סוד הגילגל

Inside Out \ קצרין

סוד הגילגל

Inside Out \ קצרין


בלב רמת הגולן, מחכה לכם תופעה מסתורית: מעגל אבנים קדום. רבות סופר אודות ערמת האבנים הזאת, אך איש עוד לא הצליח לפענח את התעלומה ולחדור אל לב ליבו של הגילגל, אשר נותר עד היום אפוף מיסתורין. חוקרים טוענים שהגילגל ננעל בתום 60 דקות מהרגע שאדם מניח כף רגלו בתחום המעגל. האם תצליחו לפרוץ את הגילגל ולגלות את הטמון בתוכו?אתר "Inside Out"

ביקורות גולשים


חדר מאד מהנה
תפאורה מושקעת וחידות יפות
ממליצה

נוכלות לשמה

שומר נפשו ירחק מחבורת הנוכלים הזו. מכרו לנו ולקבוצה נוספת את אותו חדר באותה שעה. התקשרו אלי שעה קודם בטענה שהחדר כביכול לא תקין וביקשו להעביר אותנו לחדר אחר. כשהגענו, והתברר שרימו אותנו, צעקו עלינו וסרבו אפילו לדבר על פיצוי. מנעו סבל מעצמכם ותתרחקו.
חדר בריחה הכי טוב שעשיתי!
תפאורה מושלמת חוויה אדירה!

אחד הטובים שעשיתי

אחד החדרים הטובים שעשינו. המפעיל היה מקסים, החדר היה מיוחד עם חידות טובות ובכלליות היה כיף להבין מה הולך. מומלץ!

מעולה

חדר מקורי, מענין., מאתגד.
לא מומלץ לנסיון ראשון בחדר בריחה.
מדריך מעולה- נתן רמזים מבלי להרוס את המשחק- גם נתן לנו לגלוש מעבר הזמן המוקצב

מושלם

החדר הכי כייפי ומושלם שיש, הנאה מובטחת

אחלה חדר, מפעיל איום ונורא

החדר היה טוב מאוד. נהננו. המפעיל לא הפסיק לצעוק על הילדים, לגדף ולדבר לא יפה בקשר (לקבלת עזרה) ולבסוף גם גבה מחיר גבוה ממה שסוכם בלי אפשרות בכלל להסביר לו. יחס מזוויע לילדים. אנחנו גרים קרוב אבל בחיים לא נחזור לאחד מחדרי הבריחה האלה.

מיוחד ומעולה

עד לאיפה ניסע בשביל חדר טוב , וכן, בהחלט חדר טוב .שווה נסיעה לקצרין.
הגילגל ,למי שלא מכיר זה ה סטונהנג' הישראלי . מבנה אבן סימטרי, מתוכנן היטב ,מאוד עתיק ,צופה אל הכנרת לא ידוע מי בנה ולצורך מה, השערות מתחילות בעובדי אלילים קדמוניים ומסתיימות בחייזרים . ועליו נבנה חדר .
העיצוב מדהים -כבר מהדקה הראשונה מאבדים כיוון ואורינטציה, מנסים להבין איפה אנחנו ומה זה בכלל הדבר שנכנסנו אליו מה עושים ?לאן הולכים?ואיפה אנחנו בכלל? תוך כדי התהיות מתחילים לזהות דברים בחדר והנקודות מתחילות להתחבר . מתחילים להתרוצץ בחדר תוך כדי התפעלות חוזרת מהעיצוב, לפתור את המשימות, לצלול (או לפחות לנסות לצלול) לנבכי החדר ,תוך כדי עשיה בלתי פוסקת .
החידות בחדר בעיקר מהסוג המשימתי, הקשרים בין x ל-y . כיוון שאנחנו בעלי ניסיון (170 ו-אין סוף) החדר נגמר לנו מהר ,הזמן עובר מהר כשנהנים, ונהנו מאוד ,מכל דקה, בהחלט רואה חסרי ניסיון ,בעלי ניסיון מועט ומשפחות ,מעבירים שם שעה שלמה בכיף גדול,
תשלבו לכם את קצרין בפעם הבאה שאתם בצפון .