תחנת החלל אלטאיר

Brainit \ תל אביב

תחנת החלל אלטאיר

Brainit \ תל אביב


סיפור החדר

כדור הארץ איבד קשר עם תחנת החלל אלטאיר ויחד איתה אבדה כל התקווה לעתיד והשרדות המין האנושי. חברת Mission מחפשת מתנדבים אמיצים במיוחד שיהיו מוכנים לקחת על עצמם את הסיכון שבשיגור גלקטי אל תחנת החלל. הצוות שלכם יהיה זה שישים את חייו על הכף כדי לענות על השאלה שכולם מחכים לגלות – מה קרה בתחנת החלל אלטאיר?

ביקורות גולשים


תפאורה חמודה, חידות דביליות, מפעיל לא סימפטי. לא ממליצה

חדר לא מומלץ. הגענו 4 חברים טובים. איחרנו בכ5 דקות ונתקלנו מיד ביחס עוין מצד המפעיל, שגם עשה המון דרמות בהצגת החדר וקצת הפיל את האווירה. החדר עצמו בנוי יפה (המפעיל סיפר שהוא בנה אותו לבד בהשקעה רבה, ולכן דאג גם להעיר לנו בכל שלב בחדר, מתוך חשש לשלמות הציוד) אולם החידות עצמן שטחיות ולא מתוחכמות, ואפילו קצת חוזרות על עצמן. כשסיימנו את המשימות הופתענו ש"זה הכל". זה"כ התאכזבנו והרגשנו שלא היה שווה את הכסף ואת הזמן.

חדר טוב מאוד! מומלץ לזוג!

שיחקנו לבד זוג כדייט, אני עם ניסיון של ארבעה חדרים והיא עם ניסיון של אחד.
אפתח ברע ואגיד שראיתי תפאורות מושקעות יותר (אפילו שהיא כן מושקעת) ושהיה אביזר אחד שלא התחבר כמו שצריך, אבל חוץ מזה הכל היה טוב מאוד!

המפעיל קונדרה נחמד ואדיב מאוד ולמרות שאיחרנו בהרבה מאוד זמן הוא עדיין היה נחמד אלינו (ובכל זאת, אל תאחרו...)

הסיפור מורגש מאוד ופרטי העלילה משולבים בפתרון של החידות, החידות היו ברמות שונות וחלקן דרשו מאיתנו לחשוב מחוץ לקופסא ועדיין היו הוגנות מאוד. כל חידה שונה מקודמותיה וחוץ ממקרה אחד לא קרה שהיינו צריכים להשתמש באותו עיקרון פעמיים. וגם כשכן - הדרך לגלות את הפתרון הייתה אחרת.
היו חידה או שתיים שהצריכו קצת ידע טכני אבל זה שום דבר שאי אפשר להבין במקום.
החדר טכנולוגי מאוד ועמוס בגאדג'טים. אין חידות מנעול!

אני אישית חושב שהחדר הזה כן נחמד בתור חדר ראשון. הוא מראה מגוון גדול של חידות ופותח הרבה דרכי חשיבה וגם יש לו מערכת שמתאימה את רמת הקושי לשל השחקנים.

אני ממליץ לבוא לחדר הזה כזוג, שלושה גג, גם כי אם תבואו יותר לדעתי הוא פשוט יהיה צפוף מדי וגם כי למרות הטכנולוגיות המגוון והגאדג'טים האלמנט אולי הכי חזק בחדר הזה הוא עבודת צוות, וגם אנשים עם זיכרון טוב שיכולים להעתיק רצף מורכב ממקום X למקום Y בניסיון אחד עדיין יתקשו לפתור חלק מהדברים בלי הכוונה של שחקן שני.

ממליץ!

חדר מיוחד ונהדר

הייתי בחדר עם שתי חברות. אני הגעתי עם ניסיון של ארבעה חדרים, חברה אחת עם ניסיון של חדר אחד, וחברה שזה היה החדר הראשון שלה. המפעיל, קונדרה, קידם את פנינו והכניס אותנו לאוירה בצורה נהדרת. זה חדר ייחודי מסוגו, אשר מתאים את דרגות הקושי של המשימות בו על פי התפקוד עד אותו רגע. אני מודה, היינו צריכות מידיי פעם הכוונות, בעיקר בקטע שהיה יחסית טכני יותר (אני נזהרת לא לעשות ספויילר) וקונדרה תמך בנו בדיוק במינון הדרוש.

חדר מעולה!

חדר מאוד שונה מבחינת החידות ומאוד מהנה. היינו שניים ונהנינו מאוד. בהחלט החדר הכי טכנולוגי שהייתי בו, ממש מכניס לאווירת החלל!

חדר מיוחד ושונה, מצויין לזוג, אולי פחות כחדר ראשון

היינו אתמול בערב ספונטנית זוג בתחנת חלל, יש לנו ניסיון של כ-5 חדרים.
אין ספק שזה חדר מאוד שונה מכל האחרים שעשינו כמעט בכל מובן, בעיצוב בחוויה והדרישות מהמשתתפים.

את סיפור הרקע שמענו מנטע, שהיא גם הבעלים, ובדיבור שקט ומלהיב היא סיפרה לנו את המשימה שלנו, שנינו הסכמנו שזו הייתה הפעם שהכי נסחפו לתוך האווירה של החדר.
ההסבר לא היה מונוטוני ורץ ולא גרנדיוזי ומנסה להלהיב, פשוט מישהי שאוהבת וגאה במה שהיא עשתה ולגמרי הרגישו את ההשקעה.

בחדר אין המון חידות ופרטים מסיחים אך כמו שכבר נכתב החדר מתאים את עצמו למי שמשחק וזה הופך את החוויה לייחודית לך וקשה במידה שמתאימה למי שמשחק בו.
רמת הגימור וההשקעה בפרטים היא טובה מאוד, יש הרבה מעברים בין חללים, עבודת צוות נדרשת ברוב המשימות מה שגרם לכך שתמיד שנינו היינו חלק מהפיתרון ואף אחד א הרגיש שהוא מפספס חלק בחדר...

אם היה אפשר לרחף בחדר זה בכלל היה מושלם:)

החדר כמו שכבר כתבתי שונה בהרבה מובנים מחדרי בריחה אחרים, על כן ממליצה מאוד בתור חוויה של חדר עם טוויסט קצת אחר אבל אולי לא בתור חדר ראשון.
מתאים בול לזוג, יותר מזה יש מצב שירגיש עמוס.
באזור יש המון חניונים(של אחוזת חוף)

נהדר, מאוד מהנה

באנו 3 חברים, היה אדיר, המנחה טוני הייתה אדיבה ונחמדה
מאוד טכנולוגי, מומלץ לחובבי גדג'טים
יאמר לזכות המקום אין אפילו מנעול אחד