הסליק

Real Story Quest \ תל אביב

הסליק

Real Story Quest \ תל אביב


הקווסט ההיסטורי והציוני הראשון! אנו מזמינים אתכם לחזור איתנו לשנת 1946,כחיילי השדה של ארגון ההגנה, ולחשוף את אחד הסליקים הגדולים בתל אביב.אתר "Real Story Quest"

ביקורות גולשים


ממליצה מאוד על שלושת החדרים שלהם!

היינו בכל חדרי הבריחה של חברת RSQ. החברה האלה פשוט יודעים לעשות חדרים הכי ריאליסטיים שיכולים להיות! ממש מרגישים בתוך הסיפור ושוכחים שבפועל נמצאים בתוך המשחק! מרגישים שחייבים להימלט אחרת התנאים ישחקו נגדינו! תפאורה מצויינת, המפעילים מאוד קשיבים ונעימים. בשניים מתוך שלושת חדרי הבריחה שלהם היינו בלי ילדים כי יש הגבלת גיל אבל בשלישי שבת השחורה דווקא היינו עם הילדים. החדר ממש מתאים למשפחות כי יש רמות שונות של החידות, יש מלא חיפוש שילדים אוהבים, שלא נדבר על הפאן ההיסטורי ומלמד שהועובר בצורה קלילה ומעניינת. ממליצה מאוד על שלושתם!

ממליצה בחום ומחכה לחדר הבא שלהם!

הגענו חברה עם ניסיון של מספר חדרי בריחה בארץ ובחו"ל, וזה היה החדר השני שלנו מחברת RSQ. החדר בהחלט עומד בסטנדרטים הגבוהים של החדרים החדשים. קודם כל הכניסה ישר מכניסה לרוח קום המדינה, החדר ממוקם בבניין עתיק במרכז תל אביב. ישר הרגשתי כאילו קפצתי אחורה בזמן. אנחנו בתפקיד החיילים שעלינו לאתר את הסליק, שאמור להיות בבניין אך אף אחד לא יודע איפה הוא. המפעילה הייתה ממש חמודה, סורי שכחתי את שמה. סיפרה לנו שבזמן מלחמת העצמאות באמת היה ברחוב הזה סליק, רק שלא בבניין הזה. זה מה שאני אהבתי גם בטרנטון, שהכל הוא סיפור אמיתי! אז יאללה, תדריך ונכנסים לחדר! בלי לעשות יותר מדי ספוילרים, החדר מתוחכם, עם חידות מגוונות שחלקן יצא לי לראות בווריאציות אחרות, וחלקן מקוריות לגמרי שפשוט עפנו עליהן! יש גם טריק נחמד עם ספירת נקוד שאת זה עוד לא יצא לי לראות. גם אהבתי את דרך תקשורת עם המפעילה שהיא הייתה מקורית ממש ותרמה לאווירת החדר. ממליצה בחום ומחכה לחדר הבא שלהם!

צפוף. לא מתוכנן כראוי

היינו קבוצה של 6 אנשים. לרוב היה זה החדר השני. נכנסים לבניין מאוד ישן. שירותים נקיים באדום לוהט מקסים. פינת מים קפה מאוד בסיסית. חדר מאתגר ומעניין מאוד אך בנוי בצורה בעייתית שמקשה על גילוי הרמזים, המפתחות והקודים. לא זורם. הצוות די הציק עם הרמזים מה שמפחית את חוויית ההישגיות. בטעות הצלחתי לגלות מפתח אבל אז הסתבר שהיתה תקלה והיה צריך להפסיק את המשחק באמצע כדי לתקן. לא היתי אמורה .. הצלחנו לצאת אחרי 65 דקות. שאלו אותנו למה עשינו בלגן...?? למה ניסינו להכניס כדורים לאחת התיבות ולהרים אחרת... ?? למה?? כי אפשר. חדר בריחה טוב בנוי כך שמה שאי אפשר להזיז פשוט לא זז. בקיצור: עם פוטנציאל אך כרגע לא משהו. מתאים למקסימום 4

חדר לא משו

היינו שתיים מנוסים ושתיים חדשים שלא עשו חדרים לפני , דרך התקשורת לא הייתה טובה , כלומר הדיבור עם המפעיל הוא דרך טלפון ולא כולם שומעים זה די הורס , החידות לא קשורות כל כך , המפעיל היה נחמד אבל לא ידע כל כך לכוון אותנו בצורה הנכונה , החידות לא מובנות ,החדר מייאש קצת ולא בנוי ליותר מ3-4 אנשים (צפוף) אבל אם יתקנו את דרך התקשורת וישפרו את איכות החידות זה יכול להיות אחלה חדר .

לאוהבי היסטוריה

חדר שהוא גם חידות מצויינות, גם שיטוף פעולה של כל הצוות, וכחדר הראשון של RSQ , מבוסס על הסיפור האמיתי. ממש אהבתיובהחלט ממליץ עליו.