אזור 51

Freedom \ פתח תקווה

אזור 51

Freedom \ פתח תקווה


חברתם לכוח משימה מיוחד שנמצא בדרכו למדבר נוואדה, אתם עומדים להתגנב לבסיס חיל האוויר השמור ביותר בארה"ב. המודיעין שלכם מעורפל. האנדרנלין זורם בעוצמה. המשימה לא צפויה. והמטרה היא לחשוף את הסוד הגדול שארה"ב מסתירה במשך שנים על קיומם של חייזרים רק שבאמצע דברים מתחילים להשתבש...אתר "Freedom"

ביקורות גולשים


באנו משפחה עם 2 ילדים בגילאי 9 ו-13. החידות היו מאתגרות במידה והמפעיל עדין ונעים. מומלץ בחום!

חדר נהדר

.

מעולה!!!

יצאנו עכשיו מהחדר, משפחה עם שלושה ילדים 6,11,12 . המפעילה הייתה מהממת, נחמדה , כיוונה רק כשנדרשה והשיארה לנו את האתגר . חדר מגניב, תפאורה מוקפדת עד הפרט האחרון, אפקטים מדליקים!! חידות מאתגרות בשפע !! מומלץ בחום. נהנינו מאוד ללא ספק החדר הטוב ביותר שהיינו בה עד היום.

חדר אדיר

מושקע עם הרבה חשיבה, הרבה אפקטים, מוסיקה שמכניסה לאווירה לאורך כל החדרים. 10 מתוך 10 היינו חוזרים. בקיצור אדיר ומומלץ ביותר!!!!

חדר מהדהים

ללא ספק שווה את כל הכוכבים

היה ממש טוב

היינו חדר של 5 שחקנים וממש נהנו, גם המפעילים היו טובים וחמודים

היה קטלני

היה ממש שווה ממולץ מאוד היה חדר ראשון שלנו וממש נהנו! המפעילה הייתה ממש מדהימה

היה פיגוז

היה פיגוז חדר ראשון שלנו וללא ספק חוויה מדהימה

חדר סופר מושקע, תפאורה מעולה

החידות מגניבות, זה לא היה החדר הכי קשה שעשיתי אבל היה לי פרטנר מעולה.
חוויה נהדרת

אחד הטובים!!

חדר מעולה! חידות מקוריות ומתוחכמות בכל מיני סגנונות תפאורה מושקעת מאוד לדעתי אחד החדרים הטובים היום בארץ! מומלץ!!

אחד החדרים הכי טובים שהייתי בהם!!

אחד החדרים הכי טובים שהייתי בהם!!
באנו 5 להרצה, ויצאנו באורות כולנו!!
עזבו את זה שהמפעילה היתה מדהימה ושימי המנהל אחד התותחים שיש, התפאורה מושקעת ברמות,חידות מצויינות ומקוריות שלא ראיתי באף חדר אחר(18 חדרים).
פשוט חדר מצויין והלוואי שיכולתי לעשות אותו שוב!!

חדר מדהים !!

אחד החדרים הכי כייפים שהיינו בהם ,חידות מאתגרות ,תפאורה מדהימה.זה החדר השישי שלנו והוא ללא ספק הטוב ביותר שהיינו בו

רע מאוד, זלזול במילה חדר בריחה

הלכנו אני ועוד שלושה בנות לחדר "אזור 51" של חברת Freedom. זאת הייתה הפעם השלישית בחדר בריחה ( פירוט : מחוז 23 של חברת ברייקאוט שהיה פשוט מדהים ומושקע, וגם בחדרו של המרגל הסורי בתל אביב שגם היה חדר ממש טוב). אחרי שכל כך נהנתי ממחוז 23 שנמצא ממש קרוב, החלטתי לנסות את אזור 51, שהיה נשמע לי ממש טוב ומעניין. אך החוויה בפועל שהייתה לי במילה אחת : "זוועה". כבר מהתחלת החדר התחילו הבעיות : החדר היה [** ספויילר **], וקיבלנו ספוילר על מיקומו. רק יש לתאר שבאחד החדרים יש דבר אחד בלבד שיש להשתמש בו, ולכן רק אני ניסיתי להשתמש בו בעוד ששאר הבנות שהיו איתי פשוט הסתכלו על התקרה ולא יכלו לעשות כלום. לאחר עשר דקות, עוד תקלה טכנית קרתה. היינו צריכים [** ספויילר **]. במשך עשרים ומשהו דקות הכנסתי והוצאתי ללא הפסקה את ה[** ספויילר **], בזמן ששאר הבנות שהיו איתי כבר התבאסו ורצו ללכת כבר הביתה. אחרי זמן זה נכנס אבא שלי, שהיה כבר במספר רב של חדרי בריחה לפני, וגם הוא לא הצליח. אחרי חצי שעה של ייאוש, נכנסה סוף סוף אחרי שכבר היינו מיואשים ומבואסים העוזרת וגם לה לקח עשר דקות עד שהיא הצליחה. אחרי 40 דקות של בזבוז זמן, ששום חידה לא באמת עבדה, עברנו לחדר האחרון ובוא למרבה הפלא : קרתה עוד תקלה טכנית. היה סוג של [** ספויילר **] שהפסיק לעבוד, ודילגנו על חלק מהחדר ופשוט יצאנו בהפתעה. פשוט חוויה מ-ז-ו-י-ע-ה. לא אחזור לפה בחיים. אחרי שני חדרי בריחה מעלפים, שעליהם דיברתי הרבה זמן והמלצתי לחברי, על מקום אזהיר את כל חברי, ולכן היה חשוב לי לפרסם את הפוסט הזה בכל מקום. עוד לציין, שהחדר לא מתאים לארבעה שחקנים אפילו, בעוד שהחידות הן לא במקביל, אלא אחת אחרי השנייה, וחברותי לא עשו כלום במשך שעתיים (כן כן !כמעט שעתיים היינו שם, ובפועל החדר לוקח 70 דקות - הכל בגלל תקלות טכניות מבאסות). הן יצאו מרומות ומושפלות, שאני היחיד שבאמת יכל לעשות משהו, בעוד שהן יושבות על הרצפה ומסתכלות עליי בפרצוף מיואש. פשוט הוריד לי את כל אהבתי לחדרי בריחה, ועוד לחברותי עוד יותר. בקיצור - לא להתקרב אפילו לחדר הזה, זלזול במילה חדר בריחה. ניחא תקלה קטנה אחת - אבל שלוש ? פשוט עולב. ובמיוחד ששילמנו 80 שקל לכניסה, בסך הכל 320 שקל על החוצפה הזאת. אפילו בחינם לא הייתי בא.
אחרי שחזרנו מהחדר הזה, קיבלנו חוויה מתקנת מאוד מהחדר השני שגרירות במצור, חדר ממש מעולה. בהחלט חוויה מתקנת. המנהל הסביר כי החדר היה מאוד חדש, והם ישר תיקנו את התקלות והכל בסדר. אני שמח שאכן התקלות תוקנו, בסך הכל החדר טוב ובעל פוטנציאל. הצוות והמנהל מאוד נחמדים והיה כיף להישאר ולדבר איתם. בסופו של דבר לדעתי מומלץ לנסות את החדר ואתם תהנו כי התקלות תוקנו.

חדר מדליק ומהנה!

חדר ממש מושקע מכל הבחינות, עם חידות יצירתיות ומאתגרות! מארחי החדר מקסימים ונותנים את הזמן לחשוב, לא מלחיצים או נדחפים וגם כשנותנים רמז עושים זאת בצורה שתשאיר את האתגר! חוץ מזה שהם אנשים מקסימים שכיף להכיר..
בסוף החדר הם מזכירים את מהלך החדר וזה ממש נותן סיפוק מומלץ מאוד!!