שודדי הפיראטים

Escape Life \ אשדוד

שודדי הפיראטים

Escape Life \ אשדוד


יאררר!!! פיראטים ממולחים! ספינתו של שחור השפם עוגנת במפרץ ואתם נקראים לשוד הנועז ביותר של חייכם… שחור השפם מחזיק על ספינתו במצפן הקסום של מונטזומה, המצפן שכל פיראט שאוחז בו יוכל למצוא כל אוצר! רק כנופיית פיראטים נועזת וחדה כמו שלכם תוכל לעמוד באתגר, לעלות על ספינתו של שחור השפם, ולמצוא את המצפן הקסום… אך מהרו… שחור השפם ומלחיו ישובו בקרוב! אהוי פיראטים, צאו לדרך!אתר "Escape Life"

ביקורות גולשים


המלצה חמה!

חדר מהמם!
היינו 4 חברות שהגיעו מהמרכז במיוחד לאשדוד והחדר לא אכזב.
תומר המפעיל היה נחמד ואדיב מאוד!
והחדר, וואו.
החל מהתפאורה ועד סיפור המסגרת.
עמוס בחידות ככה שאפשר לעשות הכל במקביל.
טכנולוגי, זורם וכייף
חידות מיוחדות ומאתגרות.

אחד החדרים הטובים שהייתי בהם

הגענו 4 חברים לחדר השני של המקום, אלדורדו. יצאנו יחסית מהר אז המפעיל (המדהים) הציע לנו לנסות את החדר הזה ברמת הקושי הגבוהה יותר. נהנו מאוד בחדר הקודם אז החלטנו שלמה לא, ונכנסו גם אליו. אין לתאר בכלל את רמת ההשקעה בחדר הזה. החידות יצירתיות ברמה שלא ראיתי, כל פיתרון גרם לי לחייך ולהתלהב רק מעצם המחשבה על החידה. התפאורה מושקעת בטירוף ומכניסה אותך ישר לסיטואציה, ורואים שיש מחשבה על הפרטים הקטנים ביותר. לחדר יש מספר דרגות קושי, ויש אפשרות לרדת לרמת קושי נמוכה יותר במידה ולא מסתדרים מה שאהבתי. בקיצור אהבנו מאוד, והמפעיל היה פשוט מלך! בקיצור - לא לפספס! אחד החדרים היפים שראיתי בארץ!

חוויה מדהימה

היינו קבוצה של שמונה אנשים. המפעיל היה נחמד מאוד, התפאורה מדהימה וממש מכניסה לאווירה, חידות מגוונות ומעניינות, מומלץ בחום.

адреналин зашкаливает

Супер комната для неновичков!
нас было 6 человек, из них 3 детей возраста 11,13,15лет
Учавствовали абсолютно все, много, интересно! все работает, логично!
Очень красивое оформление комнаты ! нет старых обычных замков.
Задания интересные
Одна из лучших команат!
спасибо!