מאחורי הקלעים של ברודווי

Out of the Box \ תל אביב

מאחורי הקלעים של ברודווי

Out of the Box \ תל אביב


הסוד של השחקנית הגדולה הוסתר מאחורי הקלעים של התאטרון בברודווי. תהיה לכם רק שעה אחד להיכנס ללב ליבו של התאטרון ולגלות את סודותיה של השחקנית...אתר "Out of the Box"

ביקורות גולשים


בושה וחרפה!

אני וכמה חברות קבענו את החדר ליום חמישי בשעה 23:15. כשהגענו לאזור קצת לפני 23:00 חיפשנו חניה בלי סוף והודענו למפעיל שככל הנראה נאחר קצת. הוא דיבר אלינו בצורה מגיפעילה בטלפון ואמר שאם לא נגיע תוך 7 דק אין לנו טעם לבוא מכיוון שיש חדר אחרינו ונאלץ לשחק מהר יותר או שיוציאו אותנו באמצע . בשעה 23:20 ( 5 דקות איחור בלבד) התקשרנו שוב לשאול אם יש חדר אחרינו והאם אפשר להיכנס לשעה הבאה במקום. נאמר לנו שהחדר תפוס וכך גם שאר החדרים במתחם. התקשרנו כמה פעמים בשביל לשאול האם אלה שאחרינו ביטלו ונאמר לנו שלא. למרות הבאסה החלטנו לא להתייאש ומיד לאחר שסיימנו את השיחה הגענו למתחם של החדר בריחה - זה שכביכול יש לפי דברי המפעיל עוד שני חדרים פועלים פלוס החדר שאנחנו בחרנו. הגענו לפתח הדלת בשעה 23:55 והמקום היה סגור לחלוטין. עבדו עלינו שיש עוד חדר אחרינו, עבדנו עלינו שהוא תפוס ואנחנו לא יכולים להיכנס, פשוט עבדו עלינו. המפעיל שאני לא אזכיר את שמו כנראה היה עייף ולא היה לו עצבים להישאר יותר מאוחר ממה שתכנן אז הוא פשוט עבד עלינו בשביל שנבטל את המשחק והוא יוכל לצאת הביתה מוקדם יותר. כבר קרה שאיחרנו לחדרים קצת ואם היינו החדר האחרון אז תמיד התגמשו איתנו ( לא שזה חובה) אבל קצת להראות אכפתיות. בקיצור לשם אני לא חוזרת!! חדר טוב או לא כשהיחס מגעיל ומזלזל אין לי שום כוונה לשלם למקום כזה.
חדר כייפי ומהנה עם חידות לא קשות מידיי אבל בהחלט מעניינות נהנו נורא ובהחלט הייתי חוזרת לעוד חדרים שלהם ותודה לשירי המפעילה המדהימה שהייתה פשוט מדהימה לאורך כל הדרך תודה רבה עשית לנו חווייה כיפית

נהדר

עיצוב יפה,חידות מרגשות רק חבל שהמקום די קטן...
מדהים!!
ממליצה בחום
תלכו! תלכו!

כיף!

החדר ממש חמוד ומתאים מאוד גם למשפחות. העיצוב והמוזיקה מאוד מכניסים לאווירה והחידות מאתגרות ומתאימות לכל הגילאים :)

אהבנו מאוד!

מהנה ביותר

חדר בריחה מהנה שכולל חידות מעניינות ויצירתיות בדרגות קושי שונות, מתאים גם לילדים. שירי המדריכה ליוותה אותנו בסבלנות רבה לאורך כל הדרך והעניקה שירות אדיב ביותר!
אנחנו עוד נחזור לשם..:)

מאתגר וכיפי

בתור הפעם הראשונה שלי בחדר בריחה היה ממש כיף. זה חדר שמתאים לכולם, בנים ובנות, מזקן ועד טף, לא צריך לדעת דבר על תיאטרון בשביל לפתור את האתגר. יש להם במיקום הזה 3 חדרי בריחה עם רמות קושי שונות, ההכי קל זה המרתף יינות, הרמה הבאה זה התיאטרון והרמה הכי קשה זה האבן האפריקאית.

חדר צבעוני וכיפי

חדר צבעוני וכיפי, משחק זרם כל השעה

מומלץ למתחילים

חדר קטן עם חידות יחסית פשוטות... לא משהו מתוחכם מידי. היו איתי 2 אנשים שזה היה החדר הראשון שלהם ולא כ״כ נהנו.

סיפור מגניב וחידות

היה כיף לפתוח את הראש ולחשוב מחוץ לקופסה

fun

היה פשוט כיף! חידות ואווירה בהרמוניה מושלמת. באמת צריך יצירתיות כדי לצאת :)
גם מאתגר גם זורם.

חדר מגניב

חדר לבנות!))) ממש כמו בסרט ומוסיקלי ברודווי!))

Great escape room

Great escape room enjoyed it a lot :-)