תעלומה במשרדי הפארק

ESC Room \ הרצליה

תעלומה במשרדי הפארק

ESC Room \ הרצליה


לאחר שנתגלתה תקלה בכמה ממתקני פארק השעשועים הגדול נשלחת קבוצה של טכנאים לטפל בבעיה. אבל הפארק צופן סוד. האם תעצרו את המתקנים התקולים ותצילו את האנשים שעליהם? למה הטכנאי שהיה אמור לפקח על הכל נעלם בפתאומיות? והכי חשוב – מי הוא האיש המסתורי שעוקב אחריכם?אתר "ESC Room"

ביקורות גולשים


חדר חלש מאוד מבחינת החידות והעלילה

היינו 4 בחדר והיה מה לעשות אבל לא היתה עלילה מעניינת. הפתרונות של החידות הגיעו בסדר לא הגיוני וללא שום אינדיקציה למה החידה משמשת או מה החידה הבאה.
<b>החדר עצמו חביב עם טוויסט קטן שכנראה היה לוקח לנו המון זמן להגיע אליו אילולא העזרה של המפעילה. ממליץ לילדים.</b>

חדר מושקע, מיוחד וחוויתי

היינו בבילוי משפחתי, כך שעבודת הצוות והנסיון של האחרים לא טובה כמו חבריי לז׳אנר -ויחד עם זאת ניכר כי החדר ממש מושקע ומקורי.
יש אלמנטים קריפיים בחדר, הצוות קיבל אותנו בחום ובסבר פנים מעולה.

החדר עצמו מאתגר והקונספט ממש מקורי!
בהחלט מצפים לחדר הבא בסדרה, המשיכו כך!

חדר נהדר מאתגר ומזמין

חגגנו יום הולדת 13 לבני, הזמנו 6 חברים למודי חדרי בריחה. קבלת הפנים היתה מקסימה, בלונים, סוכריות ועוד. הילדים נכנסו לחדר ואני המתנתי בחדר אחר וראיתי את הפעילות. הם נהנו כל כך. כאשר הם יצאו הם טענו שזהו אחד החדרים הטובים שעשו. הם גם כמעט שברו את שיא החדר 45 דקות. העלילה בנוי היטב כך שלעולם יש תפקיד, דרושה עבודת צוות. והחידות הן מאתגרות. לאחר שיצאו מהחדר ישבנו בחדר צמוד וחגגנו עם פיצה ועוגה תוך כדי צפייה בסרטון של הילדים בחדר. היתה חוויה נהדרת. מעל למעבר לצפיות. תודה רבה למנהל החדר המקסים. שווה.