הכימאי

Escape Zone \ אשקלון

הכימאי

Escape Zone \ אשקלון


בשנת 2014, עם התגברותו של האיום האיראני פנתה ממשלת ישראל לפרופסור פישנזון, הכימאי הראשי של מכון ויצמן והטילה עליו לפתח נשק כימי רב עוצמה אשר ישמש את מדינת ישראל במקרה של תקיפה איראנית. מספר ימים לפני שהיה אמור פרופסור פישנזון להעביר את אבטיפוס הנשק לידי משרד הביטחון הוא נחטף במפתיע מביתו ברחובות. הממשלה וגופי הביטחון זקוקים בדחיפות לעזרתכם בפיצוח התעלומה ובמציאת הרעל הכימי לפני שיפול לידיים הלא נכונות ויציב את מדינת ישראל בסכנה חמורה.אתר "Escape Zone"

ביקורות גולשים


התפאורה פשוט מבאסת :(

היינו 4 אנשים, ניסיון של בערך 10 חדרים כל אחד
אתחיל מהדברים הטובים : הייתה מפעילה מקסימה ואנרגטית, ואולי חידה אחת נחמדה ובערך זהו...
הלובי של הכניסה הוא בעצם גם חדר המתנה , אין שום השקעה כל הקבוצות ביחד גם מי שיוצא גם מי שנכנס (יש 2 חדרים במתחם ,וונדרזון והכימאי) אין עיצוב ...
החדר עצמו גם לא מושקע מבחינת עיצוב גם לוקה בחסר מבחינה טכנולוגית, החידות די סתמיות, היו לא משהו וואו , הכל מאד פשוט מבחינת בניה , אין שבבים רק מנעולים ומקסימום מגנטים... אין שום אפקט ואו ...מבאס

מדהים !

הגענו לחדר 3 מבוגרים מנוסים. החדר בהחלט מושקע גם בתפאורה וגם במחשבה על החידות. חידות כיפיות עם מחשבה מעבר לפתיחת מנעולים. המפעיל ממש מקסים שעוזר במידה הנכונה ומכניס לאווירת החדר לפני הכניסה. חדר מאוד מומלץ !
חדר אולד-סקול מבחינת תפאורה (משתפרת עם ההתקדמות), אוירה, כניסה ויציאה, מנגנונים, אבל לאוהבי חידות חמוד ביותר. מנהלות: עשינו בהרכב של זוג מנוסה, אפשר אפילו בשלושה שחקנים, ולמתחילים עד ארבעה. לא נגיש לכסאות גלגלים (מעברים ומדרגות בכניסה), תתרנים ולכבדי שמיעה (יש צורך בשומע אחד לפחות). מצאנו חנייה בחוץ ללא תשלום. לובי מקסים, וכן גם היחס מצד אור המפעיל/בעלים (?). החדר לא קשה במיוחד אבל גם לא קל. חלק מהחידות היו חדשות ובחלק נתקלנו בסגנון אחר. לא היתה בעיית זרימה. כמעט ואין מסיחים, חוץ ממשהו מסוים באחד החללים שלא ברור לי למה היה שם וקצת בלבל, אבל בכל זאת לא פגע במשחק. שמענו בכמה פעמים את השחקנים בחדר הצמוד וונדרזון. לנו לא הפריע, אבל לאוהבי אווירה כדאי לבוא מוכנים. סה"כ נחמד מאוד.

...שכחתי לדרג

...
חדר עשירי שלי.
הגענו לחדר שתי זוגות עם ניסיוןמשל חדרים, ההמתנה בהתחלה הייתה ממש כיפית כי כבר בהתחלה נתנו לנו חידותצבזמן ההמתנה כדי להעביר את הזמן (לא קשורות לחדר) ולמרות שהיה עיקוב בגלל הקבוצה הקודמת לא הרגשנו בכלל..
החדר עצמו היה כיפי מאוד,חידות לא קשות בכלל אבל מקוריות מאוד וכיפיות, החידה הראשונה קצת לא הייתה ברורה,התפאורה בחדרים הראשונים הייתה דיי משעממת ובנאלית בלי שום דבר מיוחד אבל בהמשך החדרים הבאים היוצבעלי תפאורה מושקעת,החידה האחרונה הייתה לא ברורה והמפעיל נתן לנו רמז וככה סיימנו, המפעיל היה אחלה וקשוב וסהכ החדר היה כיפי ושווה את הכסף .

מאכזב! יצאנו בהרגשה לא טובה. קראו את הפירוט...

החדר מאוד נחמד וכיפי אבל דבר אחד הרס לנו את כל החוויה. היינו קבוצה של 6 שחקנים והכל זרם סבבה, תפאורה נחמדה וחידות טובות אך הגענו לחידה האחרונה והזמן תם. העובד במקום נתן רמז שלא עזר לנו בניסיון הראשון והוציא אותנו. ביקשנו ממנו שלא יתן לנו לצאת בתחושה כזו אחרי שעה של עבודה מאומצת, ובכל מקרה חלקנו הגענו במיוחד ממרכז הארץ, והוא לא הסכים. הבענו בפניו שאם הוא לא יגלה לנו את החידה האחרונה זה מאוד מאכזב אך לצערי הוא לא היה מוכן לגלות ויצאנו בתחושה רעה. בכל החדרים בהם היינו, דאג העובד שתמיד נסיים את החדר וזה היה המקרה הראשון בו זה לא קרה. כל הקבוצה התבאסה מאוד!!! מה הבעיה שניה לפתוח את המנעול האחרון ורק לתת לנו תחושה טובה של ניצחון??? חבל שהעובד במקום החליט להוציא אותנו באמצע ולא היה מוכן לתת לנו לסיים. אני מאוד מקווה שהאחראי יקרא את התגובה שלי וידע למנוע מצבים כאלו. שילמו כמעט 500 ₪ וההרגשה היתה נוראית וחבל. יכלו למנוע את זה ממש בקלות, בדיוק ב10 שניות של אכפתיות והרגשה טובה!

חדר מוצלח מאוד - איזה כיף שזה הגיע לדרום

היה מדהיים! הגענו משפחה של 5 ולכל אחד ניסיון אחר עם חדרי בריחה. חידות יצירתיות ומאתגרות ובעיקר דורשות שיתוף פעולה.. אחלה פעילות גיבוש משפחתית. עדיף לעשות אחרי שצוברים קצת ניסיון בחדר בריחה