האויב שבפנים

The Game quest \ חיפה

האויב שבפנים

The Game quest \ חיפה


בתחילת המאה ה-21 נוצר מחקר גנטי סודי על – ידי תאגיד – העל “אמברלה”. הם יצרו וירוס שנקרא “נגיף טי” שעבר מוטציה שמתפשטת לאוויר. נגיף זה הופך את בני האדם לזומבים. כך נוצרה הקטסטרופה שפקדה את כל העולם. אתם אלו מהמעטים שהצליחו לשרוד ומנסים לחדור מתחת למתקן התת קרקעי הנקרא “כוורת” בשביל למצוא את המעבדה הסודית ולקבל את האנטי – וירוס ובכך להציל את האנושות.‏אתר "The Game quest"

ביקורות גולשים


מאוד מאכזב

חדר עם פוטנציאל מאוד גדול, תפאורה יפה והרבה חדרים, אך מאוד מאכזב. יש לי ניסיון של המון חדרים ובחדר הזה היו קצת מאוד חידות, המון חדרים מאוד מיותרים ויצאנו ממנו תוך חצי שעה לאחר שהמפעילה אמרה שעברו 45 דק'. לא ממליץ בכלל, לא שווה את הכסף.

חדר מצויין - מושקע ומאתגר

זוג עם נסיון של 45 חדרים לשנינו. החדר חדש (כשבועיים) ועבד לנו באופן מושלם (הם דחו את הפתיחה בכמה חודשים כדי לוודא שהכל עובד לפני שפתחו - ועל כך תבוא עליהם הברכה). מצאנו את החדר עם מגוון רב של חידות, חלקן בהחלט מאתגרות גם למנוסים. העיצוב מצויין ומכניס לאווירה (ממליץ לראות את הסרט הראשון בסדרה כדי להתחבר לתוכן - למרות שהסרט די סתמי, אבל זה שווה בשביל החדר). נהנינו רבות מהחקיין (של אותה חברה, ונמצא באותו המתחם), והחדר הזה אף טוב יותר בעינינו. מומלץ בחום!.