המסור - אסקייפ סיטי

Escape City \ תל אביב

המסור - אסקייפ סיטי

Escape City \ תל אביב


רוצח מטורף מכתיב את הכללים. עליכם להשלים את כל המשימות בדייקנות, טעות אחת ותאבדו את הסיכוי לברוח ממרתף העינויים. התעוררתם בחדר נטוש כשהרגליים שלכם כבולות באזיקים, נחטפתם ואתם לא זוכרים איך הגעתם לפה.רוצים לשחק משחק? אין לכם ברירה. אתם כלואים במרתף המסור. זה משחק מעוות ואכזרי, שרבים לפניכם שיחקו, נכשלו ונעלמו מן העולם. אם בדרך פלא תנצחו, תוכלו להישאר בחיים..אתר "Escape City"

ביקורות גולשים


גועל נפש של חדר

חדר זוועה, לא חוזרת לשם גם אם ישלמו לי כסף!!
חידות מזעזעזות, חפצים שלא עובדים ( פנס, מגירות שאמורות לכפתח, דלתות)
מפעיל זוועה שגילה לנו את כל החידות המזוויעות שהיו שם,
וגם כשיצאנו נתן לנו ביקורת כאילט אנחנן גרועות כי לקח לנו שעה ו20. לא ממליצה לאף אחד לשלם לחדר הזה, פשוט תתרחקו.
בתור כאלן שעשו 14 חדרים כבר, הזדעזענו מהחדר , ובנוסף לכך גם שהמפעיל בא אלייך בהתנשאות ומדבא איתך בקשר כאילו אתה מפגר; מנסתם שלא תצליח לעשות את החדר.
במילה אחת, זוועה. בושה לאסקייפ רום שבכלל מפרסמים אותם.

חדר מאכזב !!!

היינו 5 אנשים בחדר המסור וחייבים לציין שלא נהננו בכלל מהחדר ....סיימנו את החדר לאחר שעה המפעיל פתר לנו רוב מהחידות בגלל הזמן...החידות לא מובנות רוב החידות עם מנעולים ולא מעניינים סתם חידה אחרי חידה....
היינו תקועים 20 דקות על החידה הראשונה רמזים לא ברורים ודברים שלא קשורים בכלל....
החדר הורס לגמריי את האווירה התאכזבנו מאוד...
לאחר היציאה מהחדר סיפרנו למדריך על האכזבה של החדר והוא אכן אמר שזה לא פעם הראשונה שהוא שומע את זה והחדר אכן לא בנוי טוב...
שורה תחתונה לא מומלץ ומאכזב מאוד!

חדר לא כיף

היינו 5 אנשים, אני ועוד אחד עם נסיון של כמה חדרים ועוד שלושה עם מעט נסיון. שורה תחתונה, לא נהנתי. פעם ראשונה שזה קורה לי.
סיימנו את החדר אחרי שעה ועשר דקות אחרי שעשו לנו טובה שהוסיפו לנו זמן והמפעיל פשוט פתר לנו חצי מהחדר בגלל הזמן.
החידות קשות, רוב החידות עם מנעולים, לא דברים מעניינים. אין איזה סיפור או התפתחות תוך כדי פתרון החדר, סתם חידה אחרי חידה. העיצוב מאוד מאכזב, דל וברמה נמוכה, מלא פרטים לא רלוונטים ומטעים.
היינו תקועים בהתחלה איזה חצי שעה על החידה הראשונה, ממש לא היה כיף. המפעיל היה צריך להתערב ולא עשה זאת. אחרי זה רדפנו אחרי הזמן.

חדר גרוע. מפעיל נוראי

טוב קודם כל אני אגיד שזה חדר מספר 24 שלי אז אני לא מדבר באוויר.
החידות על הפנים. יש המון חפצים שלא קשורים לכלום, למרות שיש עליהם סימונים. חלק מהמנגנונים לא עובדים כמו שצריך ויש רמזים לא ברורים (לא קשים, וזה חשוב להדגיש, אלא פשוט לא ברורים. כמו למשל שלא מבינים מה כתוב כי הכתב לא קריא).
המפעיל מגלה כל הזמן. לא משנה כמה התחננו שיפסיק לגלות לנו מה לעשות הוא פשוט המשיך. מעט החידות הכיפיות שעוד היה אפשר איכשהו לגרד מהחדר הוא הרס לחלוטין.

בקיצור חדר על הפנים. בזבוז כסף.

חדר מאוד קשה עד ללא ניתן להצלחה ללא עזרת המפעיל

היינו קבוצה של 6 ממקום עבודה עם רוב החבר'ה ללא ניסיון. האוירה בחדר מעולה מביחנת תפאורה ומוזיקת רקע, אבל החדר מאוד קשה! יש הרבה חידות מבלבלות בחדרים שלא אפרט כדי לא לתת ספויילרים, עשיתי מעל 10 חדרים ולא יצא שלא סיימתי חדר, בחדרים האחרונים אחרי ניסיון כזה אני מצליח לעבור עם מעט עד ללא עזרה בכלל ממפעיל, בחדר הזה הגענו לדקה 60 אחרי לא מעט עזרה ועוד נשאר לנו חדר שלם(!) מלא בחידות. החדר פשוט לא תוכנן לאופציה של הצלחה תוך שעה וזה די מבאס ומתסכל שמפעיל מנסה לעזור כל 5 דקות(בצדק מבחינתו כי באמת לא היינו אפילו קרובים ללסיים את החדר).
היינו 4 חברים מנוסים יחסית (מעל 10 חדרים). היה מאוד כיף!!! היה מאוד מעניין!!! אבל בחדר אחרון היו חידות מסובחות שלא כל כך קשורות לעניין ואחת לשניה. אחרי שהזמן נגמר בא מפעיל והתחיל להסביר מה לא הספקנו... כזה עוד לא קרה לנו... בשביל לעשות את כל הדברים שהוא הראה לנו צריך לפחות עוד 30-40 דקות... יש הרגשה שאי אפשר להגיע לסוף בכוחות שלנו(( משהו לא ברור... אך חוץ מזה הכל היה טוב)