בית המטבחיים

Time Out \ פתח תקווה

בית המטבחיים

Time Out \ פתח תקווה


אתם עובדים ממורמרים בבית המטבחיים של מר. סמית. העבודה שלכם קשה והתנאים גרועים. והריח, אוי הריח! אבל, אתם חייבים את הכסף… במשמרת האחרונה שלכם אתם מתחילים להריח משהו מסריח, אבל מבינים שזה לא הבשר. מר. סמית עצבני מאוד, אתם שומעים זעקות אימה מחדר המנהל ומגלים שחלק מחבריכם לא החתימו כרטיס ביציאה. מר. סמית ממש לא אוהב סקרנים והוא מחליט להכניס אתכם למשמרת מבודדת באגף הישן והקריפי. יש לכם 60 דקות להבין מה לעזאזל מתרחש בבית המטבחיים ולסיים את המשמרת בחיים! אין מקום לאדישות!אתר "Time Out"

ביקורות גולשים


לא מומלץ בכלל

הגענו 4 אנשים, התחלנן בזה שחיכינו מחוץ לחדר חצי שעה כי הייתה תקלה בחדר, ובגלל שהלוז שלהם התעכב המפעיל דחף לנו המון רמזים כשלא ביקשנו. חידות בינוניות מינוס, לא מקורי או משהו שלא ראיתי, המפעיל בשלב מסוים נכנס לחדר כדי להטמין לנו מפתח לזרז אותנו ודילגנו על חלק שלם. החדר ללא ספק הכי פחות טוב שהייתי בן

החדר הכי טוב שהיינו בו !!

הגענו למתחם ארבעה חברים , כל אחד מאיתנו בעל התנסות שונה בחדרי בריחה ( שניים מאיתנו היו בשמונה חדרים , אחד בחמישה עשר חדרים והמנוסה ביותר -20 חדרים ) . בכניסה פגש אותנו פאבל המפעיל - מקסים ואדיב ! המקום מעוצב יפה מאוד והאווירה מאוד נעימה .
כל התפאורה מדהימה !! הנראות והאווירה בחדר ממש מכניסות אותך לסיפור . החידות מתוחכמות ומיוחדות ודרוש שיתוף פעולה של כל הקבוצה והמון תשומת לב בפרטים הקטנים .

מומלץ ביותר !!! נהננו מאוד !
🔪⌛️🙏👌🏻