גביע הקסם

Escape One \ רחובות

גביע הקסם

Escape One \ רחובות


אתם מוצאים את עצמכם בעולם מלא קסמים, הפתעות והרפתקאות. המשימה שלכם היא למצוא את גביע הקסם, אבל כדי לעשות את זה אתם צריכים ללמוד איך להשתמש בשרביטי קסם, לעבור דרך קירות ולשחק שחמט קסום באסקייפ רום הזה אתם חייבים מהרגע הראשון לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם כל המשתתפים, אחרת לא תצליחו לברוח מהחדר תוך 60 דקותאתר "Escape One"

ביקורות גולשים


בין החדרים הגרועים יותר שהייתי בהם. כשהגענו קיבלנו יחס מזלזל ולא מכבד. המפעילים גרמו לנו לחכות 45 דקות מהרגע שבו היינו צריכות להיכנס ועד שנכנסנו באמת. בנוסף ההסברים בכניסה לחדר נאמרו בטון מזלזל ולא היו מאוד ברורים.
גם החדר עצמו היה מאכזב. החידות לא היו מאתגרות ויצאנו משם בתחושה של חוסר מיצוי. לא שווה 100 שקלים בשום צורה.
חדר מגניב מעוצב בצורה מאוד מושקעת ומכניס לאווירה של הארי פוטר רק מה שהפריע לי זה 2 חידות בחלל הראשון שלא ניתנות לפתירה אם לא ישפרו אותם ואני לא אגיד איזה כדי לא להיות ספוילרית אבל חוץ מזה חדר שווה במיוחד לאוהבי הארי פוטר

הרסו לנו את היום

קבענו בילוי משפחתי שבועיים מראש, אחד האחים היה בחופשה מניו יורק- הגענו רבע שעה לפני הזמן והסתבר לנו שבגלל עיכוב אין חדר פנוי בשעה שהזמנו. להמתין חצי שעה לא היה בא בחשבון בגלל טיסה בלילה, הפיצוי שהוצע לנו לא היה סביר בשום קנה מידה כי רק הדלק לרחובות עם 4 רכבים ( הגענו במיוחד ממקומות שונים) עולה יותר מ"משתמש אחד חינם" שהובטח לנו. אפילו שיחת טלפון עם התנצלות שהיא המינימום לבית עסק שנותן שרות שמכבד את עצמו לא היה. חבל

אחד החדרים המושקעים והטובים שהייתי בהם.

אני וחבריי (3 משתתפים) די אהבנו את החדר כי יש בו גם עלילה טובה, תפאורה ואווירה נהדרת וגם החידות היו ממש מעניינות ומושקעות, גם יש הרבה חפצים שצריך לבצע איתם דברים ופעולות וזה ממש כיף. החדר הוא בדרגת קושי בינונית פלוס וב-2 משימות/חידות היה לנו קשה ורובנו בעלי ניסיון של מעל ל-15 חדרים. מומלץ מאוד, עדיף ל3-4 משתתפים ולא יותר או פחות בגלל המשימות וכדי לא לצאת מהר מדי.

החדר מתפרק

נזלו עלינו מים מהמזגן, מה שגרם למפעיל להיכנס פעמיים לנגב ולשים שלי.
החשמל של אחת העמדות בחוץ...(מסתבר שלא כחלק מהמשחק). מה שגרם למפעיל שוב להיכנס לחדר.

שורה תחתונה, החדר במצב תחזוקתימאוד ביותר

חדר מעוצב היטב ומהנה

חדר מגוון מעניין ובעיקר מהנה.
הצוות היה מצויין ומקצועי והעיצוב של החדר ממש ממש יפה ומכניס לאווירת הארי פוטר

פעם ראשונה בחדר בריחה היה מוצלח ומהנה.

בקרנו בהרכב זוגי אני ובעלי בשנות ה30 , זה החדר הראשון שאי פעם התנסינו בו. הייתה חוויה נמצא במקום מעולה, ניתן להגיע בקלות מאד! נכנסו למקום קיבל בחור (סורי לא זוכרת את השם) שהיה נחמד חייבת לפרגן בענק !! נתנו תדריך על החדר ונכנסנו לחדר.. החידות היו מאתגרות וכייפיות , לפני שנכנסו לחדר עשו לנו תמונה , כשיצאנו קיבלנו אותה !! - ממליצה על החדר ממש .סיימנו את החדר בשעה וארבע דקות, יצאנו עם חוויה טובה.

חדר מאתגר וכייף!

טוב הגענו למקום - נמצא במקום מעולה, ניתן להגיע בקלות מאד!
נכנסו למקום קיבל אותנו מור ועוד בחור (סורי לא זוכרת את השם) שהיו שיא הנחמדים חייבת לפרגן בענק !!
נתנו תדריך על החדר ונכנסנו לחדר..
פעם ראשונה שאני שמה לב לדברים כאלה, אבל החדר היה פשוט וואו מבחינת נראות שלו.
החידות היו מאתגרות וכייפיות , לדעתי החדר לא מתאים ליותר מה-4 אנשים.
הינו 6 אנשים ולא לכולם היה מה לעשות בחלק מן הזמן (בעל החדר ציין ש-4 זה בול)
כשיצאנו גם קיבלנו יחס חם - הסבירו לנו שיש להם עוד חדרים באשדוד ויש חבר מועדון (זה ממש מגניב בעייני) ויפתחו עוד 2 חדרים בהמשך ברחובות במתחם..

- לפני שנכנסו לחדר עשו לנו תמונה , כשיצאנו קיבלנו אותה !!
- אגב מעולם לא ראיתי הארי פוטר , לפני שאמרו לי לא ידעתי שזה קשור :D

בקיצור חוויה כייפית להתחיל איתה את השבוע , ממליצה על החדר ממש ובטוחה שעוד נתראה בחדרים הבאים שלהם (אנאבל כל כך מסקרן אותי לדעת איך זה יהיה :P )

חדר מושקע, חידות לא קלות, מתאים לילדים עם עזרת ההורים

ביקרנו בהרכב של אבא ושתי בנות (11, 7). לבת ה-11 זה חדר רביעי, לאבא חדר שלישי, לבת הקטנה חדר ראשון. הגענו בעקבות ביקורות לפיהן החדר קל ומתאים לילדים. החדר לא קל, אבל בהחלט מתאים לילדים - לא מפחיד ולא קריפי. החדר מאובזר ושמור היטב (חדר חדש), מוסיקה יעילה וחידות לא קלות - הבנות צריכות את עזרת ההורים. האירוח היה למופת ומאד נהנינו. סיימנו בשעה וחמש דקות עם רמז אחד.