בת ערובה

60Minutes \ מודיעין

בת ערובה

60Minutes \ מודיעין


ברגעים אלו פורסם סרטון של החוטף "ולאד בבצ'נקו" המכונה בשם: "העורב", על חטיפת הנערה "שיר טל". החוטף הציב אולטימטום.. אם דרישותיו לא יענו תוך 60 דקות.. הוא יוציא את שיר להורג לעייני המצלמות. רק אתם, יכולים להציל אותה...אתר "60Minutes"

ביקורות גולשים


החדר הראשון שלי ואחלה חידות!! קשות ומאתגרות!!...

זה חדר ממש מגניב!!! שווה מאד!!! הצלחנו ב51 דקות!!!!

חדר מצויין!

החדר מעוצב בתחושה ביתית, קצת לא כיף לעשות להם בלגן חחח. הרבה חידות מאתגרות. המפעיל עוזר ברמת הרמז וזה עוזר לפתוח עוד את המוח. חדר ממש מומלץ!!

מציאות מדומה מהנה ביותר

חוויה מטורפת!! מחדרי הבריחה הטובים בהם הייתי (והייתי). מאתגר את המוח,סוחט את בלוטות הזיעה ונותן חוויה מציאותית וכיפית בטירוף...לא תתחרטו !!!!
היה מדהים, מאתגר, שווה כל שנייה , הייתי בא שוב אם היה אפשר

כיף כיף כיף

שמעתי מחבר על הדבר הזה שנקרא חדרי בריחה והלכנו לנסות והיה חוויה מצויינת גם מגבשת גם עם אקשן וגם ובעיקר כיפית

ממליץ

מקום נהדר! היה מאתגר החידות היו יצירתיות

חוויה מומלצת למשפחה

חיפשתי חוויה מעניינת שתוכל לגבש את האחים במשפחה שלי ואני חייב להגיד שיצאנו מבת ערובה עם חוויה מעולה! קיבלו אותנו בצורה נחמדה מאוד על אף שאיחרנו ;) ונתנו לנו להמשיך בחופשיות בלי ללחוץ שהפסדנו זמן... הכניסה לחדר מאוד חזקה ומכניסה לאווירה והחידות היו מעניינות מאוד! והעיקר שהצלחנו להציל את הבת ערובה :) לא עשיתי הרבה חדרים אבל ממליץ בחום מהחוויה האישית שלי

החדר הכי טוב בעולם!!!!

החדר הכי מושקע ומכניס לסרט שהייתי בו נקודה.

מעוצב, מדליק, מתוחכם ונותן לך להרגיש חלק מהחוויה! מומלץ!!

אמנם זו הפעם הראשונה שאני הולך לחדר בריחה אבל איך שהוא נפתח הייתי חייב ללכת והיה פשוט מטורףף!
אחד החדרים היותר מגניבים ומחושבים, מרגישים שבכל חידה ובכל פרט בחדר הושקעה מחשבה רבה ותכנון טוב.
החידות לא נותנות למוחלנוח והזמן פשוט טס בקצב והרגשתי ממש כאילו אני חלק מהסיטואציה ואני חייב להציל את הבת ערובה.
היה בחדר סרטון מגניב, מכשירי הוקי טוקי שנותנים תחושה של סוכן חשאי ועוד מוזיקה ומשימות שלא הייתי יכול לחשוב עליהם לפני זה!
בקיצור, מומלץ ממש! אל תלכו לשום מקום אחר!

חדר מטריייייף!

אני וחבר שלי היינו בחדר ליומלדת שלו והיה פשוט מטרייייף! זה החדר הראשון שראיתי שיורד ממש לכל הפרטים כדי שתהיה הכי הרבה בסרט! נתחיל בזה שנכנסים לחדר קבלה כבר יש משו שלא ראיתי בשום חדר אחר... ציור יפיפה וטפטים שקשורים לעלילה. החבר כהרגלו יצא להתפנות כהכנה לחדר והמפעילים לא נתנו לי שנייה להיות בפלאפון וישר הביאו לי משחקי חשיבה לפתור ואמרו "יאללה תיכנסי לראש"... המפעילים היו ממש נחמדים והציעו לנו אוכל ושתייה. לאחר מכן ראינו את הסרטון של החדר שגם בו ירדו כל כך לפרטי פרטים כדי שנכנס לסרט, שכשהוא נגמר רצנו לחדר בטרוף. על החידות אין בכלל מה לדבר.. מדויקות ,מדליקות, מקוריות, וכפיות ממש הנאה מכל שנייה. הלוואי והייתי יכולה להוסיף אבל אני לא רוצה לקלקל לכם. עוד ירידה לפרטים בחדר הזה הוא: שמתן הרמזים הוא לא ע"י רמקול או ווקי טוקי (מה שלפעמים מאוד מוציא מהחוויה של הסרט) אלא ע"י שעון ווקי טוקי של סוכנים מיוחדים;-) שגרם לרמזים שביקשנו להראות כחלק מהעלילה. אני חייב להוסיף משו קטן על היציאה מהחדר שזה משו שלא ראיתי לפני.. (שוב הירידה לפרטים שלהם) פתאום יש תפנית מלחיצה בעלילה ואז זה כבר ממש מותח.. אני חייבת להפסיק לכתוב שלא אהרוס לאפחד... בקיצור החדר הטוב ביותר שאני הייתי בו ממליצה לכולם בחום!!!!!!!!!

הפתיחה ב05/06/15

60Minutes
ב- 60Minutes אתם תרגישו שחקנים ראשיים בסרט מתח מורט עצבים.

אתם לא סתם תפתרו חידות עם סיפור וזמן. אצלנו אחרי שהדלת נסגרת.

אתם כבר בעולם אחר שבו כל מה שמעניין אותכם זה רק דבר אחד! לצלוח את המשימה ולברוח מהחדר בזמן.

אתם תזיעו מרוב לחץ, תתנשפו מרוב מאמץ. אך עם זאת תגלו תושיה, יצירתיות חשיבה מחוץ לקופסא וכוחות שלא ידעתם שקיימים בכם ובחברכם.

בנוסף החידות ב- 60 Minutes הם מקוריות לחלוטין שהושקעו בהם שעות רבות של חשיבה. חידות שלא תמצאו אותם בשום מקום אחר בארץ ובעולם.