מרסר 112

Questair \ תל אביב

מרסר 112

Questair \ תל אביב


סיפור החדר

לאחרונה מתחזקת השמועה שאלברט איינשטיין, אחד מגדולי הפיסיקאים של כל הזמנים, פיתח חומר שעלול לשנות את פני האנושות. האם תצליחו לגלות את הסוד לפני שיהיה מאוחר מידי?

ביקורות גולשים


לא למתחילים כלל

החדר עצמו מושקע ומהנה. הסיפור לא מעניין בכלל לעומת זאת ודיי שחכתי מהסיפור עד החלק האחרון. החידות קשות ומהנות, ממליץ בחום.

חדר מצוין!

זה החדר הרביעי שלי ושל בעלי ונהנינו מאוד! חידות מאתגרות ויצירתיות! תפאורה מדהימה, רעיון מגניב.
ממש נהנינו!! ממליצים מאוד
חדר מעוצב יפה חידות קשות ומאתגרות אך נהנו וזה טוב למי שעשה הרבה חדרים ותודה רבה למפעיל המקסים שלנו עמית, נהנו

החדר הכי טוב שהייתי בו !

ממליצים מאוד מאוד על מרסר 112 , זהו החדר השני של בן זוגי והעשירי שלי ונהננו מכל רגע . הכניסה לחדר היתה פשוט מושלמת ,מעוררת ומכניסה לאווירה, החידות היו מאתגרות כל כך ומעניינות ,הרוב ברמה גבוהה.. המפעילה שליוותה אותנו היתה פשוט מקסימה מההתחלה ועד הסוף בו היא עברה איתנו על כל החדר, והסבירה את פתרון החידות שהיו. העיצוב היה מעולה ומושקע. בנוסף הצוות שם מקסים ויש חנייה.

חדר מדהים ומטורף !!

ממליצה מאוד מאוד על מרסר 112 , זהו החדר השני של בן זוגי והעשירי שלי ונהננו מכל רגע . הכניסה לחדר היתה פשוט מושלמת ,מעוררת ומכניסה לאווריה,החידות היו מאתגרות כל כך ומעניינות ,הרוב ברמה גבוהה.. המפעילה שליוותה אותנו היתה פשוט מקסימה מההתחלה ועד הסוף בו היא עברה איתנו על כל החדר, והסבירה את פתרון החידות שהיו. העיצוב היה מעולה ומושקע. בנוסף הצוות שם מקסים