החורף מגיע

Escape City \ תל אביב

החורף מגיע

Escape City \ תל אביב


נבואה עתיקה המספרת כי הנשק שיביס את החורף חבוי בחדר הזה. האם אתם תצליחו למצוא את הסוד הגדול ולעצור את המהלכים הלבנים? החורף הגיע. המהלכים הלבנים מטפסים על החומה. אם יצליחו לעבור אותה, עתיד העולם בסכנה וגורלה של ווסטרוז כולה עומד בסימן שאלה. נציגי כל הבתים התאחדו בטירה השחורה בעקבות נבואה עתיקה המספרת כי הנשק שיביס את החורף חבוי שם, בחדר הזה.כל בעלי הבתים עזבו לאחר שלא הצליחו למצוא אפילו רמז אחד. עכשיו תורכם לחפש- זמנכם קצוב, אז תהיו זריזים וחדים.אתר "Escape City"

ביקורות גולשים


מדהים

החדר מושקע. חידות הוגנות. מפחיד כשצריך. הכי אהבנו כשזחלנו מתחת לאח. השירות מעולה. הצוות חייכן נחמד ומתחשב. פשוט מושלם ממליץ בחום

מאכזב

זה בסהכ החדר השני שלנו, כשבראשון יצאנו בתחושות מטורפות מהחדר. הגעתי אני ובעלי, הפתעה ליומולדת, ציפינו להשקעה מטורפת, בכל זאת חדרי בריחה של סושרד, לצערי היה חביב בלבד , אין באמת צורך להכיר את הסדרה אבל מי שמכיר יכול להעזר קצת בידע, החידות היו נחמדות סהכ וחלקן אפילו קשות ותקעו אותנו קצת, אבל זה נגמר מהר ולא הרגשנו שהשקיעו ביצירתיות יותר מדיי, התחושה היתה מבאסת בסוף

חדר בריחה חביב לא יותר

חגגנו לאחי יומהולדת, בחרתי את החדר הזה בגלל הסיפור שמתכתבת עם הסדרה "משחקי הכס", הגענו 4 אנשים כאשר אחת מאיתנו בכלל לא ראתה את הסדרה, לא באמת קריטי למשחק.

החדר נמצא במתחם החדש של ליאור סושרד בבית אל על, הגענו ועל ההתחלה הסדרנו את ענייני התשלום (משהו שעד היום בכל 6 חדרי הבריחה שהייתי, מתבצע רק בסוף)
הובלנו לחדר דרך מסדרון ארוך וחשוך כשהתבקשנו לשמור על שקט כדי לא להפריע לחדרים האחרים, הוכנסנו לחדרון קטן המופרד בווילון, שם הקירנו לנו קטע וידאו שליאור סושרד מככב בו ו"מכניס אותנו לאווריה" חבל שקבוצה אחרת שהגיע והייתה במסדרון עשתה רעש שקצת הקשה להכנס לאווירה.

לאחר מכן נכנסנו לחדר, החדר בגדול כולל כמה חידות מאוד פשוטות וחידה אחת שקצת לקחה לנו זמן, כשמידי פעם המפעיל של החדר נותן לנו רמזים או מכווין אותנו (לטעמי יותר מידי).

בסך הכל לא החדר הכי כיפי שהייתי בו - סביר +