקיצור.. מאוד מומלץ!

חדר מעולה!

חדר מעולה!

מדהים

יש הכל מהכל !
חדר ההמתנה מושקע במיוחד , והחדר עצמו אפילו עוד יותר .
תפאורה מציאותית ומושקעת , אנשי צוות אדיבים וחוויה יוצאת דופן

מגניב רמת גימור גבהה ציון 10

ממליץ בחום חויה שלא נגמרת
חדר ברמה היה ממש כייף למרות שלי אישית היה קשה ממליץ בחום תפאורה מיוחדתורמת גימור גבוהה