גריז

Amazon Escape \ חולון

גריז

Amazon Escape \ חולון


סיפור החדר

ברוכים הבאים לריידל! התיכון המדליק ביותר בשנות ה50. בתיכון הזה אתה לא שווה כלום אם אתה לא שייך לחבורת הטי-בירדס הקוליים החתיכים, או לפינק ליידיז השנונות החצופות. היום סוף סוף הוא היום בו ניתנה לכם ההזדמנות להצטרף אליהם, אבל תחילה יהיה עליכם להוכיח את עצמכם, להראות שאתם באמת ראויים ללבוש מעיל... להעביר מסרק בשיער ושיש בכם..... גריז.

ביקורות גולשים


חדר כיפי ביותר! היינו בהרכב משפחתי ונהננו מאוד

נפלא ! רוצו !

#חדרבריחה_גריז
נפלא ! משעשע. מקורי בכל חזית. תפאורה וחידות מושקעות. מתאים גם למשפחות. לאחר 40 חדרים צורף למועדפים. רוצו !
וואו!!!! הטופ של הטופ! חדר ברמה הכי גבוהה שיש בארץ!!!
תפאורה מטורפת חידות משןגעות וכיף לא נורמלי!!! חייכתי יומיים אחרי שסיימתי את החדר, שאפו ליוצרים של החדר

בלתי נשכח

חדר בריחה מהיותר כיפיים שהייתי בהם. לעומת הרבה חדרים קומיים, החידות בחדר הן טובות ומקוריות ומתאימות גם למנוסים (ניסיון של מעל 40 חדרים אגב). מה גם שאלה חידות שאתם תזכרו להרבה זמן.
תעשו לעצמכם טובה ותבואו לחדר, בזרימה ועם הומור. המפעילות מדהימות וכל מילה מיותרת. בקיצור, חדר חובה לכל חובבי הז׳אנר ! :)
חדר מעולה ברמות הכי טוב שהייתי בו עד עכשיו ועשיתי כבר 70 חדרים בכל רחבי הארץ מי שלא מגיע לחדר הזה מפספס את הכייף של החיים שלו אתה ממש מרגיש כמו בסרט גריז אחד לאחד מעוצב ברמה הכי מושקעת שראיתי בחיים שלי מכל חדרי הבריחה המפעילים הכי חמודים שהכרתי ומקבלים יפה את הפנים שלנו הכנסת אורחים כיפית פשוט מומלץ בחום ומיש לא הולך חבל לו על הזמן פשוט אין מילים לתאר כמה כייף היה לי שם וקיבלתי פרספקטיבה ממש חדשה ויותר טובה על הסרט ספיר וגבריאלה כל הכבוד לכם ואם הם ייפתחו עוד חדרים כאלה אני בטוח חוזרת זה בחולון והייתי עושה את החדר הזה שוב מרוב שהיה לי כייף שם