צ'ארלי בממלכת השוקולד

Escape City \ תל אביב

צ'ארלי בממלכת השוקולד

Escape City \ תל אביב


המטרה שלכם היא להצליח להשיג את המתכון הסודי לטעם הקסום לשוקולד המפורסם של ווילי וונקה מבלי להיתפס… רבים מכירים את הסיפור של וילי וונקה, בעליו של בית חרושת מצליח לשוקולד, אשר הטמין חמישה כרטיסי זהב בחפיסות שוקולד שונות ושלח אותם ברחבי העולם. מוצאי הכרטיסים זכו להיכנס למפעל השוקולד המסתורי ולגלות את פלאיו. אך לחדר אחד נאסר עליהם להיכנס. על פי השמועות שם נמצאת המכונה המיוחדת שמעניקה את הטעם הקסום לשוקולד המפורסם. אתם נמצאים בחדר הזה. המטרה שלכם היא להבין כיצד המכונה הזו פועלת, להפעיל אותה ולהשיג את המתכון הסודי. בכל זאת, זה השוקולד הכי טוב בעולם. תזהרו לא להיתפס…אתר "Escape City"

ביקורות גולשים


על הפנים

שום חידה לא קשורה לחידה שאחריה. לא מצאנו שום מתכון ושום שוקולד
אין קשר לסרט או לווילי וונקה. מזלזל ומאכזב

ציפינו ליותר

בסהכ חדר באבזור יחסית בסיסי, תאורה עמומה ומנצנצת, פחות הרגשנו את העלילה, המשחק בחלל אחד בלבד מה שטיפה מאכזב

אחלה חדר

אמנם אין לנו כל כך הרבה נסיון בחדרי בריחה אבל ממש נהננו.
הקטן בן 7 והגדולה בת 70, היה בינינו שיתוף פעולה
ועזרה לא מעטה מסיגל המפעילה התותחית, (שאנחנו ביקשנו) והיה כיף גדול.

נחמד. וזהו

הגענו עם הילדים. הכניסה למתחם באמת מקורית וייחודית, המעלית והבר. הסיפור של צארלי מוכר והחדר עצמו מעוצב נחמד. החידות נחמדות, ברמה בינונית, חלקן ברורות חלקן פחות. סיימנו ב 35 דקות. כזוג עם 2 ילדים שילמנו 400 שח (440 עם החניה...) וזה הרגיש לנו קצת יקר ביחס לחוויה שקיבלנו. כל המשחק הוא בחלל חדר אחד בלבד וזה היה קצת מאכזב.

מעולה

אחד החדרים הטובים ביותר שהייתי. שירות מעולה ומזמין. הצוות נחמד חייכן. כיבדו אותנו בפיצה וארחו אותה את האירוח המושלם. שבכלל לא רצינו לעזוב. היינו בהרבה חדרים במתחם. יש עשרה. ממליצה בחום ללכת לescape city מקום מעולה. וכל החדרים נמצאים באותו מתחם.מקום מהמם לאירועים..והכי חשוב החיוך,האדיבות פשוט מהמם.כל הכבוד