לכודים

Brainit \ תל אביב

לכודים

Brainit \ תל אביב


לפני מספר שנים הגיע לעיירה שלכם שכן חדש, דר. סטיבנסון. דר. סטיבנסון בעל שם עולמי, פתח מרפאה בעיירה, אבל אף אחד לא יודע מה באמת קורה שם. אתמול הלכתם לחגוג עם חברים בבר חדש ומאוד קרוב למרפאתו של דר. סטיבנסון. שתיתם הרבה ונהנתם! וזה הדבר האחרון שאתם זוכרים מאותו ערב...אתר "Brainit"

ביקורות גולשים


מאוד נהנינו מהחוויה

היינו 5 אנשים. 3 פעם ראשונה ועוד 2 עם נסיון של 3 חדרים. האווירה הייתה מעולה, התפאורה מושקעת. הרגשנו שהחידות היו מאתגרות, יש טכנולוגיה שממש אהבנו. נעזרנו פעמיים במפעיל אבל במחשבה לאחור היינו יכולים להתמודד ללא עזרה במידה והיינו משקיעים עוד קצת זמן. חדר שנחשב ברמת קושי גבוהה ויצאנו אחרי 56 דקות. ראיתי פה ביקורות לגבי גודל הקבוצה ואני מסכים חלקית. מצד אחד בהמשך יכול להיות קצת צפוף אבל אנחנו לא הרגשנו שזה פגע לנו בחוויה. כמו כן, חשוב לי לציין שבפועל פתרנו את החידות רק 3 אנשים מתוך ה5. יש לובי מושקע, מקום לשמירת חפצים, שירותים, המפעיל היה נחמד והתדרוך שלו הכניס אותנו לאווירה.

מדהים ומרתק ל2-3 איש

חדר שביעי שלי הייתי במלא חדרים והוא היה הכי טוב הוא מותח והסיפור מעניין ממליץ מאוד

מומלץ

אווירה אפלולית שמתאימה לסיפור העלילה, חידות מעניינות עם אלמנטים פיזיים, ללא צייד מפתחות, שדורשות שיתוף פעולה בין המשתתפים, אחד החדרים המומלצים שעשינו.

לשניים מקס' שלושה אנשים בלבד

הגענו חמישה אנשים (קיבלנו המלצה מחברים אז פספסנו את הביקורות המעודדות לקבוצה קטנה) וזו הייתה טעות.. נאמר לנו שהחדר אינו לינארי - כלומר זה לא בשיטת רמז מוביל לרמז, אלא יש כמה רמזים במקביל וניתן להיות פעילים כמה אנשים במקביל. ממש לא!!! זה הכי לינארי.. רמז הוביל לרמז, כל פעם היה צורך להתמקד ברמז אחד, ו-5 אנשים עובדים על אותו רמז זה פשוט לא זה, חלק מהקב' מרגישים מיותרים.. החדר הראשון סביר בגודלו אבל בהמשך נהיה קטן מאוד וזה צפוף, עמוס ולא נעים. באופן אישי אני גם לא אהבתי את סגנון המשחק אבל זה אינדיווידואלי.. בהחלט לא לבוא קבוצה גדולה! מתאים לזוג, מקסימום לשלושה..

מומלץ לזוג מאוד שלישיה מקסימום

חדר ממש מענין מגוון ומאתגר יוצר חלקים של עבודה ביחד וחלק של עבודה בנפרד גורם להפעיל המון היגיון ויצירתיות החדר מתאים מאוד לזוג מכיוון שהוא חדר קשה סה"כ לנו לקח 51 דקות והוא לא גדול ברוב חלקיו ומצד שני עוד מוח 1 יכול לעזור אך לא יותר מכיוון שיצור תחושה של פספוס.
בקיצור שווה רצח !
ואחלה צוות נחמדים ממש ויודעים את העבודה מבחינת עזרה והכוונה ושירות.

חדר שמתאים לדייטים

הגענן זוג ונהינו מאוד.

האירוח דורש שיפור.
הפתיחה שאמורה להכניס לאווירה... לא ממש עושה את זה (אולי אם זה היה באנגלית זה היה נשמע יותר טוב).

אם תגיעו יותר מ3 תתבאסו... המקום יחסית קטן.
החידות מגניבות ולא קשות.

סה"כ אחלה חוויה אבל יש מה לשפר.

מעולה

הגענו 2 חברים עם ניסיון של 7-8 חדרים, קיבלו את פנינו 2 מפעילים ממש נחמדים שדיברו איתנו ואירחו אותנו ממש יפה. הגענו בלילה אז היה שקט ורגוע והאווירה סבבה לגמרי. החדר עצמו דיי מושקע, החידות חלקן בינוניות וחלקן קשות בטירוף. ממליץ בחום, BRAINIT פשוט תותחים!

חדר ראשון שהייתי בו אבל מאוד נהנו, אני ממליצה

המפעילה היתה מקסימה ועזרה בחדר אבל לא בתחושה שפתרה לך אלה שכן הגעת לבד לפיתרון
היינו זוג והיה מעולה לכמות קטנה של אנשים 2-4 לא יותר נראה לי, דורש שיתופי פעולה אי אפשר לבד
מאתגר ומהנה. נשארתי עם טעם של עוד.....
פעם ראשונה בחדר בריחה. אין לנו בדיוק למה להשוות. החידות היו מגוונות מאוד. חלקם מאתגרות ביותר. כמובן שצריך לעבוד עבודת צוות וכל אחד צריך לתרום מעצמו לקבלת הפתרון. עיצוב החדר יפה. הצוות שקיבל אותנו היה סמפטי ביותר. בקיצור חוויה בהחלט מומלצת. רוצו

לכודים

החדר הזה היה החדר ה 7-8 שלנו. הכניסה למתחם היה מעניין אבל קצת לא ברור איך מגיעים. כשהגענו למקום קיבל את פנינו המפעיל של החדר וביקש מאיתנו לחכות עד שהקבוצה שקיבלה הסבר תסיים. קיבלנו את פנינו המפעילה של החדר שהייתה צינית וקרה בהסבר שניתן לנו. לאחר מכן נכנסו לחדר. התפאורה של החדר הייתה טובה, והיה צריך עבודת צוות כדי כדי להתחיל את המשחק. היו חידות טובות והיה חידה אחת שרון אכזבה אותנו כי היינו במצב של חוסר מעש לפרקים ארוכים. בסיום החדר המפעילים היו עסוקים בקבוצות החדשות ולא התייחסו אלינו. בסיום שילמנו והלכנו והמפעילים אפילו לא טרחו לעדכן אותנו בזמן שיצאנו. היו לנו ציפיות גבוהות מהחדר ופייר התאכזבנו.

נחמד מאוד

הלכנו אני וחבר שלי וזה היה החדר בריחה הראשון שלנו, בסך הכללי נהננו מאוד תחושה של שיתוף פעולה והיו גם חידות שלא כל כך הבנו איך עלינו על זה הוא זרק משהו ואני משהו וזה פשוט התחבר לפיתרון. בגדול תחושה של עבודת צוות ותקשורת טובה אבל החדר עצמו קטן מאוד אם באים יותר משני אנשים יהיו חללים שחלקכם יצטרכו לחכות בצד ולהביט במתרחש או לזרוק תשובות אבל לא לבצע את המשימות. מה שאהבנו במיוחד זה שחלק מהחידות כללו פעילויות פיזיות כאלה ואחרות טיפוס זחילה ועוד.

לאוהבי רפואה ו ז'אנר, דרמה

תודה ענקית לצוות שעזרו ונתנו מכול הלב באמת אנשים מדהימים ובמקום מעוצב בצורה שאתה מרגיש כאילו אתה בעולם אחר באמת כול הכבוד ומתכונן להגיע שוב תודה.
הייתי ב3 חדרים זהו החדר הכי גרוע משלושתם ההינו חמישה אנשים החדר קטן מידי ישבו חלקים ש רק 2 אנשים יכולים להיכנס החדר יכול להכיל מקסימום ארבעה אנשים בלחץ החידות משעממות, המון תקלות טכניות ,אין חדר אירוח ואפשר לצאת מבלי לסיים את כל החדר לסיכום לא מומלץ

ניקוד לביקורת

.

חדר בו התחילה ההתמכות- מומלץ ביותר!

חדר פשוט מצוין.. הייתי עד כה ב5 חדרים. אין ספק שזה החדר הכי טוב שהייתי בו. עדיף לבוא 3-4 אנשים. החדר פיזי עם משימות מאתגרות. אסור לפספס חדר כזה !!!!

אחלה חדר, שונה לטובה מחדרים אחרים

מה שאהבתי, וייתכן שלא מתאים לקבוצות אחרות, הוא שבחדר צריך לזחול, קצת לטפס ולעבוד עם הידיים, מה שמכניס קצת יותר לאווירה מאשר חדרים אחרים שבהם אין צורך אפילו להתכופף או להסתכל על התקרה. רק המלצה לבעלי החדר - לדאוג לטאטא את המקום שבו אמורים לזחול :-) חוץ מזה היה אחלה חדר, חידות מקוריות שדרשו להפעיל את המוח. אחלה מפעיל. מגניב גם שיש כמה חידות שיש כמה דרכים לפתור אותן.

מומלץ לקבוצות גדולות ומנוסים

היינו זוג וזה היה החדר השני שלנו. התמה והעיצוב נהדרים. 5 * רוב החידות מעניינות, מיוחדות ודיי קשות לפיצוח, נזקקנו לשני רמזים במהלך המשחק. 5* הוגנות- החדר לא מתאים לזוג, על מנת להספיק אותו בשעה יש צורך בלפחות 3 אנשים (אנחנו יצאנו ב 63 דקות). רוב החידות מובנות והוגנות למעט אחת שלא הבנו במה מדובר. 4* במהלך המשחק הייתה תקלה שבגללה פספסנו חידה אחת, אך המפעיל זיכה אותנו על כך דבר אשר איננו מובן מעליו. בנוסף לכך צוות המפעילים אדיב ושירותי מאוד, דבר אשר מוסיף רבות לחוויה. לסיכום: חדר קשה, בעל תמה נהדרת, חידות מגוונות, מאתגרות ומיוחדות. ממליץ בחום.