אנאבל

Escape One \ רחובות

אנאבל

Escape One \ רחובות


הגעתם לבית שמעט מאד אנשים העיזו להיכנס אליו . היום הוא נעול, כי כל מי שנכנס מת. תושבי האזור מספרים שבבית הזה קורים דברים מפחידים ומוזרים. אתם נכנסים במטרה אחת וברורה להוציא את הרוח שהעירה את אנאבל לחיים וכך תצליחו להסיר את הקללה. כל מה שתעברו בפנים יזכר כחוויה עוצמתית או כיומכם האחרון.אתר "Escape One"

ביקורות גולשים


חדר מציון!

חדר טוב, לא כזה כזה מפחיד כמו שציפיתי חדר בסדר סך הכל האווריה הייתה שווה החידות מעניינות ומאתגרות. המפעילה קצת דחפה לנו רמזים סתם אבל עדיין חדר יחסית בסדר..

זוועה!!

הזמנו את החדר ל10.30 וכשהגענו לא היה שם אף אחד. המפעיל שלנו סהר (כבן 16) הגיע באיחור של חצי שעה! ובחדר נתן לנו מלא רמזים בלי שביקשנו ומיהר להוציא אותנו כדי להספיק להכניס את הקבוצה אחרינו. והפיצוי היה 20 שח פחות (100 שח לכל אחד)
החדר היה סביר, ממש לא מפחיד כמו שציפינו.
אין חנייה. מצאנו מקום לחנות בתוך בוץ.

מומלץ

הלכנו שתי נשים, החלטנו באותו יום לראות את הסרט לזמן את הרוע, סרט המשך של אנאבל, אז בכלל נכנסנו לאוירה ! מפחיד ! תפאורה מעולה! אווירה קריפית ממש! חידות מקוריות וטובות, מומלץ!

אחלה מקום

היינו ביום חמישי עם משפחתי היינו סהכ 7 אנשים היה ממש כייף מפחחד אבל מצחיק

לא מפחיד כמו שציפינו ויקר

הלכנו אני ועוד שני חברים, לאחר המלצה מחברים, וסך הכל היה מאוד בינוני. לאחר השוואה שעשינו עם חברים שלנו, הבנו שחלק גדול מהאלמנטים והחידות לא היו אצלנו, בלי שנאמר לנו על כך כלום...
בקיצור דיי מאכזב...

התקף לב אבל שווה כל רגע !!

מפחיד ממש אבל נהנהנו מהצוות ומהחדר !!
ממולץ !
הלכנו שתי בנות ויצאנו מרוצות מאוד. המפעילים היו מתחשבים מאוד, הם דאגו להנמיך את המוסיקה ולהוריד אלמנטים מפחידים כי אמרנו להם שאנחנו נבהלות בקלות. היו חידות מעניינות אך לא קשות מידי,מה שהפך אותן ליותר קשות זאת האווירה המפחידה והמתח שהיה בחדר. לדעתי לא כדי ללכת לחדר ליותר מ-3 אנשים כי אז אתם פשוט תרגישו שכל אחד לוקח חלק ממש קטן בפתרון במשימות. מתאים גם לאנשים שלא מחבבים אימה אבל כן מחפשים חידות עם אדרנלין.
יצאנו מאוכזבים. הרעיון נחמד ובאמת היה מפחיד אבל היו כמה תקלות בחדר שהוציאו אותנו מהריכוז והאווירה. המנעול הראשון תקע אותנו הרבה זמן וגם אחרי שפתרנו המפעיל לא אמר לנו. הדלת נפתחה מעצמה. לא שמעו ככ את המפעיל ולא הרגשנו שהוא איתנו. הסוף היה מאוד לא ברור. חבל, יש צורך לשפר את החדר וממליצה לנסות חדרים אחרים במקומו.

מפחיד!!!!!

עשיתי כבר שני חדרים מפחדים וזה היה חדר מפחיד אחושילנג
ממליץ לא ללכת הרבה אנשים לא יותר מ4
בקיצר עבודה ענקית ממליץ בחום!!!

פצצה, מפחיד מאוד

אחלה חדר שבעולם, מפחיד מאוד עם גאמפסקארים טובים, עוד מסדירים את הנשימה.