מבצע אפולו

Lock Box \ ראשון לציון

מבצע אפולו

Lock Box \ ראשון לציון


לאחר חיפושים רבים ובדיקות מעמיקות, נבחרתם אתם לבצע את המשימה הכי חשובה בהיסטוריה של התפתחות האנושות. היום, ניצבת בפנינו האפשרות לפרוץ את גבולות כדור הארץ ולנחות על הירח. יש לרשותכם 60 דקות בלבד להפעיל את מערכות הפיקוד, אחרת הן יקרסו ותיכשלו במשימה. עתיד האנושות כולה תלוי רק בכם. עשו צעד קטן לאדם, וצעד גדול לאנושות.אתר "Lock Box"

ביקורות גולשים


חדר לא טוב! היינו קבוצה של 6 אנשים שכבר עשו מעל ל30 חדרים. החידות לא טובות, יש חידות שאי אפשר לפתור ללא הכוונת המפעיל, ויתרה מכך בחדר יש לא מעט תקלות ודלתות פתוחות גם מבלי לפתור את החידה. החידות לא ברמה גבוהה וזמן לא מובטל אתה עומד בהמתנה ובחוסר מעש. יצאנו לא מרוצים מהחדר

חדר מעניין ונחמד.

חדר נחמד. תפאורה מותאמת. חלק מהחידות יותר קלות וחלק קצת יותר מאמצות. היינו בקבוצה עם ילדים שנהנו מאוד.
צוות נעים ושירותי

התאכזבנו

רמת החידות היית קלה. לא מתאים לצוות של חמישה אנשים. ישנם חידות בחדר שלא באחריות המבצעים שבחדר בלבד אלא בחיוב עזרה מהמפעיל.
לא יצאנו מרוצים מהחדר.

חדר מביך

מעט חידות (מספר חד ספרתי), יש בחדר חידה שלא ניתן לפתור ללא הכוונה מהמפעיל. בנוסף קיימות חידות שללא קשר לתפעול הקבוצה או המפעיל דורשות זמן המתנה ארוך, ובאופן כללי חידות פשוטות ללא אתגר.
סיימנו את החדר תוך 35 דקות , מתוכן זמן ניכר היה המתנה.

נחמד, טכנולוגי,חידות מאתגרות

אהבתי, חידות שלא רואים בכל חדר. תפאורה יפה שמכניסה לאווירה ומפעילה נחמדה מאוד שעשתה את החוויה אפילו יותר טובה, תודה אסתי!

מעולה

תפאורה מושקעת צוות נחמד וחידות מצוינות

אם יהיה יותר ברור אז יכל היה להיות 5 כוכבים

אם יהיה יותר ברור אז יכל היה להיות 5 כוכבים

עיצוב יפה, אבל חידות לא הגיוניות

הגענו לחדר זוג אחרי ניסיון של שישה חדרים אחרים. אכן העיצוב ממש נחמד ותורם לאווירה, אבל החידות פשוט גרמו לחוויה לא מהנה. גם לאחר עזרה מהמפעילה, החידות היו לא הגיוניות, מסוג הדברים שסיכוי נמוך שתחשוב עליו לבד, מה שבעיקר גרם לתסכול.

טוב

חדר טכנולוגי עם שלל קודים, מתגים ולחצנים במקום מנעולים. התפאורה מרשימה ומציאותית וגם באפקטים לא חסכו. החידות מקוריות, אבל עלילת המשחק די קלושה, ובעיקר מתקדמים מפתרון חידה אחת לאחרת בלי יעד עלילתי ברור (יש לנו X נחפש עבורו מקום מתאים...). פתיחת המשחק מצוינת, אבל החידה ההתחלתית לטעמנו סתמית. חידות ההמשך משתפרות ודורשות מעט חשיבה מחוץ לקופסא (אהבנו את המנימליסטיות!). בהמשך לצערנו, חווינו מספר כשלים טכנים (לא נפתחה נעילה למרות שפתרנו נכון, לא הופיע חיווי למרות שהוכנס קוד נכון, הצלחנו לתקוע מחשב כך שיצטרכו לאתחל אותו מחדש...). במקביל, תקלה במיקרופון של המפעילה, חייב אותה להשתגר פיזית לחללית שלנו כדי לתקשר איתנו. למרות האמור לעיל, החדר זרם והתקדמנו יפה, עד שהגענו לחידה מסוימת שלא ממש התחברנו אליה. הבנו מה צריך לעשות, אבל לא קלענו לפתרון (המאוד לא אינטואיטיבי או הגיוני) שאליו התכוונו יוצרי החדר. בדיעבד הבנו שרוב השחקנים מצליחים לפתור את החידה רק על ידי הכוונה מהמפעיל (דבר שלדעתנו מרמז על טיב החידה).

כיף ומאתגר!

היינו שניים בחדר, היה מקסים! היינו כבר בחדרי בריחה אך בזה הכי נהננו. חידות מושקעות ומאתגרות, מאוד אהבנו את הקונספט, מומלץ מאוד, היה חוויה:)

מעולה

חדר מצויין, מושקע.
ניקול המדריכה נעימה ומקצועית.
בהחלט מאתגר!

אחלה חדר

חדר קשה ברמה גבוהה
צוות נהדר נחמד ועוזר 👌🏻
באנו שתיים לחדר .. החדר היה ממש מאתגר אבל הצלחנו לצאת בזמן . החידות טובות והתפאורה ממש מושקעת !

חוויה מאתגרת בלתי צפויה

הלכנו לבילוי משפחתי היה ממש כיף, החדר מעוצב ממש יפה פחות מתאים לילדים ולבסוף הצלחנו לחזור לכדור הארץ בשלום

Fun fun fun in the outer space

It has been fun for those who like spaceships and good riddles.
Have fun and land on the moon.

מדהים!!!

ללא מילים! חיפשתי חדר שממש יאתגר אותי (הייתי בלא מעט). וללא ספק זה ה חדר בה' הידיעה. ממולץ!

חדר טכנולוגי בטירוף

פז הדריך אותנו מצויין!
חדר מאוד מאתגר, הגענו 3 אחרי ניסיון ב10 חדרים
התפאורה הכי משוקעת מכל מה שראינו עד היום
מומלץ לא לוותר!!

חוויה מעולם אחר!

זה אחד החדרים הכי מושקעים שהייתי בו, היינו שני אנשים וכשנכנסנו לחדר הרגשנו בתוך חללית אמיתית.
החידות מאוד מאתגרות, ומצריכות שיתוף פעולה בחלקן.
חוויה מענינת ומומלצת מאוד.