פיצוץ של גלידה

Panica \ תל אביב

פיצוץ של גלידה

Panica \ תל אביב


פיצוץ של גלידה הינו חדר בריחה קטן ואינטימי הכולל סדנה קולינרית - פתרון חידות יקדם אתכם במסלול להכנת קוקילידה מושלמת וטעימה אותה תקבלו בסיום המשחק! כל שחקן מקבל קוקילידה מטורפת! אידיאלי לזוגות! בלב ליבה של העיר תל אביב שוכנת מעבדת המתוקים הסודית של ד"ר שולץ, מומחה קוקילידות בינלאומי, אשר שנים רבות פועל בכדי ליצור את הקוקילידה המושלמת. לאחרונה, ד"ר שולץ החל להתנהג באופן משונה ונצפה נכנס ויוצא מהמעבדה הקטנה, תוך שהוא נושא עימו תיקים משונים, כלים וחומרים. אתם סוכנים חשאיים בשירות מדינת ישראל. קיבלתם מידע מודיעיני על כך שד"ר שולץ הינו למעשה מדען גרעין אשר פועל בכדי לייצר פצצה רבת עוצמה שתחריב את העיר תל אביב! ד"ר שולץ נעלם במפתיע ועד לרגע זה לא הצלחתם למצוא את הפצצה המסוכנת… קיימת סבירות רבה שהיא נמצאת במעבדת המתוקים ועלולה להתפוצץ. העיר תל אביב בסכנה! עומדות לרשותכם 60 דקות למצוא ולנטרל את הפצצה. האם תוכלו לעמוד במשימה?אתר "Panica"

ביקורות גולשים


לא להגיע

מקום מזעזע לא להגיע יוצא מגעיל הגלידה והכל מסובך ולא מובן בנוסף נכוותי מהתנור לא להגיע חא להגיע לא להגיע!!!!!!!!!!!

גלידה בחורף? מי שמע על כזה דבר :)

אז הגענו זוג אל חדר הבריחה "פיצןץ של גלידה" עם הרגשה של כמה אפשר עוד לחדש עם חדרים קולינריים, הרי יש כבר פיצה, קאפקייקס, חומוס וקוקטלים אז מה עוד אפשר לעשות עם הרעיון הזה? אז מתברר שעוד הרבה! שוב פאניקה מפתיעים בעוד חדר מצויין גדוש חידות מקוריות והמון אהבה לתחום! מחפשים חדר טעים לכל ימות השנה? רוצו לפיצוץ של גלידה במהרה!

חדר בריחה מאתגר ונהדר

מומלץ!

הטעו אותנו

הזמנו את החדר אחרי ששאלנו אם הוא מתאים להרכב שלנו - 2 מבוגרים, ילדה בת 3 ותינוקת על מנשא. נאמר לנו שהוא מתאים ואין בעיה. בפועל הוא ממש לא מתאים לילדים ויצאנו ממנו אחרי כמה דקות מאוכזבים. לצערנו הם התנערו מאחריות ולא הסכימו לפצות אותנו אפילו חלקית.