הארמון השחור

Funzmania \ אשקלון

הארמון השחור

Funzmania \ אשקלון


אתם יחד עם החברים שלכם מטיילים בחגים ונוסעים לעיירה סמוכה. למרבה מזלכם כמעט כל בתי מלון בתפוסה מלאה מלבד בית מלון אחד.... אשר נמצא בהרים במבנה של הארמון העתיק. שום דבר לא מעוררת בכם חשדות: לא המחיר הנמוך, לא המיקום של בית מלון, ולא השמועות שסביבו. בלובי של בית מלון אתם פוגשים את מנהל המקום אשר נותן לכם מפתח לחדר, אך מתנהג בצורה הכי מוזרה, ומסרב בתוקף לעלות איתכם לחדר כדי לעשות היכרות עם המקום...אתר "Funzmania"

ביקורות גולשים


חוויה מטורפת!

חדר אחד הטובים שעשיתי! אמנם אם מסתכלים על החידות בלבד, החדר הוא ברמה סבירה, אבל מה שמיוחד זאת האטמוספרה. המפעילה/שחקנית שהייתה איתנו הייתה מעולה, ודאגה שיהיה קריפי ומקפיץ בצורה הכי טובה שיכול להיות! שווה!

בן יהודה 7 שדרות

הייתי שם אתמול והיה ממש כיף!!! החדר מושקע ומעניין חידות טובות. החדר מפחיד אז לא מומלץ לבעלי לב חלש. המארח שלנו היה מקסים וממש הכניס אותנו לאווירה. הוא עשה לנו חוויה נהרדת. לגמרי מומלץ!

חדר בריחה מיוחד ממש

חדר בריחה מהנה בטירוף!!
אני לא מתה על חדרי אימה, אבל הפעם ממש נהנתי, החידות כיפיות, שונות, יש דברים מאד מיוחדים בחדר, אווירתי ומהנה.

חדר לא רע אבל גם לא טוב

הרעיון של החדר ממש נחמד, אבל הביצוע לא מעודד. קודם כל המארח (או מי שהחליף את מקומו) היה כל כך אדיש, ולא קשור, ועשה טובה שדיבר. דווקא בחדר מסוג זה, שחלק גדול מהחוויה תלוי במפעיל, הרגשתי שפיספסנו את כל האווירה והערך של החדר ירד ובגדול. דבר שני, כבר בתחילת החדר היה אלמנט שנתקע ולא פעל כנדרש, וביזבזנו עשרים דקות סתם, כי חשבנו שפיספסנו משהו.
יותר מזה, אני רגילה שבחדרים מקבילים יש משימות בו זמניות בשני החלקים, אבל בחדר הזה, עד שצד אחד לא פותר משימה מסויימת, הצד השני פשוט יושב ולא עושה שום דבר. וזה חזר על עצמו כמה פעמים. אם היתיי רוצה לבוא לשבת לנוח, לא הייתי הולכת לחדר בריחה.
כן היו כמה קטעים מדליקים בחדר, שהוסיפו לאווירה, רק חבל שאני כבר הייתי במצב רוח נפול מכל מה שהיה לפני כן ולא התלהבתי יותר מדי.
החידות לא היו קשות, הכל בנוי יותר על האווירה ועל החושך. קצת מעצבן שהמפעיל דחף לפעמים רמזים בלי שביקשנו, וזה עוד שיצאנו יחסית מהר ולא היה צורך לזרז אותנו.
לסיכום, ניתן היה לעבור את החדר הזה בהרבה יותר כיף, עם שחקן טוב וללא תקלות טכניות. אז אולי יתמזל מזלכם יותר.
מבחינתי, העיצוב: 4/5, רמת קושי: 3/5, הצד הטכני:3/5, מקוריות: 4/5

חדר אווירתי מקסים. טיפה קצר.

חדר מקסים. למרות שרמת החידות, שרובן משימתיות, לא היתה קשה, נזקקנו לכמה רמזים כי פתרון החידות לא היה אינטואיטיבי בהכרח וכתוצאה גם הזרימה לא היתה מושלמת. יש בלאי בכמה מהמנגנונים, ולכן נתקענו מבלי להבין מה לא בסדר, רק אחרי כמה נסיונות המפעיל הדריך אותנו כיצד לבצע ביתר דיוק את הפעולה כדי שהמנגנון יעבוד. אמרו שיעבדו על זה. מעבר לכך ניקיטה המפעיל היה מאוד שירותי, הלובי חמוד, חוויית האימה היתה סבירה בהחלט (לא משתקת), נהנינו מהחדר בגדול. יש אווירה קריפית. הייתי שמחה אם היו עוד קצת חידות.

כמה כיף לראות שיש אנשים שכל כך אכפת להם מהתחום !!!

חוויה מטורפת בלי ספויילרים פשוט תגיעו

חדר מדהים

בין החדרים הראשונים שעשינו לא היה קשה מדיי חדר מדהים וממולץ החדר הינו קריפי
היינו 2 זוגות זוג אחד זה החדר הרביעי וזוג נוסף חדר ראשון
חדר כיפי מלא בהפתעות ורואים את המחשבה וההשקעה שבוצעו בו

חדר מטורף

חדר מאתגר , קריפי ומעוצב בטירוף.......