פארק היורה

Enigma \ ראשון לציון

פארק היורה

Enigma \ ראשון לציון


לפני כ-30 שנה, אנחנו, בני האדם, יצרנו את פארק הדינוזאורים. במסגרת ניסויים שונים, הצלחנו לשבט ביצת טי-רקס, אשר נמצאת במעבדה ישנה, שמורה ומוזנת ע"י תנאי החיים הדרושים לה. בפארק הדינוזאורים עצמו, מישהו השמיד את ביצי הטי-רקס במדגרה האמיתית. שומרי הפארק הצליחו להרדים את נקבת הטי-רקס באמצעות חצי הרדמה, לאחר שזו החלה להשתולל. סם ההרדמה יפוג תוך 60 דקות. עליכם לקחת את ביצת הטי-רקס השמורה מהמעבדה ולהביאה בבטחה למדגרה האמיתית בפארק ולברוח לפני שהאם תתעורר. האם תעמדו במשימה? אתר "Enigma"

ביקורות גולשים


אחלה חדר

היה כיף
היינו אתמול ב"פארק היורה" והתאכזבנו מאד.
היינו 4 , וכבר היינו בהרבה חדרי בריחה.
החדר הראשון היה חושך מוחלט וקיבלנו רק פנס אחד (!) שגם הוא נכבה לסירוגין, כך שיצא שרק אדם אחד מבין ארבעתנו יכל לנסות לחפש רמזים כשהאחרים מגששים באפילה. האביזרים היו ברמה מאד מאד חובבנית, היה מיכל מים שהיה צריך למלא אבל הייתה לו נזילה - כך שזה עיכב אותנו בהתקדמות.
בחדר אחר, היו 2 ממחטות נייר זרוקות על הרצפה... ממש מגעיל
ממש לא הוסבר לנו מראש שצריך לזחול בחללים צפופים וצרים מאד, ולא שאלו אם לחלק מאיתנו יש בעיה פיסית שיכולה למנוע להשתתף בזה.
כשביקשתי עזרה ואמרתי שאני לא יכולה להשתחל לצינור בגלל ניתוח ברך, ה"מפעילה" "לא שמעה אותי":.
כשיצאנו מהחדר מתוסכלים מאד, כל מה שהיה למפעילה לומר זה "ראיתי שהתקשתם בפתרון החידות" = לא התקשינו פשוט לא ראינו כלום כי היתה עלטה ופנס אחד שבקושי עבד
סכום גבוה מאד בלי תמורה ראוייה בכלל.
שלא לדבר שלא היה כיבוד בהתתלה, כמו בכל חדר בריחה אחר שהיינו בו בכל הארץ..
אכזבה גדולה.
בזבוז כסף וזמן

אכזבה מאד גדולה !

היינו אתמול ב"פארק היורה" והתאכזבנו מאד. היינו 42 מבוגרים +2 ילדים, וכבר היינו בהרבה חדרי בריחה.
החדר הראשון היה חושך מוחלט וקיבלנו רק פנס אחד (!) שגם הוא נכבה לסירוגין, כך שיצא שרק אדם אחד מבין ארבעתנו יכול לנסות לחפש רמזים כשהאחרים מגששים באפילה.
האביזרים היו ברמה מאד מאד חובבנית, ואפילו מזלזלת. היה מיכל מים שהיה צריך למלא אבל הייתה לו נזילה בולטת (!) - כך שזה עיכב אותנו בהתקדמות. בחדר אחר, היו 2 ממחטות נייר זרוקות על הרצפה... מגעיל..
בעיה גדולה - שממש לא הוסבר לנו מראש שצריך לזחול בחללים צפופים וצרים מאד, ולא שאלו אם לחלק מאיתנו יש בעיה פיסית שיכולה למנוע להשתתף בזה.
כשביקשתי עזרה ואמרתי שאני לא יכולה להשתחל לצינור בגלל ניתוח ברך, ה"מפעילה" "לא שמעה אותי":.
כשיצאנו מהחדר מתוסכלים מאד, כל מה שהיה למפעילה לומר זה "ראיתי שהתקשתם בפתרון החידות" = לא התקשינו פשוט לא ראינו כלום כי היתה עלטה ופנס אחד שבקושי עבד!!!!
סכום גבוה מאד בלי תמורה ראוייה בכלל.
שלא לדבר שלא היה כיבוד בהתתלה, כמו בכל חדר בריחה אחר שהיינו בו בכל הארץ..
אכזבה גדולה. בזבוז זמן וכסף .

אתגרי ומיוחד

היינו מבוגר ושני ילדים. חדר בריחה מיוחד, לגמרי ברוח סרטי פארק היורה. רמת הקושי בינונית. חלק מהמסלול הינו יותר אתגרי ומשימתי (לא ארחיב, כדי למנוע ספויילרים), להבדיל מחדרים אחרים. אופק המפעיל היה מעולה וידע לתת את הרמזים בזמן ובצורה עדינה, כאשר התקשינו.
בגדול: אהבנו. שווה ביקור!

חדר מושקע ומעניין

היינו זוג פלוס 2 ילדים (11,8)
חדר בריחה ראשון של רובנו..
היה ממש כיף! חידות מגניבות ומאתגרות
היו חלקים מפחידים (עבורי ועבור בתי) מבחינה קלסטרופובית, מעברים צרים ונמוכים וצריך לקחת זאת בחשבון.
המפעיל היה מקסים ואדיב ואף בסוף מיוזמתו הציע לצלם אותנו.
הילדים יצאו נלהבים ועם טעם של עוד!

פעם ראשונה שאני יוצא מחדר בתחושה מאוכזבת

הגענו לחדר 3 אחים אחרי לא קריאת ביקורות, תאור מרשים באתר ומה לא.
הגענו לחדר שנקבע ל2115, התחיל כמעט ב21:30.
הסרט פשוט בדיחה ולא מכניס לאווירה בשום צורה.
רוב החידות הם יותר על בסיס מזל ומעט לפי הגיון.
פעם ראשונה שאני עושה חדר (ולא חסר נסיון מחדרים קודמים) שחשבתי שאני מבזבז את הזמן כי פשוט צריך לחפש משהו ברחבי החדר ולא באמת צריך לפתור משהו.
תפאורה מושקעת מאד, חלק מהחידות די מסוכנות ולמרות שהחדר מותאם למשפחות לא הייתי ממליץ עליו לכל אדם, לא קיבלנו שום הנחייה בטלפון לגבי זחילות או מעברים צרים, ואם ההורים שלנו היו מצטרפים אלינו הם היו מקבלים טראומה..
בחלק מהמשימות היו חסרים רמזים והמפעיל אמר לנו, פשוט תחברו ומשהו יקרה..
דבר אחרון, אחת המשימות תוכננה בצורה חסרת בטיחות לחלוטין ואפילו מסוכנת (בלי ספויילרים..) ונשמע לי ממש מוזר..
בקיצור לא אחזור ולא אמליץ
בהצלחה לכל מי שיתנסה בחדר.

מומלץ!

התפאורה בחדר מושקעת ברמה אחרת, החידות מאתגרות, הצוות מקסים ואנחנו נהנינו מאוד!

יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שיש חלקים שאינם ממוזגים בתוך החדר וזה היה קצת לא נעים (במיוחד בהתחשב בעובדה שהיינו בחדר באמצע חודש אוגוסט).
בנוסף, יש חלקים בחדר שדורשים מאמץ פיזי שעשוי לא להתאים לאנשים בעלי מגבלה כלשהי, נשים בהריון ואנשים בעלי עודף משקל גבוה,
פחות הסבירו לנו את הנושא לפני שהגענו ואחת מחברות הקבוצה שלנו התקשתה מאוד.

שונה ומהנה

בהחלט חדר שונה מחדרים אחרים, המפעיל בהחלט לא צחק כשאמר שנרגיש כמו חלק מסרט. מושקע ומלא הרפתקאות.

מצד שני, הרגשנו מעט מתוסכלים מהחידות שנראו לעיתים לא ברורות וחיווי הפתרון גם לא היה כ"כ ברור לפעמים (היו פעמים שבעצם המשכנו להתקע על משהו שבעצם כבר פתרנו רק לא ידענו שפתרנו). היינו 3 ולפעמים היו מצבים שבעצם רק אחד עבד על משימה והשאר חיכו כי לא היה עוד משהו לעשות.

סה"כ חוויה נחמדה מאוד שמצריכה הרבה חשיבה מחוץ לקופסה.

מושלם😄😄😄😄😄😊😊😊😃!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זה היה ממש כיף ומגניב,זה מומלץ בעיקר לאנשים עים מבנה גוף קטן ובכושר,ממש לא מומלץ לאנשים גבוהים ,זה עים יותר משימות פיזיות מאשר מחשבתיות ,זה ממש מושקע עם כול מני דברים מגניבים זה חדר הבריחה הכי
מגניב וכיף שהיתי בו וזה קצת מפחיד ומבהיל אבל מושלם❗❗❗!!!!!!!!!!!!!חובה ללכת אני פשוט מרחמת על מי שעדיין לא היה - שלי בת 11

מאכזב

נשים בצד את התפאורה הממש מושקעת והבניה של החדרים. החדר לא מאתגר בכלל, אתה יוצא אחרי 30 דקות במקרה הרע ולא מבין איך לעזאזל הלכו לך 100 שקל מהשטות הזאת בכללי, כל החדרים ברשת הזאת קצרים ולא מאתגרים... ממליץ למי שאוהב אסקייפ רום אמיתי להתרחק מהמקום, חדר לילדים.
מעניין איך אתה כותב בדיוק את אותו הדבר לכל אתר....

מעולה מאוד! מומלץ בחום!

אווירה שתגרום לך להרגיש כמו על סט הצילומים של הסרט של ספילברג, הכי קרוב לפארק עצמו שיש ! חדר טוב חידתית ומיוחד מאוד, אתגרי ומשימתי כאחד.
היינו שלושה חבר'ה ועבדנו ביחד לאורך כל הדרך וזכינו במפעיל מעולה, גיא, שידע להכניס אותנו לעלילה וידע לתת בדיוק את ההכוונה הקטנה שהיינו צריכים מבלי להתערב או להעניק לנו רמזים.

חדר מגניב!

גדול מאוד מבחינת שאר החדרים שהייתי, הרבה משימות שזה מגניב!

ממש כיף!

ממש חדר כיפי ! מושקע ומרהיב ויש הרבה לעשות! מפעיל נחמד מאד- מאד נהנינו .. רק צריך להבהיר שכדאי לבוא עם ביגוד שאפשר ללכלך ונעליים נוחות ...

מומלץ

הגענו לחדר כחלק ממרתון חדרים, מיד לאחר "מחנה 23" המצויין והאינטנסיבי, כך שהיינו מעט מותשים. החדר מוגבל למינימום 3 אנשים, אבל בפועל אין לכך הצדקה אמיתית ונראה שגם זוג היה יכול לעשות אותו ללא שום בעיה. עשינו את החדר בהרכב של רביעיה, ומצאנו את עצמנו חסרי מעש לפרקים. העיצוב של החדר מרשים מאוד ובהחלט אחד הטובים בארץ, וכולל אפקטים מגניבים, אבל החידות ברובן די בינוניות, ובחלקן חסר חיווי שאכן עשית את הדבר הנכון (מה שדורש התערבות מפעיל של "פתרת נכון, רק תדחף עוד קצת" וכאלה). החדר יהיה כייפי במיוחד לילדים (ולילדים ברוחם), אם כי ההתחלה לא הכי מתאימה לילדים.

חדר מושקע שונה במיוחד

היינו היום בחדר עם ילדים בני 11-13 היה מהנה ביותר , הילדים מאוד נהנו מהמשימות ומהאתגרים, התפאורה והאביזרים היו ברמה גבוההה מאוד שגרמה להם להרגיש ממש במקום אמיתי , זה לא מומלץ למי שסובל מקלסטרופוביה, אבל למי שרוצה ממש לחוות באמיתי את פארק היורה זה המקום !!!! המפעיל היה אדיב ובאמת עזר ורמז ולא גילה את הפתרונות ישר. לבן שלי היה יום הולדת והוא ממש נהנה ואמר שזה היה אחד הימים המיוחדים שחווה (:
היינו 3, המפעיל גלעד, קיבל אותנו יפה מאוד. נכנסנו לחדר המתנה ולאחר כמה דקות, נכנסנו לחדר. אי אפשר שלא להתעלם מהתפאורה המושקעת והמפוצצת. החדר הוא יותר משימתי מאשר חידתי, כלומר, יש בו יותר דברים שצריך לעשות מאשר לפתור. כשיצאנו מהחדר, ביקשנו מהמפעיל שיעשה איתנו סיבוב בחדר כדי שהוא יסביר לנו חידות וקטעים שלא ממש הבנו, והוא הסכים.
החדר הוא ברמה בינונית עד קשה. כמות האנשים שהכי מתאימה לו זה שלוש מקסימום. כמובן שאפשר גם יותר, אבל לדעתי, זה הורס את החוויה. בסך הכל, חדר מדהים!! החדר הכי מושקע בארץ! ממליץ בחום!!

מבאס. תפאורה יפה. זהו.

חידות לא קשורות. התאכזבנו.
רק העיצוב שווה.
חבל שהלכנו ........... ציפינו ליותר.

חדר מושקע מבחינת תפאורה

פעם ראשונה שרציתי לצאת באמצע, משימות לא ברורות, מפעיל שלא נותן לחשוב וישר עולה עם הצעות לפתרון בלי שביקשנו ועשינו כבר מעל 10 חדרים.
החידות לא הוגנות, כל דבר אמור להיות חד פעמי וזה לא ככה, גם לא נאמר לנו על כך בהתחלה.
פעם ראשונה שממש התבאסנו!

וואווו, חובה!!!

חדר אדיררר, תפאורה ועיצוב מדהים , שאפו!!!
מבחינת חידות לא קשה במיוחד אבל בהחלט שווה ביקור.
מאתגר, יפה, ואפילו קצת פיזי
לכן מומלץ לבוא בבגדים קלילים ופשוטים

החדר הכי טוב שהייתי בו עד עכשיו

אחלה חדר

חדר עם עיצוב מדהים, משימתי בשונה מרוב החדרים אך עדיין מאתגר ומהנה

מדהים! חוויה מהסרטים!

היינו 3, המפעיל גלעד, קיבל אותנו יפה מאוד.
נכנסנו לחדר המתנה רוולאחר כמה דקות, נכנסנו לחדר. אי אפשר שלא להתעלם מהתפאורה המושקעת והמפוצצת. החדר הוא יותר משימתי מאשר חידתי, כלומר, יש בו יותר דברים שצריך לעשות מאשר לפתור. החדר הוא ברמה בינונית עד קשה. כמות האנשים שהכי מתאימה לו זה שלוש מקסימום. כמובן שאפשר גם יותר, אבל לדעתי, זה הורס את החוויה.
בסך הכל, חדר מדהים!! החדר הכי מושקע בארץ!
ממליץ בחום!!

מאכזב

התפאורה מדהימה אבל בזה לצערי נגמרה ההתלהבות.... החידות פשטות מאוד והרבה מנורות החיווי שאמורות להודיע שפתרנו לא פעלו כך שלא ניתן היה לדעת שסיימנו עם חידה, מה שגרם לנו לנסות עוד ועוד אפשרויות. בחלק מהחידות רק אדם אחד יכול לראות אותן ולפתור כי אין מקום לעמוד. בחידה אחת יש צורך רק באדם בגובה מסויים כדי לראות חלק מהחידה ואני אישית (1.6 מ) לא יכלתי לראות ולנסות לפתור כי לא היה שרפרף או משהו דומה. היה צורך מס פעמים לשמוע מהמפעיל לא לגעת במשהו וכו. היו דברים שבורים שנראו כאילו הם חלק אבל אחכ התברר שפשוט התחזוקה של החדר לא משהו וזה סתם נשבר.
בקיצור תפאורה מהממת אבל זהו

חדר מעולה !

נתחיל מזה שהחדר מדהים ! ,
התפאורה מפוצצת בחיים לא ראיתי דבר כזה :)
היינו 4 חברה והחדר היה קצת צפוף , לכן עדיף להיות שמה עד 4 אנשים .
החידות משוגעות והתפאורה ממש מכניסה לחוויה .
המפעילה עמית הייתה מדהימה :)
ממליץ בחום ! :)

תפאורה נטו

הדבר היחידי שנתן תחושה כיפית ללא ספק זה התפאורה המפוצצת. לאחר שביקרנו ב19 חדרים, התאכזבנו לגלות שהחדר בנוי בצורה של משימות נטו. שונה לגמרי מהחדרים האחרים.
חשוב לציין שהחדר עצמו לא בנוי ליותר מ3 אנשים, יותר מהכמות הזו, אתם תאבדו את עצמכם ולא ממש תצליחו לשתף פעולה ביניכם.
חדר נורא צפוף וקטן יותר מתאים לילדים עד גיל 16 ולא מגיל 16 כפי שמצויין אצלכם. לא ממש מומלץ לקבוצות עם ניסיון בחדרי בריחה
נורא מאכזב.

מדהים

הייתי ב23 חדרים וזה החדר הכי טוב שהייתי בו חדר ברמה מדהימה באמת ממליצה

מדהים

הייתי בהרבה חדרים וזה החדר הכי טוב שהייתי בו חדר ברמה מדהימה באמת ממליצה

חדר מעולה!

העיצוב ברמה הכי גבוהה שראיתי עד עכשיו (עשיתי 5 חדרים). מפתיע, מושקע מבחינת החידות. חוויה שונה מיתר החדרים. אחלה מפעיל! מומלץ מאוד!
עם ניסיון של 6 חדרים+ זה החדר הכי טוב שהיינו עד כה, העיצוב ברמה מאד גבוה, החידות מעולות והחוויה בלתי נשכחת, מומלץ ביותר.

מאכזב

היינו 3 שחקנים עם ניסיון של כ 15-20 חדרים, אחרי הביקורות המהללות שקראנו, הצטיידנו בנעליים סגורות וגרביונים והגענו להימלט מהדינוזאור הענק.
אז, אתחיל מהעיצוב, מושקע ובאמת עושה הרגשה של טבע וג'ונגל.
מבחינת החידות התאכזבנו מאוד, חידות פשוטות, ללא הרבה מחשבה, המון התערבות של המפעיל (למרות שביקשנו מראש לא לתת רמזים) בשלב כלשהו שאלנו אם הוא מעוניין להצטרף לחדר מרוב שפשוט לא הפסיק לדבר ("את צודקת / מה שהיא אמרה / לזה אין שימוש / וגם לזה אין שימוש")
הצטיידנו בגבר מהבית, אבל לא היה צורך בשום כוח פיזי כפי שצויין בביקורות קודמות (הבנתי ששינו חלק מהחידות)
הייתה חידה שהפתרון שלה שכב פשוט על החידה והיינו צריכים רק לבצע את ההוראות המאוד ברורות (לפחות תחביאו איכשהו?)
בתור בונוס דלת היציאה הייתה פתוחה עוד לפני שעשינו מה שצריך (המפעיל שכח לסגור)
בחלק השני של החדר היה חם מאוד, ביקשתי מספר פעמים שינמיך את המזגן (לטענתו היה על 16) אבל לא ממש הרגשתי את ההבדל.

לסיכום:
חדר בינוני, מתאים לדעתי ל 3-4 אנשים גג. הקבוצה אחרינו הגיעו בסביבות 7 אנשים והיה לי קשה לדמיין איך ידחסו לשם כולם.
מעט חידות וחידות פשוטות מאוד.

נורא!

נראה שהשקיעו רק בעיצוב, החידות לא עבדו, החדר לא זרם לאף אחד מאיתנו, כולנו היינו מתוסכלים, בסוף דיברנו עם העובד שהיה שם, הוא כלל לא הסתכל עלינו והיה נראה שהוא רק רוצה שנשלם ונלך, למחרת נהלנו שיחה עם בעל במקום שהיה מגעיל ודיבר בצורה מאוד לא יפה, אני לחברה הזאת לא חוזרת!

נורא! שירות מזלזל וחידות גרועות

לא נהננו בכלל, חידות לא ברורות והעיצוב שיש לציין שהוא ברמה טובה לא מפצה על החידות שחלקן כלל לא עבדו. המפעיל לא הפסיק להתערב ולהעיר וזה הרס לנו את האווירה, הבעלים מאוד לא נחמד והציע לנו 20 אחוז לחדר הבא, פשוט מגוחך במקום לתת הנחה במקום, ניסו לעשו עלינו עוד רווח. לא ממליצה!!!

נוראי, לא מומלץ!

היינו בהרכב של מנוסים (20+ חדרים)
הייתה חידה שלא הבנו ופשוט פתחו לנו בלי שהבנו או התחלנו לעשות אותה, זו רמאות!
חידות לא ברורות, חלקן לא עבדו והמפעיל היה צריך להגיד לנו שפתרנוחידה בנוסף המפעיל לא הפסיק להתערב ולהגיד לנו במה לגעת ובמה לא. האווירה נהרסה לגמרי, היה חם וכולנו היינו בתחושה שבא לנו לצאת.. בסיום המפעיל היה אדיש לתסכול שלנו והיה ניכר שלא אכפת לו.. בקיצור ביזבוז כסף (הרבה כסף) וביזבוז זמן. החדר הכי גרוע שהייתי בו עד כה.

מזעזע

יצאנו מאוכזבים ברמות שאין לתאר. המפעיל הרס את החוויה בכך שלא הפסיק להעיר הערות ולחפור בשכל "אין צורך לגעת בזה, אין צורך להכניס את היד לשם" וכו'.
בנוסף הוא לחץ על כפתור שפתר לנו חידה מבלי שהבנו אותה כלל.. היה חם וצפוף, חידות לא עבדו ("תשחקו במגעים..") ואין פידבקים מספיק ברורים בסיום חידה. בקיצור ממש לא מומלץ, חוויה (אם אפשר לקרוא לזה ככה) נוראית.

חדר מושקע מאוד, דברים קטנים שמורידים

החדר בין המוזקעים שהייתי, ממש מכניס אותך לאווירה. הוא לא קשה מדי ולא קל מדי.
היו כמה דברים שלא עובדים (חוטי לד שלא מאירים, צריך לשחק עם הדברים כדי שיכנסו כמו שצריך) אבל בסך הכל חדר מיוחד במינו.
מומלץ ביותר

בפעם הראשונה שהיינו 5 חברים באסקייפ רום. נהננו מכל רגע מצחיק ומגבש

כדי לצאת מהחדר אתה עושה משימות לעומת חדרים אחרים שאתה יושב ופותר דברים. התזוזה והפעילויות שבחדר גורמות לך להתחבר לזה ושווה כל רגע. המפעיל היה מצויין והאווירה והשירות שנותנים מעולה. מומלץ!

על הפנים

חדר על הפנים הייתי באופצייה בלי כוכב בכלל אבל אין .
אני והחברים היינו במספר חדרי בריחה ללא ספק החדר הקל ביותר שעשינו בלי להבין שבכלל סיימנו כבר היינו בחוץ .
אין אתגר אין כיף אין חוויה צפוף חם ורע .
לא ממליץ לאף אחד להגיע לכו למחנה 23 או לנמלטים או לשובר שורות חדרים הרבה יותר מומלצים בלי לחשוב בכלל .
קחו ברצינות את הביקורת ראו הוזהרתם

חדר מיוחד במינו! מדהים

חדר אינטראקטיבי, החידות בו הן לא חידות משעממות של סתם מספרים ומנעולים. חידות מעשיות, מחוברות לעלילה ממש. מרגישים שממש עושים משהו.
לא לאנשים שלא רוצים להתכופף וטיפה להתלכלך

להרגיש את הפארקים של ארה'ב בישראל זה לא המלצה זה פשוט חובה ללכת לחדר הזה

הייתי במספר חדרי בריחה ,מהביקורות שקיבלתי מחברים שהיו בחדר נאמר לי שאם אתה רוצה להרגיש חלק מחוויה של סרט עם כל האפקטים זה המקום בה הידיעה כדי להרגיש את זה .
היתה חוויה מעולם הסרטים אפילו מאתגרת מאוד עם המון פאנצים שהפתיעו אותי מאוד .
החל מהכניסה והמעברים המיוחדים והמפתיעים במיוחד !!!!!
המפעיל היה מעולה עם הסבר מפורט האפקטים והסאונד היו מרהיבים ומיוחדים .
חוויה מדהימה ,חוויה מיוחדת ומענינית ,שירות יוצא מן הכלל אם אתם בקטע שרוצים להרגיש חלק מלוקיישן של סרט וממש לחיות את הסרט ,אז חברים אל תחשבו פעמיים לכו ופשוט תהנו .!!!

חדר מעולה

חדר ממש טוב עשינו אותו 3 והיה ממש נהנה ומאתגר. המפעיל קיבל אותנו ממש יפה ואם ראה שנתקענו במשהו שאל פשוט אם אנחנו רוצים רמז. קיצר ממש ממליץ אחד החדרים הטובים שעשיתי

חוויה מעניינת ושונה

היינו זוג + 2 ילדים (13,14) .
לא ידענו בכלל למה לצפות . פעם ראשונה בחדר בריחה .
2 החדרים הראשונים די קטנים וקלסטרופובים . החדר השלישי מדהים גדול מושקע ויפה . ללא ספק היינו צריכים מדי פעם את העזרה וההכוונה של המדריך כי די נתקענו ולא ידענו מה לעשות . ממליצה על החוויה למרות המחיר לדעתי מאוד יקר ולא מצדיק .

חדר לא סטנדרטי, מפעילה יותר מידי מעורבת

חדר מושקע, מאוד מאוד מיוחד, לא חדר בריחה קלאסי.
כנראה שלא ניתן לעבור אותו ב- 75 דקות ולחוות אותו במלואו, אחרת אני לא יודעת איך להסביר מדוע המפעילה התערבה ואפילו הנחתה אותנו לכל אורך הדרך מה לעשות. היינו 3 אבל זה היה כאילו היינו 4 בחדר, כי היא ממש אמרה לנו איפה לגעת ואיפה לא, ומה לעשות, ומה הפתרון לזה ומה לחפש עכשיו באופן גלוי, מבלי שביקשנו ובאופן ממש מוגזם. במובן הזה זה היה מעצבן ומאכזב.
מעבר לזה החדר באמת יוצא מגדר הרגיל, יותר מסלול הרפתאות מחדר בריחה (או שזה בגלל התערבות היתר של המפעילה...).
ישר כח לבוני החדר!!

חוויה מדהימה, חדר חובה!!!

היינו 3 אנשים, אחד לאחר 8 חדרים, שניים לאחר 5, עשינו אותו אחרי אינידיאנה ג'ונס והיה מדהים. ממליץ בחום לעשות יחד עם אינדיאנה ג'ונס back to back, מציע להוסיף את האופציה לעשות זאת באתר. ממש חדר מדהים, מפתיע מאד, החידות מפתיעות ומצוינות. באופן כללי ממליץ לעשות מרתון חדרים בראשון לציון.

חדר מושקע מאוד! מכניס אותך באופן טוטאלי לתוך הסיטואציה

האתגר הגדול (לפעמים גם יכול לעצבן) שלא כל הפעולות גוררות בהכרח תגובה ישירה או בכלל בניגוד לחדרים רבים.. בסופו של דבר חדר מאתגר וכיפי!

חוויה מדהימה

יצאנו ממש עכשיו מהפארק ואני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל... האמת היא שמהביקורות שקראתי כבר לא ידעתי למה לצפות חלק אהבו וחלק פחות, אז מהחוויה האישית שלי- וואוו וואוו ועוד פעם וואו.. אין מילים לתאר את החוויה אנחנו עם ניסיון של 18 חדרים ובחלומות הכי פרועים שלי לא דמיינתי שזה יהיה ככה. אז בלי ספויילרים מיותרים - תפאורה - עוד לא ראיתי משהו כזה מושקע שאפו למתכנני החדר, נכון שהקונספט קצת שונה ואולי זה לא חדר בריחה קלאסי אבל זה מה שיפה בו הוא קצת מוציא מתבנית חדרי הבריחה ולגמרי מכניס אותך לסצנה מתוך סרט. האמת היא שאנחנו קבוצה קבועה שעשינו כמעט את כל החדרים יחד והחלטנו שדי מיצינו לזמן הקרוב את החדרים ועכשיו הפארק עשה לנו חשק כבר לחזור לחדר הבא וזה החדר הראשון שממש בא לי לעשות אותו שוב! יצאנו מלוכלכים עם חיוך על הפנים, תודה על חוויה מטריפה!!!! פשוט לכו ותנסו בעצמכם כי זו פשוט חוויה בלתי נשכחת
דרך אגב היו כל מיני ביקורות על בעיות עם המפעילים ועל המתנה מרובה לפני הכניסה לחדר - אז כנראה שהם הפיקו לקחים כי הם ממש חיכו לנו- זוג חברים קצת התעכב וזה לא גרם להם להיות קצרים בזמן או לזרז אותנו, ולאחר סיום החדר דיברו איתנו והקדישו את כל הזמן שנדרש לשאלות וההערות שלנו והמפעיל היה מקסים לא חפר ומצד שני ידע מתי לתת עזרה
#חדרבריחה_פארקהיורה

מומלץ בחום!!!

אמלק: חדר נפלא. במלוא מובן המילה. לביקורת: שמענו על ההייפ המטורף כבר מספר שבועות. אחר כך התחילו ירידות על החדר, המפעילים והבטיחות והגענו למסקנה לא לצפות לכלום. הופתענו בטירוף. ברור שזה לא חדר בריחה סטנדרטי כפי שאמרו פה הרבה לפני, זה באמת חדר סיטואציה- על כל המשתמע מכך. כל הפאקים הקטנים וכל התקלות שמתוארות פה מתרחשות כי זה לא חדר בריחה קלאסי שא׳ גורר ב׳ והכל הרמטי ומסודר. מדובר על חוויה הרבה יותר כוללת מזה, מה שממש מעלה את רמות האדרנלין והופך את החדר למיוחד, מרגש, מגניב ובסך הכל נפלא בעיניי. לקחנו רמזים, אי אפשר שלא כי העושר הויזואלי והמשימות המעניינות לא פשוטות וזה לא ״תפתור קוד יפתח מגנט שפותח דלת״. זה הרבה יותר מזה. היינו 4 מנוסים יחסית בהרכב קבוע והיה בדיוק לדעתי. לסיכום- ממליצה מאוד, חוויה אחרת שלא נתקלתי בה באף חדר בארץ, רמת ההשקעה משתלמת לחלוטין וזה חדר שאסור לפספס! הבעלים והמפעיל מקסימים ונהנינו מאוד.

חדר יפה ומושקה, אך עבודת צוות מפעיל הורס כל החוויה.

בשבוע שעבר היינו 4 חברים . המלצה – אם אתם צוות פעיל ומנוסה תלכו בהרכב של 3. יש כמה חידות שאפשר לראות בזוג, שלישי עמור לקפוץ מאחורי הגב כדי לראות משהו ולרביעי אין כבר מה לעשות. אז או להתפצל או לחקות בסבלנות.
עיצוב של חדר מדהים! השקעה עדירה, רואים כמה חשיבה הכניסו בפרטים קטנים! עבודה עם הלב
זה לא חדר נקי, מסודר כמוזאון. ממש מאמינים שמקום בו אתה נמצא אמיתי. עובדים כל החושים –רעשים, ריח, אבק, מיים – הכל מגניב! חידות מעניינות ומגוונות. אין מילים לתאר מה פוטנציאל של החדר. . לא רוצה לחשוב כמה כסף השקיעו בחדר זה. והכול נהרס בגלל גורם אנושי!!
עכשיו לחלק פחות טוב.
יש בעיה עם הרדיו. או שמפעיל לא דיבר ברור, או שרדיו לא עובד טוב, אבל לא היה פעם אחד שהבנו משהו נמסר לנו מרדיו מפעם הראשונה. ממש קשה להבין, אבל זה יכול היה להיות חלק מהתפאורה אם זה היה בעיה יחידה.
לצערי אני אמורה להגיד שמפעיל שלנו לא עבד טוב. מפעיל הוא האדם שפוטר בעיות תכניות ודואג להפעלה של החדר כראוי. וככה בגלל גורם אנושי מהתלהבות של חדר שהייתי שמה ציון5+ חדר עבורי 2-
בלי מפעיל טוב שום חדר לא יעבוד בעצמו. ופה במיוחד
מעט ספויילר!!!!!!!
לצערי בלי זה לא יוכל להסביר.
חדר היא לא מואר כל כך( זה בכוונה וזה טוב, זה עושה את העבודה!!), לכן משתתפים מחלק מסויים מוצאים פנסים. על 4 אנשים היה לנו 3 פנסי ראש +פנס אחד שבור בלי גומי. אז תנשו כמה כייף זה כשאחרים פועלים חופשי ולך יש יד אחד.
לי היה פנס עם גומי. אך זה לא עזר. מפעילים או שלא בודקים פנסים מספיק טוב או שלא משנה להם. אחרי כמה דקות של עבודה פנס נכבה ומאז כל(!!!) הזמן של החדר אם מדליקים אותו הוא עובד מ20 שניות עד דקה ואז נחבא לכמה זמן מבלי להידלק. אמרתי על זה למפעיל בהתחלה הוא לא הגיב. לי ספציפית יש בעיה- אני לא רואה בחושך כמעט – מפות מאנשים אחרים. ועבורי זה אמר שאני לא יכולה להשתתף כמעט.
כמעט בסוף מצאתי יציאת חרום( דלת מחוץ למשחק). אז שוב אמרתי שפנס לא עובד ואני לא יכולה לעבוד ככה. מפעיל שמה וראה אותי. ולא עשה דבר. אמרתי שאני צריכה עזרה אחרת אני לא יכולה לשחק. לא היה תגובה.
לא הציעו לי פנס אחר, לא סוללות. עבורי שילמתי על חדר עם תפאורה בלי אינטראקציה שלא יכולתי לקבל שירות עליו שילמתי.
בפעם שלישית אמרתי על פנס כשיצאנו מחדר, מפעיל הדליק פנס אמר היא עובד( עובד בים20 שניות לדקה!). לא התנצלות, לא הבטחה שלקבוצות אחרות זה לא יקרה-עדישות וחוסר התחשבות.
היו עוד בעיות אחרות, אבל הם היו קטנות ואין אני זוכרת אותם שהרסו את המשחק אז בזה הסתיים.
לסיום- הייתי ממליצה עם החדר. אבל!!!!! הייתי ממליצה לקחת פנס משלכם, ולא משנה שבדרך כלל לא לוקחים חפצים משלנו. כי חדר שווה. אבל לצוות לא הייתי מעמינה.
ודבר אחרון לצוות המפעילים – תישאלו אם קבוצה צריכה את עזרתכם. ממש לא נעים לשמוע- "אתם צריכים רמז? אולי עכשיו רמז? עוד לא? רמז חברים?" –שיחות כאלו למשך כל החדר, לא רק בסוף.
,