מוות קליני

LogiQuest \ ראשון לציון

מוות קליני

LogiQuest \ ראשון לציון


מוות קליני הינו מעבר בין החיים למוות... בשלב זה נפסקים פעילויות הלב והנשימה,אין קשר עם עולם החיצון. לא ידועים הזוועות שחשה נשמת האדם במהלך מוות קליני ומה עליה לעבור כדי לחזור חזרה אל הגוף... "שעת המוות הינה..." לא הצלחנו להצילם"... האם תצליחו לסיים את המשחק?אתר "LogiQuest"

ביקורות גולשים


ביטלו את השחקן

שירות ברמה נמוכה מאוד עקב נסיון כושל להפחדה ברמה של ילדים בכיתה א עוד לפני תחילתו של החדר . יתר על כן , המפעיל לא נתן לנו לבצע את החידות לבד , עוד לפני שבכלל התחלנו לפתור את החידות. בנוסף על כך המפעיל החליט לבטל את השחקנים שעבורם בנו ללא ידעתנו והודיע לנו רק בסופו . מאכזב מאוד!!!

overrated

העיצוב נחמד,היחס מפגר מצד הבחור״שעשה ״ את החדר לא ממליצה לכם ללכת . ממש מגזימים כל אלו שאומרים שזה חגר טוב החידות מפגרות ואין קשר ביניהם .

מטורף

היינו 5 חברים עם מלא אנדרנלין והיה פשוט קטלני ומטורף
שירות: שירות מעולה,התייחסו אלינו כמו שצריך ואין עם זה שום בעיה
החדר: תפאורה מעולה,סאונד,והשחקנית מעולה
חדר מומלץ מאוד ומעולה
ציון סופי: 9.3

חדר מומלץ!!

חדר מומלץ מאוד, החידות היו מהנות ומאוד זרמו, מבחינת הפחד אז החדר מפחיד אבל במידה נכונה וזה בניגוד ל"בית היתומים" ששם הפחד היה מוגזם ופגע בחוויה של החדר. חייב לציין שאחרי שהזמנתי מקום לחדר ראיתי פה כמה תגובות על היחס של המפעילים שמעט הרתיע אותי אבל היחס שאני קיבלתי היה שונה לגמרי, קיבל אותנו בחור מקסים וסופר נחמד בשם ניקיטה אם אני לא טועה שהיה מאוד סבלני והסביר כל מה שצריך וקיבל אותנו למרות ששני אנשים בקבוצה איחרו ב25 דקות שזה דבר לא טריוויאלי בכלל. בקיצור אחלה אווירה, אחלה חידות, שירות טוב, בהחלט מומלץ!!!

מוות קליני חדר הבריחה הכי מפחיד שיש בארץ

הינו שלושה היה כף המפעיל היה מקסים מומלץ מאוד הכי מפחיד בארץ אם הברתם את בית היתומים זה באמת יותר מפחיד תודה רבה לצוות המקסים שם חדר בריחה לאמיצים בלבד רק למי שבאמת הואב אימה

חרא של יחס

גועל נפש של יחס.
עוד לפני שניכנסנו המפעיל ויטלי התייחס אלינו ודיבר איתנו בצורה ממש מגעילה.
ועוד חייב אותי לשלם 200 ש"ח.
לא מומלץ בכלל.
יחס מסריח

הוציאו אותנו מהחדר באמצע המשחק והבנו שזו רוטינה קבועה בו. מאכזב, יחס מגעיל, לא מומלץ!

התחלנו את המשחק כרגיל, קבוצה של חמישה. באמצע המשחק הגענו לחדר מפחיד וחשוך לגמרי כשמידי פעם נדלקים לרגע האורות בו. לפתע הופיעה מולנו דמות שנראית ממש כמו רוח רפאים ולאט לאט התקרבה עד שפתאום עמדה מאחוריי אחד השחקנים. השחקן נבהל ומתוך אינסטינקט נרתע אחורה ואיכשהו כנראה פגע במפעילה (עדיין לא מובן איך.. אולי הבהיל אותה וגרם לה ליפול..). ברגע שהסיטואציה הזו קרתה המפעילה שהשגיחה עלינו מהמצלמות *צעקה* : "אני עוצרת לכם את המשחק מיד! תצאו מיד מאיפה שנכנסתם!" בלי להסביר ובלי כלום. כשיצאנו ושאלנו מה קרה נתקלנו ביחס קר ושופט מצד המפעילים שהורגש כאילו חזרנו בחזרה לגן והגננת צועקת עלינו. יש לציין שבדקנו מה עם המפעילה ולא קרה לה שום פגע. לאחר בירור עם שחקנים אחרים שהיו בחדר לפנינו הבנו שהנפילה הלא מובנת של אחת מהמפעילות שקרתה לנו באמצע המשחק היא כנראה איזה רוטינה קבועה שחוזרת על עצמה בחדר הזה וכי ישנן קבוצות רבות שהוצאו גם הן מהמשחק באותה טענה בדיוק ועם אותו יחס בדיוק.
לא בדיוק הבנו למה ומה האינטרס של המפעילים להרוס יציאה של אנשים שבאים במיוחד כדי להינות, אולי בשביל ללכת הביתה מוקדם יותר, או סתם מרוע, אבל ללא ספק - לא חדר מומלץ. בכלל בכלל לא. מאכזב, והצוות.. אין מה לדבר.

לא מומלץ!!!!

אומנם הרעיון של החדר יפה אבל היחס של המפעיל מגעיל והרס את כל אוירת המשחק.
מתערב במשחק ברמת קיצונית ובנימה מגעילה.
בכל אופן יש מספעק חדרים ללכת אליהם בכל הארץ
היינו בהרבה חדרים וזה החדר הראשון שיצאנו ממנו מאוכזבים!!!

גרוע. לא מומלץ בכלל ומאכזב

ציפינו לכל כך הרבה ממנו וממש התאכזבנו. ראינו מראש את הביקורות הרעות ובכל זאת החלטנו ללכת.. טעות!!! פעם ראשונה שיצא לי להתאכזב ככה. ממליצה לכל השוקלים פה אם להקשיב לביקורות או לא, לא לטעות כמונו ולא ללכת. עדיף להשקיע את הכסף בחדר אחר ואיכותי יותר.

חדר מפחיד ומומלץ שנכנס ל-TOP שלי!

היינו 3 חברים ונהנינו המון! :) הכניסה לחדר אדירה!!! :) ממש מיוחד :) האווירה קריפית והעיצוב של החלל ( שהוא ענק!!) ממש מגניב ומושקע! מבחינת אפקט הפחד החוויה מאוד דומה לבית היתומים, אז הפעם פחדנו טיפה פחות כי ידענו בערך למה לצפות. אך למרות שהיינו סוג של מוכנים - לא הפסקנו לצרוח כמו ילדות קטנות ולהתכווץ שלושתינו לגוש אחד ברגעים המפחידים :) מבחינות החידות - ממש הופתענו לטובה - יש הרבה וברמה יותר גבוהה! ממש אהבנו! המפעיל ( ויטלי ) הכניס אותנו לאווירה בצורה מדהימה והרגשנו שהיה לו אכפת שנהנה :) לסיכום - חדר מדהים למי שאוהב לפחד אבל גם מחפש קצת אתגר מבחינת החידות!

תקשיבו טוב!!!

השירות מזעזע אנשים כל כך לא נחמדים ולא מתחשבים, החדר הזה יותר מבוך אימה מאשר חדר אימה, החידות לא קשות בכלל ואפילו מטומטמות.. באמת שלא ממליצה לאף אחד..

פחד אלוהים

תקשיבו
אני מתה על סרטי אימה.
לא תיארתי לעצמי עד כדי כך שאהיה בתור אחד.
אמנם זה חדר ראשון שלי אבל לדעתי החידות היו מעניינות ומגניבות . וגם דרך הפיתרון שלהם.. נעזרנו מאוד בויטלי שהיה ממש בתוך האווירה.
השחקנית הרגה אותיייייי !!! אם את קוראת את זה- אמאאאא מה עשית לי.
כיף ברמות
מפחיד
סופר!
כל האווירה התחילה לא טוב . קבוצה שלפנינו איחרה בחצי שעה ובגלל זה המפעיל עיכב אותנו .ובסוף המשחק שאמרו לנו ""אנחנו לא נוהגים בדרך כלל אבל אתם חייבים ללכת כי יש קבוצה שצריכה להיכנס אז ביי " ממש אווירה מגעילה ,גורשנו מהחדר. החדר עצמו מעוצב יפה ,אבל היו המון לקויות טכניות כמו חיישנים שלא עובדים על הסוף או לדוגמא היה צריך להזין שעה בשעון שהיה בכלל מנייר ורק כשאמרנו למפעיל את השעה אז הוא פתח ידנית את השלב הבא דרך מערכת הבקרה שלהם.או שהיו מספרים שמוצאים שבסוף לא קידמו אותנו לשום מקום והיו סתם חידה מיותרת שביזבזה זמן. מה גם שהמפעילים התערבו בלי סוף ונתנו רמזים גם בלי שביקשנו ,מה שהרס לחלוטין את רצף המשחק והאווירה .

חדר מזעזע לא שווה את הכסף -לקרוא!

כל האווירה התחילה לא טוב . קבוצה שלפנינו איחרה בחצי שעה ובגלל זה המפעיל עיכב אותנו .ובסוף המשחק שאמרו לנו ""אנחנו לא נוהגים בדרך כלל אבל אתם חייבים ללכת כי יש קבוצה שצריכה להיכנס אז ביי " ממש אווירה מגעילה ,גורשנו מהחדר. החדר עצמו מעוצב יפה ,אבל היו המון לקויות טכניות כמו חיישנים שלא עובדים על הסוף או לדוגמא היה צריך להזין שעה בשעון שהיה בכלל מנייר ורק כשאמרנו למפעיל את השעה אז הוא פתח ידנית את השלב הבא דרך מערכת הבקרה שלהם. או שהיו מספרים שמוצאים שבסוף לא קידמו אותנו לשום מקום והיו סתם חידה מיותרת שביזבזה זמן.בנוסף במהלך המשחק המפעיל התערב וצעק נחזיר איזה פריט שנזרק עלינו למקום כדי שלו יהיה פחות לסדר אחרי שנלך. המפעילים התערבו בלי סוף ונתנו רמזים גם בלי שביקשנו ,מה שהרס לחלוטין את רצף המשחק והאווירה .

חוויז מזעזעת של אפס תודעת שירות.. יותר ממבזה!

היינו היום 5 חברים בחדר בריחה.. עשיתי למעלה מ10 חדרים אבל בשירות כל כך מזעזע לא נתקלתי מעולם!!
חדר בריחה שמגדיר עצמו מפחיד ומדורג בין המפחידים, אמור להתחשב באינסטינקטים ורפלקסים של אדם. לא רק שלא הועבק תדרוך לפני הכניסה גם הפסיקו את הפעילות באמצע בטענה שעברנו על חוקי המשחק בכך שפעלנו באינסטינקט בסיסי של הרחקת גורם מרתיע.
הפסיקו את הפעילות והעמידו אותנו באולטימטום -"או שאחד מכם יוצא או שכולם".
כמובן שיצאנו כולם, כאשר יצאנו התנהגו אלינו בצורה מזעזעת ומשפילה.
ואם זה לא מספיק.. בסיום הפעילות קיבלתי טלפון ממנהל המקום אשר כעס עלי וגער בי כמה הייתו לא בסדר.. הרים את הקול ודיבר מאוד מזלזל.. פשוט אפס תודעת שירות..
בחיי לא נתקלתי בחדר בריחה ובאף מקום אשר מתנהג ככה ללקוחות ופשוט מבזה אותם בגלוי.
אין לי מילים חוץ מביזיון.. לא שווה את הכסף.. לא שווה את הזמן..

פשוט מצויין

חדר כיף, היינו ארבעה ופשוט נהננו מכל רגע ורגע, היחס של הצוות היה מצויין והקשיב ועזר כשהיה לנו אדם קלסטרופובי בחבורה. פשוט מדהים, סידר לנו ערב מדהים ממליץ בחום

חדר מטורףף מהנה מכול כיוון אפשרי ממולץ בחום

חדר מטורף מהנה מכול כיוון אפשרי ממולץ בחום מפחיד מאוד והחדר בריחה שהכי נהנתי בו בארץ

חדר מטורףף מהנה מכול כיוון אפשרי ממולץ בחום

אשששש

שירות לא משהו בכלל

לקח לנו מלא זמן למצוא את המקום אך כשהגענו אני והבן זוג שלי (פעם שלישית שלו בחדרי בריחה פעם ראשונה שלי) היה כתוב תשלום 110 שח דרך האתר שהבן זוג שלי הזמין לנו בהפתעה כשהגענו לשם הבנתי שזה לא בשבילי ואמרתי לעובד שאני רוצה משהו שפחות מפחיד (לפי האתר יש לכם שתי אופציות לחדרים. אחד מפחיד והשני הרפתקה) הוא אמר שיש להם רק את זה וכל שאלה שנשאלה הוא חשב את עצמו כבר בתוך המשחק וזה סהכ מדובר בשירות של לפני..אני לא הייתי מעוניינת להמשיך ובשיא הגניבה טען שאין החזר כספי מצויין שהחתמתם האם בדקתם אם זה חוקי? כי אני לגמרי מתכוונת לבדוק אם לא תעשו משהו בנידון. אחרי שגם גבו 20 שח יותר מהאתר.

מדהים!!!!!!

חדר מטורף! תפאורה מושקעת, מפחיד ומצחיק בטירוף כאחד. לעולם לא נהנתי ככה בחדר בריחה. פשוט חוויה אדירה ומלאה באדרנלין. חדר מלא בהפתעות ואיתי המפעיל פשוט קינג. מומלץ מאוד!

לא מושקע מספיק

קבלת הפנים הייתה לא טובה
כבר מההתחלה מחצימים אותך נגד תביעות, גובים ממך את הכסף לפני שנכנסים, מזהירים אותך שאין החזרים ובקיצור מכסים את עצמם מכל הכיוונים
הרגיש יותר כמו סיבוב בבית משפט מאשר חדר בריחה
בנוסף, הפעלת החדר הייתה פגומה(סיימנו חידה ולקח כמה שניות עד שהמפעיל שם לב)

נחמד

היינו קבוצה של חמישה ילדים בני 14 ובגלל זה המפעיל הרשה לעצמו להתנהג אלינו לא משהו...
חדר מפחיד מאוד אבל חידות לא ממש מעניינות ולא הרבה מהן.

הכי מפחיד שלי

סוף סוף הצלחתי להגיע לחדר בריחה מוות קליני
נכנסו 4 שחקנים מנוסים והחוויה הייתה פשוט מעל ומעבר
עבירה מטורפת חידות מתוחכמות ושנונות כמו שאני אוהב
טכנולוגיה ברמה גבוה
שחקנית משחקת נהדר
בקיצור חוויה אמיתית כמו שאמור להיות בחדר בריחה ברמה גבוה
שאפו תודה
חדר ברמה גבוה מאד. הלכנו בקבוצה של 4. המפעיל דאג להכניס אותנו לאווירה. חדר מומלץ בחום

wow!!

מפחיד ברמות הבנות רעדו חידות זורמות לא קשות מדי הבנתי ממפעיל שיש גרסה פחות מפחידה בקיצור שווה שווה

פחד מוות

הינו אתמול 4 זו היתה חוויה שונה לגמרי ממה שאנחנו מכירים בחדרי בריחה היה גם לחשוב וגם לפחד מאד לפחד ממליצה בחום

סרט אימה בלייב

בקצרה הייפ מטורף! חדר מגניב ברמות גבוהות מאוד נהנתי.
מממליץ קבוצה של 4, חידות טובות
אווירה אש!!!!!! ממליץ נורא

חדר מטורף!

הלכנו לשלושה חדרים היום. והחדר הזה ללא צל של ספק אחד החדרים הטובים ביותר שהייתי בהם, המפעיל שהכניס לאווירה מהשנייה הראשונה, החידות המסתוריות, התפאורה והאווירה הייתה פשוט מטורפת! מומלץ מאוד! שווה כל שקל! אנחנו הלכנו 3 אנשים, לדעתי המשחק הוא מעולה בין 2-3 שחקנים.

מומלץ מאוד לאוהבי פחד ולחדרי בריחה בכללי.

אני וחברה שלי שמענו ששיפרו את החדר ואמרנו שחייבים ללכת ולבדוק.
הגענו לחדר קיבל אותנו בחור נחמד מאוד בשם ויטלי, אחרי כחמש דקות נכנסו לחדר .כבר מהכניסה לחדר אתה מבין שהולך להיות טוב .
החדר עצמו היו חידות מעולות ומקוריות . הפחד היה ברמה גבוה (מי שמגיע עם חברה או אישה חייב בגדים עבים). התפאורה הייתה מעולה ומכניסה לאווירה בצורה מאוד טובה. והמפעיל גם כן מכניס מעולה לאווירה.
יצאנו מהחדר עם אדרנלין בכמויות קיבלו אותנו בחיוך המפעיל ו2 המנהלים החזיקו 2 כוסות מים .
לסיכום חדר מאוד מושקע , ממליץ בחום לאוהבי האדרנלין פחד וחדרי הבריחה .

מאכזב ברמות !

מעט מאוד שאלות שגם אם עונים נכון זה לא עובד עד התערבות המפעיל, חידות עם פתרון לא קשור.
מעבר לכך התנהגות המפעיל מזעזת! אפס תודעת שירות ללקוח!
התבטאויות קשות כלפי הלקוחות פשוט מבזה את המקום !
אין שום הגיון בלצעוק על לקוח ולקרוא לו "מטומטם" ו"אידיוט"
ולהתנהג באגרסיביות ! בסהכ משחק והמטרה להעביר את הזמן ולהנות.
בנוסף, מפסיקים לך את המחשק באמצע עם הסבר לא מספק בטענה שעברת על חוקי המשחק.. , משחק אימה שאמור להתחשב באינסטינקטים טבעיים של אנשים. יש לעצור את המשחק במקרים קיצוניים ולא על כל שטות.
בקיצור,מאכזב ואפילו חוצפה, ממש לא שווה את הכסף!

חדר מעולה!

זה היה חדר הראשון שלנו. וזה היה כיף! פחד רצח :). ממליצה מאוד.

אמא.

פחד חרבות!

חדר מפחיד אך לא חדר בריחה

החדר קצר מאוד עם מספר מועט של חידות, החידות לא ברמה גבוהה בכלל וקרה שענינו מספר פעמים נכון ורק אחרי כמה פעמים איפשרו לנו לעבור לשלב הבא.
העיסוק הוא נטו בהפחדה שאין ספק שהיא מעולה אך החדר לא צריך להיכלל תחת הקטגוריה "חדר בריחה".

כבר מעל 20 חדרים ושירות הכי גרוע שנתקלנו בו. אי אפשר לקרוא לזה שירות.

הזמנו את החדר שבוע לפני, קיבלנו אישור הזמנה למייל. כבר עשינו מעל כ20 חדרים, מעולם לא הייתה לנו בעיה עם הזמנה.
הגענו לשם, פתאום מודיעים לנו שבגלל שלא יצרו איתנו קשר טלפונית, בשל מספר שגוי החליטו לבטל את ההזמנה שלנו במקום ליצור קשר מהמייל. מגיעים לשם, ובמקום שמנהל המקום יתנצל ומצוא פתרון הגיוני אחרי טעות
אחרי טעות כזו הוא צעק והאשים אותנו. הצפייה ממקומות כאלה שאתה מפנה בשבילם את הזמן, נוסע עד לשם שלפחות יתנהגו בכבוד ללקוחות. מומלץ להתרחק מהמקום.
הי עידו..מירי מברמודה קווסט..הביטול נעשה לאחר בירור מעמיק ועקב כך שהושאר טלפון לא נכון בהזמנה,אנחנו לא גובים דמי מקדמה ולכן חשוב טלפונית לאשר הזמנות ,במקרה
הנל הדבר לא היה אפשרי עקב מספר שגוי,בכל מקרה פניתי אליך בפייסבוק על מנת להתנצל ולבדוק מה נוכל לעשות כדי שתהיה מרוצה
תודה וסליחה
מירי
ברמודה קווסט