מונשיין

Open The Door \ ירושלים

מונשיין

Open The Door \ ירושלים


1924, לונג איילנד, ניו יורק. חוק היובש גרם לסגירה של כמעט כל הברים במדינה. רק מקום אחד נשאר כאילו לא קרה כלום. האם תוכלו לגלות את הסוד?אתר "Open The Door"

ביקורות גולשים


שירות מזעזע וחסר התחשבות

דיסהמלצה לכל חדרי הבריחה של OPEN THE DOOR - מונשיין, היפנוזה וקרב מטבחים. לעתים החדרים טובים אך השירות גרוע ומחפיר ואני מציע לכולם לקחת זאת בחשבון.
רכשנו כרטיסים לחדר בריחה בלילה, בשעות הבוקר המאוחרות למחרת נאלצנו לבטל עקב מקרה חירום רפואי של אחד המשתתפים (שכלל אשפוז בבית חולים). רצינו לדחות ליום אחר את ההגעה, אך למרות פנייתנו הצוות לא הסכים בתוקף לדחות וגבה מאיתנו מחיר ביטול מלא של 200 ש\"ח. חשנו חוסר התחשבות נוראית במצב מצד הצוות ואנו לא נגיע בחיים שוב אליהם. נדגיש כי רצינו לדחות ולא לבטל את האירוע ושקבענו לתחילת שבוע בתקופה שאין הרבה תיירים ולכן כל השעות היו פנויות כך שלא גרמנו להפסד כלכלי לאף אחד.

חדר מעולה

מאוד נהנינו מהעיצוב ומהחידות , חלקן היו חדשות לנו. המנחה לא נידבה אינפורמציה, הגיבה רק כשביקשנו

היה מעולה, חדר וצוות מעולים

חדר מצוין ומאתגר, שחר הייתה מפעילה מצוינת, נהנינו מאוד וממליצים בחום.

בירה היתה אסורה בזמן היובש.

תקופת היובש (באנגלית: Prohibition) הייתה תקופה בין השנים 1920 ועד 1933, בה נאסר בכל רחבי ארצות הברית על מכירה, ייצור, יבוא והעברה של משקאות חריפים. גם בירה היתה אסורה למרות מה שנאמר בחדר הזה. בתקווה שתתקנו את מילות ההסבר. מאד נהנינו. קיבלנו רמזים עדינים כשביקשנו. המלצה חמה.

חוויה מצוינת

היינו זוג בחדר בריחה ראשון
חוויה מגניבה מאוד,
מומלץ

החדר הטוב ביותר בירושלים- ללא ספק!

איזו מוזיקה איזו אווירה איזו תפאורה חידות מאתגרות וחוויה פשוט מעולה! ממליץ בחום לכולם!

חוויה מצוינת

קודם כל קבלת הפנים של ניר ממש נעימה ולבבית וההכוונות מדויקות. החידות מאתגרות אך פתירות בהחלט. לא מתסכל. הכל מאד מדויק ועובד טוב. ההפתעות הנחמדות, העיצוב והמוסיקה בהחלט תורמים לחווייה המצוינת. היינו זוג יחסית מנוסה ויצאנו אחרי בערך 45 דקות. ממליצים.

קליל, מקסים, כיפי.

חדר מקסים וכיפי. קליל מספיק למתחילים, כיפי גם למנוסים. הקפדה על פרטים קטנים, סאונדטרק מגניב, דורש תשומת לב לפרטים! ועוד כמה הפתעות בחדר שתרמו לאוירה. אמנם אין לובי בחדר, אבל אולגה וניר מעניקים יחס אישי וחמים, וההפעלה שלהם מדויקת לחלוטין. מבחינת הנגשה - החדר דורש שומע אחד לצורך קבלת רמזים. מוגבלי הליכה - כדאי לבדוק מול אולגה לגבי רוחב מעברים עבור כסאות גלגלים.

חוויה מעולה אחד החדרים המהנים והכיפים שיש , שווה בהחלט נסיעה מיוחד מהמרכז

חיפשנו מפלט מהחום הפתאומי שנחת עלינו והגענו למרכז ירושלים קומה שניה של בניין משרדים ,שיחה קצרה עם אולגה הבעלים ונכנסים ,
מסתבר שבתקופת חוק היובש בארה"ב בארים מחתרתיים בקושי תיפקדו ואחד מהם שיגשג יותר מכולם ואנחנו צמד בליינים ידוע נתבקשנו לגלות למה .
וואו מסוג המקומות שלא ברור לך איך אבל מהרגע הראשון מרגיש לך תואם אווירה ומכניס אותך לרוח המשחק בהנאה גדולה .
לא יודע איך נראו בארים בשנות ה30 של מאה הקודמת אבל בהחלט הרגיש לי כזה (או שאמור להראות כזה ), הרבה עץ ,משולב עם התאורה הנכונה, אין הרבה ריהוט ,אין בכלל מסיחים או מבלבלים, כל מה שבחדר קשור למשחק ,החידות היו תואמות תימה בצורה מדוייקת (למעט חידה אחת שבשיחה אחר כך עם הבעלים הבנו שעוד אנשים העירו עליה ושהיא תשונה) וכל חידה הובילה אל החידה הבאה. החידות מסוג הטכנולוגי/מגנטי עם נציגות סמלית למנעולים.
גם ההמשך של החדר עמד יפה בציפיות התפאורה של ההתחלה, לאורך החדר מחכות הפתעות קטנות שמעלות חיוך ונותנות אנרגיה להמשך .החדר מתחיל לינארי ממשיך מקבילי וחוזר להיות לינארי, הפסקול תואם אווירה ,מוכר ומהנה ביותר. ממש התחשק לי לשבת באמצע החדר להקשיב למוזיקה עם בירה קרה ,רק שאין בירה.... בכל זאת חוק היובש .
זוג מנוסים יעבירו שעה קלה בכיף גדול.
מתחילים בקבוצות של מקסימום ארבע -מעבר לזה יהיה צפוף.
לא חושב שמאותגרי תנועה/מנשאים/הריוניות מתקדמות יסתדרו ,
חדר שבהחלט שווה לקפוץ בשבילו לירושלים

מעולה

היינו אתמול 4 חברים עם ניסיון בחדרי בריחה. היה פשוט מעולה! החידות היו מאתגרות, אבל ברמה כזו שממש אפשרי לפתור אותן, היה כיף ממש, יש אווירה מעולה גם תוך כדי החדר, שבעצמו בנוי ממש בטוב טעם. ויש הפתעות קטנות שוות באמצע! ממליצים!

מעולה

היינו אתמול 4 לגרום עם ניסיון בחדרי בריחה. היה פשוט מעולה! החידות היו מאתגרות, אבל ברמה כזו שממש אפשרי לפתור אותן, היה כיף ממש, יש אווירה מעולה גם תוך כדי החדר, שבעצמו בנוי ממש בטוב טעם. ויש הפתעות קטנות שוות באמצע! ממליצים!

חדר טוב מאוד בירושלים, מומלץ בהחליט

חייבת לציין קודם כל שזאת ביקורת מהרצה של החדר. היינו זוג, עם ניסיון של 15-20 חדרים בערך. אהבנו מאוד את העיצוב ותפאורה בחדר - מאוד מושקע ומחושב עד הפרט הכי קטן, כולל סאונדטרק. לפי דעתי מכניס לאווירה מעולה. החדר אינו קשה ברמת החידות, מתאים למתחילים, או קבוצות קטנות של מנוסים שפשוט רוצים להנות ולעשות חדר בכיף. כל החידות קשורות לסיפור, לא מרגישים שיש משהו "מאולץ" או לא במקום שלו, יש זרימה טובה בין החידות, והן די מקוריות. כמות החידות - בדיוק במידה, לא מאט מדי ולא יותר מדי. יש ציד חפצים קצת, אין הרבה מנעולים ומפתחות - שאותי אישית זה משמח. מצד שני אני לא יכולה להגיד שהחדר טכנולוגי מדי ומלא באפקטים, הוא יותר מתאים להגדרה של דור הישן, אבל טוב ואיכותי. הסחות דעת - מצויינות. כל המסביב - לובי, שירותים - סבבה, יש נגישות טובה (קומה 2 עם מעלית), מתאים לנשים בהריון, אנשים עם מקבלות תנועה (עם התאמות קלות), לא מפחיד כלל. יחסית לחדרים אחרים בירושלים - נותן פייט טוב מאוד, בהחליט שווה לבקר, וגם לאלו שבאים מחוץ לעיר - השילוב של החדר עם חווית מרכז העיר תהיה מושלמת.

חדר מעולה בכל רמה אפשרית!!!

היינו 3 מנוסות, ונהנו מאוד! בראש רשימת החדרים שלנו בלי ספק. קבלת הפנים הנהדרת והמפעיל המקסים והמכוון קהל בכל רמה אפשרית (כמה חדרים עשינו, מה אהבנו, מה הרמת אתגר שאנחנו מחפשות והכנה מנטלית לחדר בצורה הכי טובה שיש) ולחדר- התמה נהדרת ותואמת את כל החידות, האווירה המצויינת, המוסיקה הנהדרת והמלווה בצורה הכי טובה, החידות המאתגרות (מאוד!), הפתעות כייפיות ומרעננות במהלך החדר, ההכוונה המאוד רגישה ומדוייקת של המפעיל שללא ספק צפה והקשיב באמת כל הזמן, העיצוב המעלף, האבזור הנהדר. חדר מושלם. החדר ממוקם גם בלב ליבה של ה-עיר בירושלים ככה שמתאים מאוד לשלב עם בילוי קרוב, פיצות, ברים וכיף אחד גדול. ללא ספק חדר מהמם ונכנס גבוה מאוד ברשימת החדרים שלנו!

ממליץ בחום!!

ללא ספק חדר הבריחה הטוב ביותר, החוויתי ביותר והמושקע ביותר שיצא לי לראות ולחוות. קשה שלא להתחבר באופן מלא לסיפור המבריק שמאחורי החדר הזה. ממליץ מאוד לבקר לחובבי הז'אנר, ההרפתקה מובטחת.

מעולה מכל הבחינות

הגענו לחדר 3 בנות, לא מי יודע מה מנוסות, ויצאנו משם עם חיוך ענק על הפנים.
המיקום, הצוות, האווירה בחדר, החידות- הכל היה ברמה מאוד גבוהה ואיכותית.
הבנו מהר מאוד שהצוות השקיע המון מחשבה בחדר הזה ונהנינו מכל רגע בפנים. כשהיינו צריכות רמז, הצוות הכווין אותנו בצורה הכי תואמת שיש, מבלי לגלות פתרונות וגם מבלי לבלבל.
החידות ממש מקוריות (ממה שיצא לי להיחשף), מגוונות, מעניינות והכי חשוב- אתה נהנה לפתור אותן! (לא פעם נתקלתי בחדרים אחרים בחידות קשות ברמה מסתכלת).
מומלץ בחום למי שמעוניין בערב כיפי וזורם!

הרבה זמן חיפשנו מקום כזה

החדר הכי מושקע שהשתתפתי בו באזור היה פשוט מדהים! תודה לכם!

המלצה חמה

תודה ענקית לצוות המקום לקחתי את המשפחה , נהננו צחקנו אהבנו מאוד את החידות העיצוב של המקום , אחלה חוויה ממליץ לכולם :)

חוויה מרתקת! לכו!!

מעוצב בצורה יוצאת מן הכלל עם חשיבה עד לפרטים הקטנים- הגענו זוג, סיפרו לנו את סיפור הרקע וישר נכנסנו לחדר. קל להגיע לחדר, אזור מושלם להמשך בילוי זוגי אחרי.. הנאה מובטחת, חוויה מגבשת, וחדר אינטיליגנטי עם חידות שלא ראינו בחדרים אחרים בעיניי פספוס שלא לנסות.
ממליצים בחום!!

חדר בריחה מושלם

החדר הכי מעניין.