מכונת הזמן

ExitGame Israel \ אשדוד

מכונת הזמן

ExitGame Israel \ אשדוד


אתם נוסעים בזמן וחוקרים תקופות שונות בתולדות העולם, כשלפתע, מכונת הזמן שלכם נתקעת בלי דלק והניסיון לחזור להווה הופך למשימה בלתי אפשרית. חקירה של עקרונות המסע בזמן מגלה כי ישנו דלק נוסף, שמוסתר בעבר ובעתיד, המיועד למקרי חירום בדיוק כמו שלכם, ושרק באמצעותו תוכלו לחזור לתקופתכם. האם תצליחו למצוא את הדלק ואת הדרך חזרה הביתה בזמן ולברוח מהחדר ב- 60 דקות? *זהו חדר בדרגת קושי גבוהה ומומלץ לקבוצות שכבר התנסו בעבר בחדרי בריחה.אתר "ExitGame Israel"

ביקורות גולשים


גם לזוגות!

קשה, מאתגר, אבל בכל זאת החלטנו להעיז ולהיכנס רק שנינו. חידות מגוונות, טכנולוגיות מאתגרות שמשלבות יצירתיות והתבוננות, לפחות שני אלמנטים שהיו פשוטים כל כך שכמעט ונשברנו, ולפחות חידה אחת שפתרנו בפוקס או באלימינציה, אבל שרדנו כדי לחזור להווה בשלום ובזמן, בלי רמזים! מומלץ לכל מי שמחפש חדר קשה אך אפשרי.

חדר מאתגר ומיוחד

ממליץ בחום

הרגשה שלא נגמר

החדר מאתגר, וברובו די מושקע. ניידות מעניינות מאד אך בחלקן לא לגמרי ברורות וחלקן נפתרו בפוקוס. העלילה לא מספיק מפותחת, וההקדמה לא מכניסה לאווירה, היה נכון להכניס לחדר אפקטים של אווירה. מה שהכי הפריע זה שלחדר אין הפקט של סיום, ברגע שמסייעים שום דבר לא קורא מלבד זה שהמפעיל אומר כל הכבוד סיימתם. הייתי מצפה למשהו יותר מושקע. סהכ חדר נחמד מאד ודי קשה.

חדר מדהים!

היינו 7 בחדר ובאמת היה ממש כיף ומאתגר!!! היינו כמעט בכל חדרי הבריחה באשדוד וזה הכי קשה!!!!

טוב

החדר הכי קשה שהיינו בו, והיינו כבר ביותר מעשרה חדרים. בעיקר בגלל שהיינו זוג, ויש הרבה מקרים שבהם כשפותרים חידה, צריך זוג עיניים שלישי כדי להבחין מה השתנה בחדר. יש כמובן חידות מגניבות ביותר אבל גם כמה חידות שלא הרגישו לנו מספיק הוגנות. החדר ענק ומעוצב ביד אומן ומאוד כייף לגלות את ההפתעות שמסתתרות בכל תקופה. מומלץ לקבוצות גדולות ומנוסות, אפשרי גם בזוג, אבל אז צריך להעזר מדי פעם במפעילים כדי לצאת בזמן.
הגענו ארבעה מנוסים (4-10 חדרים). עברנו תדריך על החדר ונכנסנו. התפאורה בחלק מהחדר די מינימלית, אבל יש מה לעשות. רמת הקושי של החידות בחדר היא בינונית עד קשה. כמעט כל החדר הוא עם אפקטים טכנולוגיים בלי מנעולים, קודים ומפתחות. לגבי האוירה: אין ממש הרגשה שאתה נוסע בזמן, הייתי מציע למפעילים להוסיף אלמנטים שיגבירו את האוירה בחדר.
בסך הכל, חדר סבבה. די קשה, מתאים יותר למנוסים. מתחילים יתקשו.

היה סבבה..

הגענו לחדר, אחרי ששמענו עליו די הרבה ביקורות טובות, נכנסנו לחדר המתנה מרווח עם ספה כיסאות וכיבוד..אחר כך נכנסנו לחדר.
החדר מושקע ומעוצב יפה, אין בו הרבה מנעולים, מה שהופך אותו למהנה ומאתגר יותר. החידות בחדר היו ברמה בינונית-גבוהה.
מבחינת אביזרים, אין הרבה אביזרים נקיים או חדשים, וקצת "חסכו" בעניין הזה...
בסך הכל החדר נחמד, לא מיוחד או מאתגר מדי...

חדר מושקע!

החידות מושקעות מבחינה טכנולוגית ומקוריות .

חדר מיוחד מאוד! מושקע עם חידות חכמות!!

אנחנו בעלי ניסיון של כ-8 חדרים.
החדר הזה מרשים במיוחד! לא סתם חיפוש אחר מפתחות וקודים, אלא ממש דורש חשיבה ופתרון חידות.
כל חידה שונה מקודמתה, ונדרשת חשיבה יצירתית.

מאוד מאוד מומלץ!!

היה ממש מעולה

הגענו לחדר הזה (שנחשב קשה) כחדר הראשון שלנו (זוג)ץ
קיבל אותנו גארי שהיה ממש בן אדם נחמד
המפעילים היו מעולים
החדר היה מאוד מאוד מאתגר ושווה
קיבלנו רמזים שלא גילו את התשובה אך כיוונו אותנו לעבר התשובה
מומלץ בחום!
הייתי עושה זאת שוב

חדר ממש ממש טוב

היינו 3 אנשים, היה ממש ממש קשה ומעניין, רמה בינוני-קשה, חידות ייחודיות, מאוד מאוד ממליץ!

רעיון טוב, ביצוע כושל, שירות לקוחות - תת רמה

ביקרנו בחדר ב28.01.16. רעיון החדר מעולה, אך מספר אלמנטים לא עבדו, כלומר פיזית היו בעיות טכניות עם אלמנטים שונים בחדר. בנוסף מפעילת החדר לא עקבה אחרי פעילותינו בשוטף, ולכן לא באה לעזרתינו כאשר נתקלנו בבעיה טכנית, אשר לא היתה חלק מן המשחק. בנוסף מדי פעם פקע מתוך הקשר רעש אשר לא היה קשור למשחק ורק הפריע.
לסיכום, חדר עם רעיון טוב, רמת קושי גבוהה, אבזור תקול בחלקו, שירות לקוחת מתחת לכל ביקורת. הרגשה של מכונת כסף (לבעלים) ולא מכונת זמן...

קונספט מעניין אך לא הלכו איתו עד הסוף

היינו 5 אנשים, היו כמה חידות מעניינות, רמת קושי בינוני-קשה , לא אהבתי את העיצוב והתפאורה יותר מידי מינימליסטי לטעמי, לא היה אפקט ואו , חוץ מפרט אחד מרשים, ולא היו הפתעות .
סהך הכל היה נחמד אבל לא יותר מיזה...הצוות נחמד וקבלת פנים חמה

חדר מעולה!

חדר מדהים..ממש מעניין...ממולץ בחום..!