פורדו - מתקפת סייבר

BrainEffect \ הרצליה

פורדו - מתקפת סייבר

BrainEffect \ הרצליה


אתם סוכני מוסד בכור הגרעיני בפורדו שבאירן, עליכם למצוא דיסק או קיי שהשאיר לכם סוכן המוסד הקודם, לשתול אותו בשרתים שלהם ולברוח מהאתר.אתר "BrainEffect"

ביקורות גולשים


חביב

חדר חביב, עם חידות ברמה לא אחידה, וגם מספר פריטים שקצת התקשנו במציאתם. המפעיל היה מקסים ואדיב, אבל כשביקשנו רמז הוא גילה לנו קצת יותר מדי אינפורמציה... התפאורה בהחלט תורמת לאווירה - אבל פספסו בקטנה עם מקלדת בעברית :-) לא היתה אף חידה של "וואו" אבל היו בהחלט חידות נחמדות ומהנות.

חדר שווה ומהנה

אירוח לבבי , חידות טובות , טכנולוגיה מקורית , הנאה צרופה .

פונציאל לא ממומש

הגענו 4 אנשים, שניים עם ניסיון ושניים בלי.
חדר ההמתנה פצפון (ולא מפנק כמו בחדרים אחרים).
החדר עצמו לא הכי מושקע מבחינת תפאורה (בהחלט אפשר היה יותר).
החידות היו טובות, אבל לא פרופורציונליות לזמן שניתן ( 25 דק' רק במבואה זה קצת הזוי...). נאלצנו לקבל הרבה רמזים כדי להתקדם, המפעיל לא היה ברור בקשר (כמו ברוב החדרים), היה פריט שהוא שכח לשים לנו בחדר ולכן נכנס במפתיע באמצע המשחק.
ובאופן כללי זה הרגיש שאם הם היו משקיעים קצת יותר מחשבה ותכנון - החדר היה מוצלח יותר.
לא גרוע, אבל יש טובים ממנו.

חדר מצוין

חידות מגניבות ועיצוב מושקע. הבעלים היה נחמד ולא ניסה להאכיל אותנו ברמזים.
מומלץ בחום.

מומלץ מאוד!!!

היינו הרגע החדר היה מאוד טוב!המפעילים נחמדים ואדיבים, הרבה אלמנטים מאתגרים וחידות כייפיות ! היינו כבר ב5 חדרים וזה בין הטובים שהיינו בו! ממליצים מאוד!

חדר מאכזב עם מלא הסחות דעת מתסכלות

חדר מאכזב עם פוטנציאל מבוזבז.
באנו 2 זוגות חברים ממש נרגשים ויצאנו מאוכזבים ומתוסכלים.
החדר עצמו מושקע ועם לדעתי יותר מידי חדרים.
יש יותר מידי הסחות דעת יש בכל חדר איזה מליון פריטים שאתה חושב שאתה אמור להתעסק בהם וכעקרון בכל חדר יש גג שני דברים ממש פשוטים לפתרון. כמו נגיד שיש קופסא ענקית עם פריט בפנים שלא צריך אותו בכלל, בשביל מה בנו את הדבר העצום הזה חסר תועלת?!?!!!!.
זה היה ממש מתסכל כי כל אחד ניסה פריט אחר ולא הצלחנו להבין למה אנחנו לא מצליחים להמשיך שכל דברים שמנסים לא עובד. עשיתי כבר 8 חדרים ונהנתי בכולם אבל פה פשוט כל החדר התעצבנתי ששום דבר לא מצליח וצריך כל שנייה עזרות. לא ממליצה ללכת כמו שאמרתי חדר עם פוטנציאל אבל כמות הסחות דעת לא נורמלית שפשוט משגעת אותך.גם היה לנו כשל טכני שהיינו אמורים לראות משהו ולא ראינו והמפעיל היה צריך להגיד לנו מה אמורים לראות מה שתקע אותנו.

מומלץ

חדר מאוד מושקע! חידות מקוריות

פורדו חדר מעולה!!

החדר ממש מושקע,ברמה גבוהה ומעניינת.
היינו קבוצה של 6 ולכולנו זאת היתה הפעם הראשונה ודרור (הבעלים) הסביר לנו הכל ובצורה מעניינת.
מקבל ממני את כל ההמלצות שאפשר.
כשייפתח חדר המטריקס קבענו שנלך לשם שוב.

החדר הכי טוב שהייתי בוא

קודם כל קיבלו אותנו נחמד ורגוע ואחרי שנכנסנו לחדר ראינו איזה חדר מושקע שהוא בנה לבד עם דברים מדהימים כמו טלפון מחשב עם טריק מגניב שאני לא ייגלה וחידות מקוריות ויפות מומלץ בחום כדאי לכם ללכת

והרבה תודות לדרור
"פורדו"- חדר מעניין, השקיעו מאמצים בחדר ורואים שיש הרבה חשיבה על כל הדברים.
החדר לא נותן תחושה כלכך של מעבדה אירנית. הייתי בחדר שבו עשו משרד אירני והוא היה מאוד מושקע ונתן תחושה של משרד באיראן ופה פשוט לא הייתה את התחושה הזו.
החידות לא כלכך ברורות והייתי עושה אותן יותר מעניינות. גם אין הרבה חידות שקשורות ושברור לך מה לעשות איתן.
האיש שקיבל אותנו לחדר לא היה עם הרבה סבלנות אלינו וזה הוריד קצת מהתחושה הטובה בחדר.
לא מומלץ לפעם ראשונה!
חדר מדהים !!
היינו ארבעה חברה, שלושה כבר מודבקים בחיידק הבריחה עם נסיון של בין 8 ל11 חדרים (חלקנו גם כמה חדרים בחו"ל) .
העיצוב מותאם לסיפור חידות מקוריות , חדר מאוד טכנולוגי (לא צייד מפתחות מאוס ) .
ממליץ בחום.

הכי מאכזב שהיה לי

נתחיל מהעובדה שלא היו הרבה חידות ורובן לא מובנות. אחד הדברים שהפריעו יותר הוא שחלק מהחפצים נשברו או דפים נקרעו וקיבלו אותם עם סלוטייפ שיחבר בחזרה.
החלק הנורא הוא שבמהלך החדר עצרו אותנו פעמיים כי המפעיל שכח לסגור מנעולים לפני החדר, אז אחרי שפתחנו דלת או ארון הוא אמר לנו לסגור את המנעול ששכח ולהתחיל לחפש איך לפתוח אותו.
הדבר הכי מאכזב שהיה הוא שכמות הסחות הדעת היא עצומה, ברמה של להכניס 12 חפצים שנראים קשורים אחד לשני ובעצם החידה היא פשוטה להפליא כי עשרה מהם הם הסחות דעת.

המפעיל לא עזר לנו אלא יותר צחק עלינו ברמזים שלו. כששאלנו אותו שאלות הוא ענה בציניות ואמר תחשבו שוב.
על הפאשלות שלו והנחת חיילים שילמנו 80 כל אחד. וזאת הפעם הראשונה שבאמת לא רצינו לשלם בכלל, ויצאנו מאוכזבים מאוד!!!

היה מעולה ומאתגר ... שווה כל רגע .

הגענו למקום מסודר ומושקע לפרטי פרטים ! העובדים קיבלו את פנינו בצורה יפה ומכובדת . תודה רבה !

היה מעולה ומאתגר ... שווה כל רגע .

הגענו למקום מסודר ומושקע לפרטי פרטים ! העובדים קיבלו את פנינו בצורה יפה ומכובדת . תודה רבה !

תגובת החדר לטענות שלמטה

תגובת בעל החדר :
שבוע שעבר הגיעו קבוצה של שלושה אנשים לחדר זה , לחברה הנ"ל לא רק שלא היה אישור הזמנה (באתר רשום לבדוק אישור הזמנה באימייל ב3 מקומות שונים ) ולא עשו איתם וידוע הגעה יום לפני (כמו שאנו עושים תמיד וככה גם רשום ברגע ביצוע ההזמנה )
ברגע הדיבור שלי עם אחת מהם בטלפון ,מעבר לעובדה שהיא לא הפסיקה לצרוח עליי (השיחה מוקלטת ) הוצעה להם הצעה של 50 אחוז להזמנה הבאה (מזכיר את עצם העובדה שהם לא ביצעו שום הזמנה עדיין הוצעה להם הנחה )
הסיפור הזה הוא שווה ערך לזה שיבצעו הזמנה לקולנוע יגיעו למושבים שהם כביכול הזמינו ויבקשו מהאנשים לשבת במקומות שהם "הזמינו " ללא שום אישור הזמנה וללא כלום , לא נראה לי שבת הקולנוע עוד יציעו להם פיצוי על זה שהם לא בדקו מראש אם הם ביצעו או לא הזמנה.

מניפולציית נתינום.

שבוע שעבר הייתה לנו חוויה מזעזעת בחדר הזה, דבר שהסברתי במפורש פוסט קודם שעדיין מופיע ברשימת התגובות. באותו יום אני והחברים שבאו איתי כתבנו תגובות חריפות באתר זה לשירות המזעזע והזילזול שקיבלנו מצד מנהל החדר והעובד שלו. אך היום, למיטב הפתעתי, רק התגובה שלי מופיעה ברשימת ההערכה של החדר, תגובותיהם של חברי נמחקו והערכת החדר חזרה להיות בת 5 כוכבים, כאשר שבוע שעבר עמדה על 3.
אני לא יודע איך האתר הזה מנהל את תגובותינו של לקוחות החדרים אך אני חושב שזה לא מוסרי למחוק את הדעה של לקוחות שקיבלו שירות משפיל ומזלזל מצד בעל המקום.
אני מזמין אתכם לא להתקרב לחדר הזה כי לא רק ששירותם מזעזע אלא גם עושים מניפולציות להערכת לקוחותיהם כדי למנוע מהם לדעת את האמת.
חדר ראשון שלי, היה ממש נחמד ממליץ בחום, המפעיל היה תותח

תקלה עם ההזמנה

הגענו לחדר ולמרבה ההפתעה הגיע אחרי מספר דקות קבוצה אחרת. מסתבר ששנינו הזמנו לאותה השעה. לאחר ניסיון להבין מה קרה ולקבוע למועד מאוחר יותר נאלצנו לבטל. זאת ללא קבלת פיצוי הולם על כך שהגענו במיוחד. מומלץ לא להגיע מראש כדי לא להיתאכזב סתם.

ואוו חוויה מדהימה

החדר מושקע בטירוף החידות הגיוניות והוגנות באמת נהנתי
הבעלים ליווה אותנו מההתחלה והיה ממש נחמד
מומלץ!!!!!#

חדר מושקע ומטורף

חדר ממש מושקע הלכתי עם בת הזוג שלי הבעלים היה מצש נחמד הסביר היה איתנו והיה צשמ כייף.חוויה ואוירה ברצה גבוה ממולץ מאווד חדר שני שלנו ונהנו מאוד ממש ממש מולץ חידות מעניינות

ממולך בחום

ממולץ

חדר מעולה

חדר מעולה ממליץ מאוד החדר מצריך חדות וחשיבה מחוץ לקופסה

היה ממש כיף ומגבש! שווה לבוא!!!

הגענו למקום ופגש אותנו בן אדם ממש נחמד ואדיב,
המקום מעוצב מאוד יפה מבחוץ והחדר מסובך מעניין ודורש חשיבה מחוץ לקופסא

ממש ממליץ לבוא!