העיר האבודה

Escape City \ תל אביב-יפו

העיר האבודה

Escape City \ תל אביב-יפו


פעם במילניום העיר האבודה אטלנטיס עולה על פני שטח הים, לשעות ספורות בלבד. מצאתם אותה ועליכם לפתור את התעלומה במהירות.. אתם קבוצת חוקרים ימיים מבריקים ולאחר שנים של מחקר ותרגום מאות כתבי עט עתיקים, הצלחתם למצוא את המיקום המדוייק של העיר אטלנטיס. אבל חכו עם סיור האתרים, עליכם לפתור את התעלומה הגדולה במהירות אחרת העיר תשקע בחזרה אל מעמקי הים ואתם יחד איתה. ברוכים הבאים לעיר האבודה- אטלנטיס.אתר "Escape City"

ביקורות גולשים


חדר מהנה מאד

בתור שחקן חדרי בריחה מנוסה, לא כל יום חדר מרגש אותי, אשאיר אותכם בלי ספויילרים, ופשוט אגיד שזה חדר חובה (יכול לנתאים גם לילדים לדעתי). החדר משאיר חותם והרגשה מאד טובה.

חוויה מעולה

קבלת הפנים מאוד לא שיגרתית, מגיעים למתחם מעוצב, בר מגניב עם תפריט מעולה.
מתחם חוויתי, מאוד מאוד שונה מרוב חדרי הבריחה בארץ, עיצוב יפייפה, חידות מאוד מושקעות.
ממש רואים שהשקיעו מחשבה בכל שלב של המשחק.

דז'ה וו ממש ממש מאכזב!

היינו 3 אנשים בחדר כאשר 2 עם הסטוריה של מעל 20 חדרים.
בעבר היינו בחדר המקדש הארור של אסקייפ סיטי ונפלנו על מפעיל נחמד שעשה לנו (ספויילרררררר)

משחקי מחשבה והדהים אותנו ממש! הוא עשה לנו את המשחק כי מהרגע שנכנסנו לחדר לא הצלחנו לפתור שום דבר כמעט ... מבאס ממש..
אז הגענו לחדר הנוכחי ואיזה קטע מהשנייה שנכנסנו הופתענו לגלות שזה אותו חדר עם שם אחר.. נכון, במקום איזה צורה היה מספר ובמקום שצבע הקיר חום הוא היה אפור.. החידות אותן חידות לא מובנות ולא פתירות המוזיקת רקע אותה מוזיקה התפאורה אותה תפאורה והתיסכול פי 2 חמור יותר. המפעיל התחייב שאם נחזור לחדר אחר בתשלום נהנה כי הוא שונה מהקודמים (מקווה לטובתם שיש להם חדר אחד לפחות שונה...) אנחנו לא נשוב לצערי כי באמת שהתאכזבנו. הפוטנציאל במתחם כמו זה הוא עצום, ההשקעה של הלובי, המסעדה, אפילו במפעיל שמבין במשחקי מחשבה כמו סושרד עצמו זה מגניב בטירוף אבל ברצינות... אנחנו אולי לא רואים מהירות ידיים של קוסמים אבל בהחלט מבינים שעובדים עלינו בעיניים!