בית הילדים הנטוש

Savta Room \ קיבוץ אפיקים

בית הילדים הנטוש

Savta Room \ קיבוץ אפיקים


המבנה הנטוש בקיבוץ אפיקים נושא איתו סיפור אפוף ערפל. פעם, בסוף שנות השישים, הוקם בו בית ילדים עצמאי מפוקפק שנוהל על ידי אליסה שטייגן, עולה חדשה בזהות בדויה. היום, שישים שנה אחרי שננעל בפתאומיות , ניתן להבחין מבעד לחלון באור עמום למשך שעה אחת בכל לילה. ההיסטוריה של המקום לא מחמיאה, והקיבוץ מסרב לבדוק לעומק את "בעיית התאורה" המוזרה, ממש כפי שלא השכיל אז, לבדוק לעומק את מי קלט והכתיר כמובילת ניסוי חינוכי- חדשני שהתברר כשערורייתי ואף מסוכן. אבל אתם יודעים היטב. הסיפור של "בית הילדים האחר" עדיין לא נגמר, ודמות אחת שראתה במקום מפעל חייה, עדיין מסיירת בין מיטות הילדים לחדר המטבח…אתר "Savta Room"

ביקורות גולשים


זכינו לביטול כמה שעות לפני ההגעה ולייחס בעייתי

היינו אמורות להגיע לחדר כמה בנות שכולן פינו את היום לנסוע לקיבוץ אפיקים שנמצא כמעט שעה נסיעה לכיוון מאיתנו, קבענו עם החדר כמעט שבוע מראש להגיע ביום רביעי בתשע בבוקר.
יום לפני מועד ההגעה בשעה עשר בלילה נשלחה אלינו הודעה שמבטלת את הגעתנו, הבנו לגמרי שיש דברים שאינם תלויים במפעילי החדר אך יחד עם זאת זכינו לאטימות מוחלטת מצד שני האנשים שנאמר לנו שהם הבעלים, יחס לא מזמין בכלל מתגונן ולא מבין שחוץ מהצד שלהם שנפגע מהמצב בטח ובטח גם הצד שלנו שפינה לגמרי את יומו והתכונן להגיע במיוחד לחדר שכל כך רחוק מאיזור מגורינו.
בשורה התחתונה אני ושאר החברות היינו בבערך 40 חדרי בריחה ובאף אחד לא נתקלנו ביחס כזה, ממש הרגשה שאנחנו לא רצויים
לא מומלץ

חדר מהמם, תפאורה ואווירה מצויינים.

הינו 4, אחרי יותר מ-20 חדרים.
חדר מהמם, תפאורה ואווירה מצויינים. פשוט חובה לעשות את החדר